Skocz do zawartości

Resident Evil Revival Selection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest konieczna, chociaż warto byłoby je znać, bo niektóre wątki przewijają się jak Umbrella, znajomość Ady i Leona, czy w końcu marginalny udział Weskera. Da się spokojnie bez tego obejść, bo główna oś fabularna (słabiutka trzeba dodać) to zupełnie odrębna historia, to nie MGS gdzie nie będziesz rozumiał o co chodzi gdy nie skończysz jakiejś części. Na pewno w tego Residenta gra się najlepiej, jest bardzo długi, ma sporo dodatków i dla mnie osobiście to jest jedna z 3 najlepszych gier w ogóle, chociaż jeśli chodzi o klimat to w serii nic nie przebija Remake'u.

Jedynka zdecydowanie najlepsza ;D. Z ta na PSXa mam mile wspomnienia, ale Remake na Gacka to MISTRZ, jeden z najlepszych horrorkow jak dla mnie szczegolnie, kiedy wrocilem poraz drugi do pierwszego domku, o malo co zawalu nie dostalem, tego sie nie spodziewalem w Remaku :P. CV na DeCeka rowniez mi sie bardzo podobal, nie wiem czy to nienajdluzszy RE, tam gralo sie chyba 4 postaciami w ciagu calej gry, odwiedziny starych miejsc i lekko ruchoma kamera. Zero mimo, ze wprowadzilo sporo nowosci, to ostatni klasyczny RE. Dla mnie to 3 najlepsze czesci RE. RE4 i 5 to juz inne Residenty, zalezy kto co lubi.

Odnośnik do komentarza

Cena po zniżce to masakra - pozytywnie. Mam nadzieję, że tak samo będzie z CV.

 

Ja również odpaliłem tylko żeby sprawdzić i nie znam się jaka to wersja (podziwiam was ;p). Ale gra wygląda zaskakująco dobrze, przyjemnie tylko ten filmik co wrzucił Square. Bez przesady ale tak kupiasto wersja z Ps2 na pewno nie wyglądała (tylko w nią grałem).

Odnośnik do komentarza

Dziwny balans przeciwników względem NGC, gość z piłą od razu odlatuje, wcześniej dopiero po trzecim wystrzale ze shotguna. Przeciwnicy też są trochę słabsi ( strzał w łeb - kopniak - 1 uderzeniem nożem w tej wersji, na NGC było to samo tylko 4 razy nóż...) ogółem jestem zaskoczony, tylko ciężko się przedstawić do sterowania. Na X powinien był być strzał, a na [] sprint.

Odnośnik do komentarza

W RE4 gość z piłą zawsze upadał po jednym strzale shotgunem z bliska. To w RE5 jest tak beznadziejnie, że tylko go na moment stopuje.

Nie na NGC. Sprawdzałem.

 

Po jednym go przewraca bez względu na platformę nawet na professional, chyba, że masz na myśli Big Salvadora z mapki waterworld w trybie mercenaries. Tamten rzeczywiście jest mocny.

Odnośnik do komentarza

Res4 już podrożał, obecna cena 69zł...jaja jakieś.

Szczerze mówiąc spodziewałem się tego, a nawet myślałem sobie, że od razu po awarii PSN to zmienią - przelicznik 20€=55zł wydawał się aż zbyt atrakcyjny ;) . Dlatego ja kupiłem grę od razu wczoraj po restarcie PSN za 27,50zł w promocji Plusa i teraz nie żałuję :D

Odnośnik do komentarza

W RE4 gość z piłą zawsze upadał po jednym strzale shotgunem z bliska. To w RE5 jest tak beznadziejnie, że tylko go na moment stopuje.

Nie na NGC. Sprawdzałem.

 

Po jednym go przewraca bez względu na platformę nawet na professional, chyba, że masz na myśli Big Salvadora z mapki waterworld w trybie mercenaries. Tamten rzeczywiście jest mocny.

Typ z twojego avka. Nie wiem kurde, jak mi się ściągało na PS3 uruchomiłem gnoja i 2 strzały spłynęły po nim jak po kaczce, 3 dopiero mnie uratował przed dekapilacją. Mam wersję gry z premiery.

Odnośnik do komentarza

W RE4 gość z piłą zawsze upadał po jednym strzale shotgunem z bliska. To w RE5 jest tak beznadziejnie, że tylko go na moment stopuje.

Nie na NGC. Sprawdzałem.

 

Po jednym go przewraca bez względu na platformę nawet na professional, chyba, że masz na myśli Big Salvadora z mapki waterworld w trybie mercenaries. Tamten rzeczywiście jest mocny.

Typ z twojego avka. Nie wiem kurde, jak mi się ściągało na PS3 uruchomiłem gnoja i 2 strzały spłynęły po nim jak po kaczce, 3 dopiero mnie uratował przed dekapilacją. Mam wersję gry z premiery.

 

Też mam na Gacka premierówkę PAL-ową. ;] Aż sam sprawdziłem i nawet po strzale tą pierwszą strzelbą znalezioną w chatce, facet z workiem na głowie zostaje rzucony na glebę. Można go ciąć nożem, albo dobić gdy leży. Ale nie spotkałem się z sytuacją, że strzelam w niego, a on dalej szarżuje. Chyba, że to strzał z dużej odległości. Tak jak piszesz było tylko z tym Big Salvadorem w trybie mercenaries, który przy szarży był ciężki do zatrzymania, przy grze Leonem i w RE5, gdzie ciężki kaliber tylko tego typa stopował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...