Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest szkoda, bo gra jest świetna. Myślę, czy nIe kupić jej drugi raz, ale na iPhone'a, bo Grand Prix Story nie jest takie dobre.

 

Z innych newsów: GTA III po licznych prostestach ukaże się też na iPhone'a 4 :D! Wpierw ukaże się wersja HD dla urządzeń z chipem A5, a następnie lekko okrojona wersja dla starszego sprzętu. Na YT można sobie obczaić gameplaye.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w Shadowgun, Fifa2012 i PES 2012. I tak:

 

PESa nie warto nawet instalowac - ta gra niewarta jest nawet 99 centów. Grafika słabiutka, do tego zwalnia animacja, mało trybów i generalnie mechanika gry jest za bardzo uproszczona. Do tego żałosny komentarz, który składa się z 3 zdań. Tak, trzech - to nie pomyłka. Fifa ma dobrą grafę, gra jest przede wszystkim płynna, ma spoko komentarz, jest dużo różnych akcji, zagrań, sposbów kopnięia piłki etc. Do tego manager, polska liga jeśli kogoś interesują nasi wieśniacy, i zasadniczo całą gra trzyma się kupy. Jedyny minus to loadingi i średnio szybkie menu. Może na iPadzie działą to lepiej ale nie mam teraz możliwości sprawdzić.

 

 

Shadowgun - gra jest śliczna, takie Gears of War z ładną grafiką prawie jak w Infinity Blade. Cioram jak zły.

Odnośnik do komentarza

Całkiem przyjemne promocje w AppStore:

 

Puzzle Quest chapter 1 za darmola (chapter 1&2 za 1,59E/1,99$)

Driver za 0,79E/0,99$

League of Evil za 0,79E/0,99$

Minesweep of Wizard za darmo (nie wiem, czy gra warta ściągania, ale po screenach wyglądało OK)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcecie za darmo Jetpack Joyride od Halfbrick (twórców Fruit Ninja) to musi wejść na poniższy link a dostaniecie odpowiedni kod na pobranie (oczywiście wcześniej musicie mieć konto na FC i polubić tą stronę):

https://apps.facebook.com/freeonappstore/getcode/53

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Civilization Revolution za 0,79E/$0,99

Plants vs Zombies za 0,79E/$0,99

 

Polecam.

 

Resident Evil 4 za 0,79E/$0,99

Ale czy gra nie jest tylko marnymi popłuczynami po wersji z PS2/GC nie wiem.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Shadowgun za 0,79E/$0,99

Street Fighter IV VOLT za 0,79€/$0,99

World of Goo za 0,79€/$0,99

Grand Prix Story za 0,79€/$0,99

Scribblenauts za 0,79€/$0,99

 

(pipi) szaleństwo

Szkoda, że te trzy ostatnie już kupiłem wcześniej w normalnej cenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki za cynk. Mam nadzieje, ze Shadowgun to naprawde fajna pozycja. Przyjdzie nowy telefon to sie przekonam ;)

 

Na pewno bardzo ładna (PSP się chowa), grywalnościowo podobna do Gears of War. Po kilkunastu minutach grania cieżko mi coś więcej powiedzieć.

 

Za to street Fighter mnie totalnie rozwalił! Pełnoprawna bijatyka z mnóstwem trybów, sterowanie o dziwo niezłe (da sie grać, to już jest coś), grafika miód!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...