Skocz do zawartości

Need For Speed Shift 2


Rekomendowane odpowiedzi

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi na poniższe pytania, bo nie wiem czy kupować kota w worku.

 

A jak sterowanie na padzie, można jechać płynnie w miarę?

 

 

 

Mój przejazd jednej z bardziej krętych tras, po małych korektach ustawien jeżdzi się normalnie.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=q92sNVKQw1k&feature=channel_video_title

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Tu niestety wychodzi kolejna bolączka oprawy graficznej - dużo gorsze niż w jedynce oświetlenie.

Shift 2:

http://www.ipix.lt/images/87834093.png

Shift 1:

http://www.ipix.lt/images/11276786.png

 

Widać wrzucenie możliwości gry w nocy na każdej trasie kosztowało bardzo wiele, stąd mamy tak duże cięcia w grafice.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Mnie już w kolejnej grzej wkurza ciemność w kokpicie w każdej sytuacji poza taką, gdy mamy słońce za plecami :| Nie wiem czy oni nie jezdzili nigdy autem, ale jak jedziemy pod slonce to caly kokpit nie jest ciemny :E

Dokładnie to samo mnie wkurza - przecież nawet gdy jest bardzo jasno na zewnątrz to w aucie też jednocześnie będzie jasno, a oni na siłę wstawiają jakiś HDR... Mam nadzieję, że developerzy w końcu zauważą ten feler bo nawet w takim GT5 czerń kokpitu zniechęca do grania w takim rzucie na niektórych trasach (np. na trasie w Chamonix)...

Odnośnik do komentarza

Przy jezdzie na padzie najlepiej zredukowac martwe strefy i czulosc, natomiast dac na maksa (100%) zaleznosc czulosci od predkosci (nie pamietam jak dokladnie tam jest napisane...w kazdym razie te paski sa na samym dole). Dzieki temu przy pelnej predkosci nie musisz sie martwic ze zbyt mocne wychylenie galki skonczy sie naglym szarpnieciem...generalnie im szybciej jedziesz, tym mniejsza czulosc.

Odnośnik do komentarza

ze swojej strony poproszę kilku speców (Grzegosz, Magik, Michał102, Bartg...) o zweryfikowanie ustawień dla pada, które podał mataman (bo co dwie opinie, to nie jedna...).

 

co do błędów - czy tylko u mnie czasami zdarza się, że gra nie wyświetla odbicia w lusterku (tym wewnątrz auta)?

Odnośnik do komentarza

Ja się co do pada nie wypowiem, bo nie potrafię na nim grać :D.

 

Co do błędów, to jest ich cała masa - dziś zniknęły mi podczas wyścigu wszystkie elementy karoserii, został tylko goły szkielet samochodu. Oprócz tego gra załapała pięć zwiech - za każdym razem trzeba było "na siłę" wyłączać konsolę, bo nie dało się nawet wyjść do dasha.

Odnośnik do komentarza

Ja się co do pada nie wypowiem, bo nie potrafię na nim grać :D.

 

Co do błędów, to jest ich cała masa - dziś zniknęły mi podczas wyścigu wszystkie elementy karoserii, został tylko goły szkielet samochodu. Oprócz tego gra załapała pięć zwiech - za każdym razem trzeba było "na siłę" wyłączać konsolę, bo nie dało się nawet wyjść do dasha.

U mnie podobnie. Zawiesza się średnio 2-3 razy na dzień (grając on-line jeszcze częściej). Taki jej zafajdany urok.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

ze swojej strony poproszę kilku speców (Grzegosz, Magik, Michał102, Bartg...) o zweryfikowanie ustawień dla pada, które podał mataman (bo co dwie opinie, to nie jedna...).

 

co do błędów - czy tylko u mnie czasami zdarza się, że gra nie wyświetla odbicia w lusterku (tym wewnątrz auta)?

Mam bardzo podobne ustawienia (chyba tylko w jednym miejscu mam 15% zamiast 18%). Do tego w szybkich ustawieniach auta daję podsterowność na "5.00" i jeździ się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza

Gra zawiesza się, wkurza niedoróbkami, straszy modelem jazdy (który trzeba poprawiać ręcznie w opcjach), nie powala graficznie, a jednak... w jednym z jej aspektów (nie licząc widoku z kasku) zakochałem się totalnie... Muza :D Ot, chociażby ten kawałek

 

 

 

Nie kumam tylko dlaczego nie dali jej w trakcie wyścigów :/

Odnośnik do komentarza

Gra zawiesza się, wkurza niedoróbkami, straszy modelem jazdy (który trzeba poprawiać ręcznie w opcjach), nie powala graficznie, a jednak... w jednym z jej aspektów (nie licząc widoku z kasku) zakochałem się totalnie... Muza :D Ot, chociażby ten kawałek

 

 

 

Nie kumam tylko dlaczego nie dali jej w trakcie wyścigów :/

 

Amer, weź tam szepnij szefostwu żeby ogarnęli kogoś kompetentnego do recenzowania ścigałek. Wszyscy chyba wiedzą o co chodzi.

Miłego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...