Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Z gier na iOS które mogę polecić z czystym sercem jest Football Manager Portable. Dla każdego fana FM'a, absolutnie obowiązkowa pozycja. To niesamowite, ale na iPadzie gra się w tą szpilę dużo, dużo, wygodniej niż na PC. Wciągnęło mnie bez reszty, gram już 3 ci sezon :)

 

Warto zainwestować :)

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie grałem, ale jeśli gra jest choćby po części tak dobra jak oryginał sprzed kilkunastu lat, to może być kawał solidnej zabawy - http://itunes.apple....lly/id422020153

Jak dla mnie to jest lepsza. Brac w ciemno.

A nie uproszczono zbyt mocno sterowania? Z tego co widziałem na filmach to ogranicza się do analoga i strzału, podczas gdy w oryginale można było jeszcze stawiać miny i korzystać z dopalacza. Niestety, nie mam możliwości zagrania w wersję iOS (brak sprzętu - od gier mam konsole, a zabytkowy telefon wystarczy, że dzwoni ;p), więc sam nie mam możliwości sprawdzenia. Choć przyznam, że chętnie bym zagrał w Death Rally w odświeżonej formie. Oryginał bawi niesamowicie nawet po tylu latach.

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie grałem, ale jeśli gra jest choćby po części tak dobra jak oryginał sprzed kilkunastu lat, to może być kawał solidnej zabawy - http://itunes.apple....lly/id422020153

Jak dla mnie to jest lepsza. Brac w ciemno.

A nie uproszczono zbyt mocno sterowania? Z tego co widziałem na filmach to ogranicza się do analoga i strzału, podczas gdy w oryginale można było jeszcze stawiać miny i korzystać z dopalacza. Niestety, nie mam możliwości zagrania w wersję iOS (brak sprzętu - od gier mam konsole, a zabytkowy telefon wystarczy, że dzwoni ;p), więc sam nie mam możliwości sprawdzenia. Choć przyznam, że chętnie bym zagrał w Death Rally w odświeżonej formie. Oryginał bawi niesamowicie nawet po tylu latach.

 

 

Sterowanie d owyboru w dwoch postaciach: strzalki lewo/prawo albo galka analogowa. Nitro jest zdobywane na trasie ze skrzynek i samo sie od razu odpala, autko ma wbudowany podstawowy karabinek ktory sam strzela, a za wygrana kase dokupujesz dodatkowa bron: miniguna, minu, rakiety, shotguna itd. i tym sam strzelasz. Z dodatkow, ktore mozna zamontowac a nie strzelaja: celownik laserowy, zderzak z kolcami.

Odnośnik do komentarza

Z gier na iOS które mogę polecić z czystym sercem jest Football Manager Portable. Dla każdego fana FM'a, absolutnie obowiązkowa pozycja. To niesamowite, ale na iPadzie gra się w tą szpilę dużo, dużo, wygodniej niż na PC. Wciągnęło mnie bez reszty, gram już 3 ci sezon :)

 

Warto zainwestować :)

Chodzi Ci o FM Handheld, za prawie 10 euro?

Jak szukalem swojego ipada niemal na kazdym zainstalowana byla taka zwykla strzelalina, helikopter, masa przeciwnikow, zrzucanie bomb, nigdzie nie moge jej znalezc.

Moze mozecie polecic cos podobnego?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ostatnio sciagnalem na iPhone Urban Rivals nie wiedzac nawet co to (sie okazalo ze najpopularniejsza karcianka w browserze). Aplikacja na iPhone jest zrobiona znakomicie a sama gra wciaga do cna. Malo "randomowosci",liczy sie glownie taktyka i mind games jak w pokerze.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Z gier na iOS które mogę polecić z czystym sercem jest Football Manager Portable. Dla każdego fana FM'a, absolutnie obowiązkowa pozycja. To niesamowite, ale na iPadzie gra się w tą szpilę dużo, dużo, wygodniej niż na PC. Wciągnęło mnie bez reszty, gram już 3 ci sezon :)

 

Warto zainwestować :)

Chodzi Ci o FM Handheld, za prawie 10 euro?

 

 

Tak - nie szukaj niczego innego, bo to naprawdę kapitalnie wydana kasiora ;)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

to parę groszy ode mnie. obecnie gram w:

 


  •  
  • BrokenSword - stara dobra szkoła przygodówek
  • The Settlers HD
  • SimCty DLX
  • GunsNGlory (tower defense na dziki zachodzie)
  • Braveheart - naparzanka z perspektywy ala diablo, fajny klimat

 

właśnie ściągam:

Splinter Cell Conviction HD

Death Rally

 

graliście może w N.O.V.A. oraz James Cameron's Avatar? jakieś opinie? szukam też RTSa, ale nie wiem co dobre. Teraz nachalnie bardzo promują StarFront Collision HD, może ktoś próbował?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Nabyłem:

 

Angry Birds Rio - wiadomo, klasyka

Death Rally - nie grałem jeszcze

Zenonia 3 - <3

Fifa 11

 

Wszystko to za jedyne 3,20 ojro.

 

FM Handheld jednak za drogi, poczekam na żyda - może przecenią. Zastanawiam się jeszcze nad łyknięciem Infinity Blade i Mysta, bo tanio. Grał ktoś? I czy 4 ojro za settlersów to normalna cena, czy była jakaś obniżka?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za cynk z Zenonia 3. Przy dwójce spędziłem kilka godzin, więc kupiłem z marszu ;]

 

Panowie, proponuję wprowadzić zasadę, że gdy się coś poleca to od razu z linkiem. Bardzo by to ułatwiło późniejsze sprawdzanie propozycji. Co wy na to?

 

A co do gier, to ja ostatnio kupiłem Doodle God i nie polecam. Strasznie głupia gra, które polega na klikaniu jednej elementu i wybraniu jakiegoś innego z listy. Tyle. Wciągnie chyba tylko największych nerdów albo ludzi z mania wielkości.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Polecam bardzo HAUNTED MANOR HD - przygodoweczka działająca na zasadzie szukańia szczegółów na obrazkach. brzmi nudno,ale wciąga strasznie. Dodatkowo widzę, ze tego typu aplikacji jest sporo na AppStore. Jakby co daje linka do recenzji ze screenami, mnie wciągnęło (uwaga, czasami potrzebny słownik, jak za starych czasów :))

 

https://www.iphonelife.com/blog/177/haunted-manor-hd-review

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tylko dzisiaj Death Rally za darmo!

Dodatkowo jeśli ktoś jest fanem gier typu tower defense, to polecam Tower Defense: Lost Earth, który w promocji kosztuje teraz 0,79Euro.

 

Death Rally miażdży cyce!!! uwaga bo naprawdę wciąga. zrobiłem wszystko co było do zrobienia, zajęło to troszkę czasu, ale teraz jako człowiek ze statusem GOD mogę żyć spokojnie. naprawdę polecam, bardzo fajne sterowanie, płynna i dobra grafa nawet jak jest młóca na ekranie. jest grubo

 

teraz męczę SPLINTER CELL, obaczym jak to się je

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy siedzicie cicho bo nie wiecie czy też siedzicie ciupiecie, ale dziś kolega mi powiedział o wielkie wyprzedaży tytułów Electronic Arts i Gameloft. Wpisujecie w wyszukiwarkę iTunes tych lub tych i wszystkie gry są po 0.79 ojro (dead space, nova, fifa itp) polecam, bo 10 gier wychodzi 8 ojro....

Odnośnik do komentarza

EA i Gameloft dość często mają promocje, więc raczej wszyscy co mieli od nich kupić to już kupili. Bo kupować tylko dlatego, że dana gra kosztuje 80 centów to, jak dla mnie, nie ma sensu.

 

no ja tam z FIFY 11 za 3 zeta się cieszę, bo choć nie gram często to nie wydać 3zł na ten tytuł to byłby grzech. do tego dead space wreszcie i parę tytułów gameloft - ja się cieszę, stąd jak ktoś jeszcze (tak jak ja) nie łyknął wcześniej nic z w/w pozycji, to polecam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...