Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mały offtop w nawiązaniu do powyższej dyskusji:

 

Ostatnio prześledziłem swoje zakupy w iTunes i uzbierało się tego od lutego coś ponad 70 euro, gdzie 90% zakupów to pozycje za wymieniane 0.79e. Chyba nie muszę nadmieniać, że połowa z tych 'promocyjnych' lub tanich aplikacji/gier stała się dla mnie zbędna lub nie spełniła oczekiwań (OPlayer HD) albo okazała się jednorazowym szitem (Rage czy jak to tam). Tak więc zgadzam się z MBienek. Nie ma co się rzucać na wszystko co pojawia się w promocji, bo z perspektywy czasu uzbiera się z tych promocji słuszna sumka, a satysfakcja będzie ledwie połowiczna.

Odnośnik do komentarza

Na App Store mozna pobrac zupelnie za free polska gre Sky Force - sciagajcie poki jest dostepna ! :)

Swietna gierka, dzisiaj pogralem i bardzo mi sie podoba - to klasyczna strzelaninka samolocikiem, niezle wyglada i ma fajna, oldschoolowa muzyczke - polecam ! :)

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Narazie chyba tylko po japońsku czy mi sie przewidziało ?

 

Po angielsku - wlasnie gram. I tak - w pierwszej walce jak pada deszcz to troche kicha bo sa dropy fps przy niektorych zagraniach. Mozna zoomowac plansze od 75% do 200%, obracać ją bez ograniczeń kamery jak sięhce. Sterowanie wypada dobrze. Muzyczka świetna ale to wiemy no i sądodatkowo cutscenki - jakaś ręcznie rysowana manga/bajka ale wygląda to fajnie i pasuje do świata gry. Uwaga: w cutscenkach jest normalny angielski dubbing u postaci!

 

Kolejny minus to tla plansz przeniesione z psx czyli jest pikseloza - niestety nie zrobili hi resowych plansz z ladnymi teksturami - pozostal oryginal.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam EDGE Extended (0,79 Euro). Gra strasznie wciąga (choć przyznam się że w 'pierwszą' część nie grałem, ale chyba zaraz to nadrobię ;) , szkoda tylko że pierwsza odsłona nie jest zoptymalizowana pod retinę). Od razu wskoczyła do mojego TOP5 jeśli chodzi o gry na iOS.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0OOdInlAMD4

 

P.S. Grał ktoś z was w tą nową grę od Firemint, Spy Mouse? Jak wrażenia, polecacie?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po Edge Extended, przyszła pora na samego EDGE . Nie dość, że w promocji za niecałe Euro, to jeszcze działa na nowym silniku 3D, zoptymalizowanym pod Retine i iPada, 60FPS, itp. Tym, którym się podobało Extenden, chyba nie trzeba nic więcej mówić ;) , a pozostałym szczerze polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=i_aB_ZkonGw

 

Dodatkowo jeszcze dzisiaj trwa promocja na Bumpy Road (0,79Euro).

Odnośnik do komentarza

Mam od niedawna iPoda Touch 4G, zrobiłem jb, ale szybko się źle z tym poczułem, więc podpiąłem moją kartę do AppStore i się zaczęło szaleństwo zakupowe :D (chociaż mam problem, bo z poziomu telefonu mogę kupić appsy, ale iTunes na PC pluje się, że dane karty są błędne i nie przepuszcza). I ja myślałem, że na moim HD2 na Androidzie fajnie się gra! Granie na tym leciutkim, mniejszym cudeńku z obłędnym ekranem i mega-precyzyjnym ekranem dotykowym... to jest to! Dodatkowo optymalizacja na Androidzie nie istnieje, co innego tutaj :).

 

Na początek kupiłem sobie Canabalta, Grand Prix Story, ściąga mi się Real Racing 2 i Asphalt 6. Rozważam wrzucenie na kartę kolejnych złotówek i kupienie następnych gier :). Szkoda, że ceny nie są tak rewelacyjne i wydaje mi się, że jest mega niekorzystny przelicznik 1 dolar = 1 euro. Rozważam założenie konta na hamerykańskim app store i kupowanie gift cardów na allegro (są takie, gdzie 1 dolar = ok. 2,25 zł, mi aktualnie liczy 1 euro = ok. 4,3 zł albo gorzej). Będą z tym jakieś problemy, czy iPod normalnie łyknie appsy z obu kont?

 

Przejrzę sobie jeszcze temat w poszukiwaniu fajnych produkcji. Coś polecacie szczególnie, jakieś must-have? Niezbyt obeznany jestem w tej platformie ;).

 

EDIT: Jednak nie ma przelicznika 1 dolar = 1 euro.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.