Skocz do zawartości

Resident Evil Revival Selection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie komnatę z lawą po środku i dwóch przerośniętych dresów do ubicia? Albo coś jest z tą grą nie tak, albo się starzeję bo po zatopieniu jednego z nich waliłem z czego wlezie w drugiego i ... skończyła mi się amunicja. Podbiegałem mu pod nogi i waliłem z noża w krocze. Efekt? Po 20 minutach bydlak padł, a ja z prawie niewidocznym paskiem zdrowia (zero roślinek) i napisem EMPTY ruszyłem do wyjścia :D

Kurde, tyle lat. Gra się w ogóle nie zestarzała. A nawet jest jeszcze lepsza bo zjada 99.9% plebsu wydanego w 2011 roku. W latach poprzednich też.

Odnośnik do komentarza

Przy ciachaniu nożem u mnie zawsze padał dopiero za 3 razem. Wciskałem tak samo szybko jak przy uciekaniu przed głazami na professional. ;] A jak chodzi ich dwóch, to nie ma czasu na zabawę i lepiej brać mocny kaliber. Są oni bardziej wytrzymali niż El Gigante, jemu wystarczy rzucić dwa granaty i już siada, a Dos Gigantes ;) jeszcze się trzymają.

Odnośnik do komentarza

Teraz do mnie dotarło jaka ta gra jest długa, w porównaniu do RE5. A przy tym nie ma nudnych momentów. Przechodzi się non stop i ciągle chce się grać dalej. W RE5 tego nie ma, a niedawno dużo w piątkę grałem. Heh, a Capcom niby skróciło czas przejścia RE5 by pozbyć się nudnych elementów - sęk w tym, że jest, jak dla mnie, zupełnie odwrotnie, bo to RE5 posiada kilka nudnych momentów.

Odnośnik do komentarza

Tak samo nie rozumiem jak Capcom ogłosiło, że RE5 będzie krótsze od RE4, ponieważ zespół przeanalizował nudne fragmenty w RE4. A czy były takie? Absolutnie każda lokacja w czwórce jest kapitalna a w pamięć szczególnie zapadły mi wioska, jezioro, czy słynna komnata wypełniona lawą w zamku.

 

Dla mnie im dalej tym było nudniej co nie znaczy że gra była słaba . Po prostu gorzej mi się grało w tej ostatniej miejscówce to chyba wyspa była o ile pamiętam . Wioska i Zamek mistrzowskie

Odnośnik do komentarza

Code Veronica wygląda słabo, ale nie przeszkadzało by mi to. Ostatnio pobrałem RE1 Director's Cut z PS Store, a tam grafika jest kupiasta, ale mimo wszsytko potrafiłem się przestawić na oprawę z PSX-a. :) CoDe Veronica ma swój urok i klimat i nie zapominajmy, że to klasyczny, normalny Resident.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Normal bez problemów. Zabieram sie za Proffesional :/ A scenariusze Ady i Mercenaries na koniec. Kapsle na samym końcu z Machine Type Writer zrobie bo póki co skupiam się na main game. Skoro skończyłem normal i mam obcykane musze kuć żelazo póki gorące.

 

Giera w HD wygląda przeza(pipi)iście. Ale Veronice po japońsku to ja nie skończe będe musiał czekać na jakiś eu release :) Albo kupić na psn

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...