Skocz do zawartości

E3 2011


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale Sony nie wykorzyszało 2 raz z rzędu okaji by nikt nie miał wątpliwości, który występ był lepszy. Co z tego, że kilka pajaców udawało, że gra w football amerykański, skoro Sony po prostu zanudziło. Spać mi się chciało, oczy miałem szeroko otwarte tylko na pokazie Uncharted, bo na niego czekałem pół roku...

Odnośnik do komentarza

ja bym się kłócił co do tego, czy kolejne Halo 4 to nie crap w porównaniu do Sly 4 (odpuśćmy gry na te dziwne kontrolery). Podobno wypuszczanie co rok tego samego to domena Activison. Na razie pokazali tylko rendery z obu gier, więc nie ma się czym podniecać, ale w moim osobistym odczuciu wolę platformera AAA niż kolejnego (takiego samego) FPSa.

Możesz mieć rację gdyż zapomniałem że nowego Halo nie robi już Bungie tylko nieznani nikomu 343. Oby nie było wtopy jak przy nowym Medal of Honor.

Odnośnik do komentarza

To fakt, oba występy to podobny poziom i faktycznie to Sony wypadło w oczach fanów gorzej, dlatego, że jednak chyba, każdy spodziewał się po nich więcej. Dlatego liczę głównie na produkcje multiplatformowe i te kilka exów na obie platformy ( z tym, że Halo 4, R3, I2, TM, FF13v mnie nie interesują, FM4 też średnio)

Odnośnik do komentarza

sony defence force w natarciu :lol:

 

Dasddy-Ciebie naprawdę cieszy pokazywanie na firmowych konferencjach gier multiplatformowych? Nie wiem, Sony było by super, jak by pokazali gameplay z Far Cry 3, nowego Assassina i Bioshocka? Micro pokazało taką bombę, że szok: Halo 4. Ktoś naiwnie wierzył, że nie pokażą przynajmniej jednej gry z tego uniwersum? To nowy Medieval i Sly4 też są takimi bombami, nawet ciekawszymi, bo nie wprowadzają kolejnego FPSa na tak mocno przesycony rynek.

 

 

chyba piszemy o tym która konferencja lepsza ?

 

To na konfie MSu pokazali pierwsze długie materiały z tych 4 multiplatform, nawet bez tych gier MS wypada trochę lepiej niż Sony z Vita.

 

fable badziewie, no takie samo jak medieval i dust :)

 

na serio porównujesz Halo CE do kratosa z psp ? Sly4 bomba na miarę Halo 4 ? no cóż każdy ma swój gust...z obu konferencji mnie zainteresowało:

 

MS:

 

ME3

Tomb Raider

Ghost Recon

Halo 4

GOW3

FM4

Fable

Ryse

Nowe zastosowania kinecta

 

 

Sony:

 

U3

Resistance 3

bishock na ps vita

 

 

 

Wiem o czym pisze, i skończ z pyskówką. Chcesz porownywac lineup w sposob wybiorczy? Brawo, po prostu rewelacja.

 

Voytec - Ty to nawet nie wiesz o czym sam piszesz a co dopiero o czym ktoś pisze :ermm:

 

----------

 

na XBL pojawiło się sporo materiałów z nowych gier na XBLA, dużo tego i darmowy kinect fun lab, skanowanie obiektów daje radę, może kiedyś to dobrze wykorzystają w dużej grze

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

bo masz ubogie słownictwo

 

dobrze że edytowałeś posta ale i tak przeczytałem to co było wcześniej (2gi raz to samo pisałeś) niezła polewa z ciebie.

 

Dla swojego dobra lepiej odpuść sobie z takimi wycieczkami bo gotowy post z twoim sprzed edycji czeka, mnie to bawi a ciebie wyniszcza jak pisałeś, chyba nie chcesz tego dalej ciągnąć co zacząłeś :teehee:

 

----

 

Może napisz w końcu jakich gier nie wymieniłem z konfy sony na liście (ps3) tak jak wcześniej pisałem, chyba tylko inf2 brakuje

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale czy Ty serio masz takie problemy z czytaniem co inni pisza? Gry ktore Cie podniecaja na konfie MS to zas.ane multipltaformy, czyli MS ma go.no do tego, tyle ze je pokazal jak pierwszy. Wiec normalna lista powinna wygladac tak:

 

MS:

Halo 4, GOW3, FM4, Fable, Ryse, Nowe zastosowania kinecta

 

Sony:

U3, Resistance 3, infamous 2, bishock na ps vita

 

Multi:

ME3, Tomb Raider, Ghost Recon

 

I laskawie przestan dawac enter po kazdym wyrazie, bo idzie dostac pi.rdolca lekko mowiac, jak mam przewijac pol strony, zeby sie przedrzec przez Twoje cytaty.

 

E: I jezeli stawiasz 'Fable' na rowni z grami pokroju GoW czy U3, to gratluje. Disney tez Cie podniecal? Przeciez to MS pokazal, a nie Sony - sa lepsi~!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
bo masz ubogie słownictwo

 

dobrze że edytowałeś posta ale i tak przeczytałem to co było wcześniej (2gi raz to samo pisałeś) niezła polewa z ciebie.

 

Dla swojego dobra lepiej odpuść sobie z takimi wycieczkami bo gotowy post z twoim z przed edycji czeka, mnie to bawi a ciebie wyniszcza jak pisałeś, chyba nie chcesz tego dalej ciągnąć co zacząłeś :teehee:

 

----

 

Może napisz w końcu jakich gier nie wymieniłem z konfy sony na liście (ps3) tak jak wcześniej pisałem, chyba tylko inf2 brakuje

Edytowalem posty bo jednak nie warty jestes dostania warna, jezeli by ktors z modow uznal, ze na ostrzezenie takie posty zasluguja.

 

Jednak nie prezentujesz poziomu, by z toba dalej rozmawiac. Zreszta, blad popelnilem znowu sie pakujac w rozmowe z toba, bo zawsze sprowadza sie to do jednego.

 

A moje slownictwo, nad wyraz bogate i tak okazalo sie niewystarczajace, by zebrac odpowiedni zestaw okreslajacy twoja postawe.

 

Koncze, bo jak zawsze gadanie z toba jest takie samo. Z reszta, okresla cie twoja historia na tym forum. Nie zazdroszcze. Tyle.

 

A jak przeczytales posty przed edycja, to dobrze.

 

Z konferencji Microsoftu najlepiej wypadly Girsy i tutaj zaskoczenia nie ma, ale takze Lara, ktora mnie zmasakrowala. Kapitalny multiplatform sie zapowiada, jeden z najbardziej przeze mnie upragnionych. Poezja.

Odnośnik do komentarza

1sony defence force w natarciu :lol:

 

2chyba piszemy o tym która konferencja lepsza ?

 

To na konfie MSu pokazali pierwsze długie materiały z tych 4 multiplatform, nawet bez tych gier MS wypada trochę lepiej niż Sony z Vita.

 

3fable badziewie, no takie samo jak medieval i dust :)

 

4na serio porównujesz Halo CE do kratosa z psp ? Sly4 bomba na miarę Halo 4 ? no cóż każdy ma swój gust...z obu konferencji mnie zainteresowało:

 

 

5na XBL pojawiło się sporo materiałów z nowych gier na XBLA, dużo tego i darmowy kinect fun lab, skanowanie obiektów daje radę, może kiedyś to dobrze wykorzystają w dużej grze

1. Schlebiasz mi za bardzo, kolega fanboj Sony nazywa mnie Xbotem. Sam już nie wiem, pewnie jestem fanbojem gier a nie systemów.

2. Dokładnie, a pokazywanie multiplatform, nie sprzyja "lepszości", no chyba, że teraz mają o tym świadczyć wyścigi, która firma pokaże więcej multiplatform, albo na której konferencji wyjdą laski wywijać tyłkami (w końcu to byłoby bardzo ciekawe, zdecydowanie bardziej, niż to co pokazało Sony i Microsoft).

3. W takim razie Rysen również :rolleyes:

4. A dlaczego nie? Remake, to remake. Traktowanie takiej zapowiedzi jako jednego z gwoździ programu, to strzał w stopę obu koncernów.

Ile platformówek AAA wychodzi na duże konsole Sony i Microsoftu? Ile FPSów AAA wychodzi na te platformy. Tak, Sly 4 wydaje mi się być ciekawszą zapowiedzią niż kolejny FPS i kolejne Halo (które wychodzi ostatnio co rok).

5. No kaman :pinch:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z konferencji MS najlepiej wypadł trailer Forza 4. Ze 20 razy go oglądałem :P Gameplay Gyrosów tri był nudnawy, wybrali urywek gdzie przez większość czasu łazili po statku, ale przynajmniej nie zdradzili za dużo.

 

No i ten patent z bronią w GRFS był dobry, zresztą było słychać po widowni, że podczas tej prezentacji mieli niezłego zonka.

 

Miazga trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fmbw7oLNeWU&feature=player_embedded#at=15

Odnośnik do komentarza
Edytowalem posty bo jednak nie warty jestes dostania warna, jezeli by ktors z modow uznal, ze na ostrzezenie takie posty zasluguja.

 

Jednak nie prezentujesz poziomu, by z toba dalej rozmawiac. Z reszta, blad popelnilem znowu sie pakujac w rozmowe z toba, bo zawsze sprowadza sie to do jednego.

 

A moje slownictwo, nad wyraz bogate i tak okazalo sie niewystarczajace, by zebrac odpowiedni zestaw okreslajacy twoja postawe.

 

Koncze, bo jak zawsze gadanie z toba jest takie samo. Z reszta, okresla cie twoja historia na tym forum. Nie zazdroszcze. Tyle.

 

A jak przeczytales posty przed edycja, to dobrze.

 

Z konferencji Microsoftu najlepiej wypadly Girsy i tutaj zaskoczenia nie ma, ale takze Lara, ktora mnie zmasakrowala. Kapitalny multiplatform sie zapowiada, jeden z najbardziej przeze mnie upragnionych. Poezja.

 

twojej listy wielu gier których niby nie wymieniłem dalej brak, czyli jak zwykle tragiczny poziom i trolling w twoim wykonaniu no ale z tego jesteś znany :sweat:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z1Bfcjo5B5I&feature=player_embedded

na konferencji MS mogli zarzucić jakiś montaż z grami arcade...na XBL w cholerę tego się pojawiło, Trials 2 :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=cEGgeSVf6Fo&feature=player_embedded

koleś dobrze mówi

 

 

@pajgi:

3. po czym wnioskujesz że Ryse badziewie jak tylko render leciał jak z H4 i Sly4 ? fable, medieval, dust pokazali grywalne wersje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

twojej listy wielu gier których niby nie wymieniłem dalej brak

Pominąłeś choćby Uncharted, LittleBigPlanet czy chociażby ModNation Racers. Vita jak widać, prezentuje znacznie lepszy poziom niz PSP i handheldowe gry staja sie w moich przynajmniej oczach ciekawsze. "Przenosny" Uncharted wyglada zaje.biscie i ten lineup zasluguje na to, by brac go pod uwage.

 

czyli jak zwykle tragiczny poziom i trolling w twoim wykonaniu no ale z tego jesteś znany :sweat:

Nie przypisuj mi swoich zasług, jam niegodny.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Ile platformówek AAA wychodzi na duże konsole Sony i Microsoftu? Ile FPSów AAA wychodzi na te platformy. Tak, Sly 4 wydaje mi się być ciekawszą zapowiedzią niż kolejny FPS i kolejne Halo (które wychodzi ostatnio co rok).

5. No kaman :pinch:

stary, kup sobie Wii w takim razie, jak SLY 4 jest dla Ciebie ciekawsze. Rozumiem, ze Resistance takze sie nie jarasz, a jakby zapowiedzieli Killzone 4 zlalbys, bo masz przesyt fpsow. :whistling:

I caly czas probujesz wszystkim narzucic swoje zdanie, ze remake to remake, nie stary, bo HALO, to jeden z najlepszych fpsow w moim zyciu, to najlepsza rozrywka sieciowa jak powstala na Xboxie 1, to gra, ktora zapoczatkowala przelom i wiesz, czy sie jeszcze rozni? Ze znowu sprzeda sie w milionach egzemplarzy, a na Live (o ile oczywiscie tego nie z(pipi)ia) bedzie znowu po pareset tysiecy osob w to lupac.

Taka jest roznica miedzy remakiem Halo, ktory byl najlepszym fpsem poprzedniej generacji, a grami pokroju MGS, GOW z PSP, na ktore rzuca sie tylko kolekcjonerzy.

 

To jest ta moc, moc rozgrywki sieciowej, ktorej uzytkownicy PS3 czasami nie potrafia pojac, choc patrzac na PSN jako caloksztalt, wcale im sie nie dziwie... <_<

 

I jasne, to kwestia gustu, sam np. W ogole nie jaram sie exami typu Res, Infamous czy Sly, bo pierwszych dwoch nawet nie umialem sie zmusic, by je skonczyc i jedno Halo jest dla mnie wiecej warte niz te 3 exclusivy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@pajgi:

3. po czym wnioskujesz że Ryse badziewie jak tylko render leciał jak z H4 i Sly4 ? fable, medieval, dust pokazali grywalne wersje

 

Sterowanie Kinectem wkroczyło na salony poważnych gier... Nie pokazali nic oprócz nawalania z piąchy i na dzień dzisiejszy podziękuje.

 

easye- Tak, piszę, że nie macie racji, a moje zdanie jest najważniejsze, wyśmiewając i wyszydzając rozmówców, jestem wyjątkiem w tym temacie :whistling: Przecież wyraźnie pisałem, że mam dosyć FPSów, którymi zalany jest rynek i tak, nowe Killzone by mnie tak podnieciło, jak mecz szachowy.

Ja też wspominam ciepło dużo starych gierek, ale to nie znaczy, że gdyby jedną z najważniejszych zapowiedzi Microsoftu był remake Half-Life, to bym sikał z radości. Pewnie, że to ludzie kupią, bo już kilka razy Microsoft opychał gry spod znaku Halo, z tym, że tym razem dostaniemy kotleta sprzed 10 lat. Mnie zwyczajnie nie rajcuje ta łatwa droga produkcji gier i nie ma znaczenia jakich gier.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy szczerze obie firmy zawiodły na całej lini.Konferencja sony połowe przegadana .Prawie cała konfa ms była oparta na kinect .Miały być same petardy bomby i wielkie zapowiedzi podobno e3 2011 miało być najlepsze a wyszły nudne konferencje przegadane .Wiem już że za rok nie dam się nabrać na jakieś wielkie zapowiedzi .Poprostu media chyba tak zamieszały że będzie najlepsze e3 a wyszło nudne przegadane e3 bez żadnych zapowiedzi

Odnośnik do komentarza

ktoś orientuje się o co chodzi z bing dla x360 ? to będzie przeglądarka internetowa czy przeglądarka do XBL ?

 

 

nintendo przebiło wszystkich najgorsza konferencja, nic dziwnego że ich akcje mocno spadły po E3, jedyny plus to orkiestra i muzyka z zeldy i kilkusekundowe tech demo z Linkiem na wii u

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...