Skocz do zawartości

E3 2011


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Czy ja wiem czy czas exów się kończy?Jakoś na konsolę Sony wciąż jest zapowiedziane sporo takich gier: Uncharted 3, Resistance 3, nowy Rachet, Final Fantasy Versus XIII, Tales of Xilia, Adrift, zaraz wyląduje (czy może już wylądował?) Infamous 2 - wcale nie mało, a może jeszcze czymś zaskoczą. To Xbox360 mocno kuleje pod tym względem.

 

Owiec ma sporo racji. Jak prześledzisz sprzedaż konsol i softu na VGC od początku roku do teraz to zauważysz, że mocne inwestowanie w ex'y przez Sony praktycznie nic im nie daje z finansowego punktu widzenia. MS już to zrozumiał, Sony cały czas liczy, że to ex'y dadzą im przewagę.

 

Wszystko bierze się z tego, że przytłaczająca większość gier, które wprawiają w palpitacje największe masy graczy to multiplatformy.

Odnośnik do komentarza

e nie jest tak zle, przynajmniej dla mnie bo coraz mniej czasu mam na gry. forza, gearsy, mw3, wiedzmin elegancko halo jakos mnie nie jara ale tez spoko :) szkoda ze nic nie wiadomo na temat alana 2 ;/

 

wiadomo dla osob mlodszych ktore maja wiecej czasu wyglada to blado szczegolnie ten na sile promowany kinect ;/

Odnośnik do komentarza

Jejku, zaczyna sie, Sony zmiazdzy swoimi exami. Acha, czekamy, ale to kwestia gustu, bo ja sam remake Halo stawiam przed ich exami ala Nieslawny, czy Resistance, ktorego nigdy nie ukonczylem.

Dojda Gearsy, Forza i dla mnie jak najbardziej okej!

I tak jak co roku 3/4 czasu spedze przy multiplatformach.

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dokładnie co z tego że trochę więcej exów na ps3 jak to gierki o których po tygodniu świat zapomina :thumbsup: u3 to jedyny powód dla którego trzymam dalej ps3, kwestia gustu ale MS mógł się bardziej postarać (nowy Alan i coś jeszcze, jest dobrze, mogło być lepiej)

 

druga połowa 2011 gow3, fm4, halo ce, wiedzmin2 + inne gry nic więcej nie potrzeba :D

 

 

halo 4 2012 czyli mamy oficjalne info że nowego Xa nie będzie w 2012

Odnośnik do komentarza

EA tradycyjnie - za dużo gadania, za mało grania.

 

zajawka NFS - zacna. koncept i prezentacja ciekawie wygląda. jest szansa na fajne nielegalne ściganie. zobaczymy jak z wykonaniem będzie.

BF3 pozamiatał. o ile MW3 dał radę o tyle BF miał po prostu pyerdolnięcie.

 

Simsy mnie rozbawiły. jeszcze lepsza gierka by marnować sobie życie przed monitorem. po co chodzić na randki z żywymi ludźmi jak można jedną ręką klikać a drugą heblować kredkę. dla no-life'ów jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
dokładnie co z tego że trochę więcej exów na ps3 jak to gierki o których po tygodniu świat zapomina :thumbsup: u3 to jedyny powód dla którego trzymam dalej ps3, kwestia gustu ale MS mógł się bardziej postarać (nowy Alan i coś jeszcze, jest dobrze, mogło być lepiej)

 

druga połowa 2011 gow3, fm4, halo ce, wiedzmin2 + inne gry nic więcej nie potrzeba :D

halo 4 2012 czyli mamy oficjalne info że nowego Xa nie będzie w 2012

Na pewno! Nie jest rewelacyjnie, ale nie jest tez az tak zle, jak niektorzy chca to przedstawic. Juz samo Halo 4 jest dla mnie mega informacja. To jest wlasnie ta roznica, Sony ma swietne exy do gry w pojedynke, zas czesto nawet jak maja potencjal to i tak w zaden sposob nie potrafia tego wykorzystac, bo albo multi nie dziala, albo trzeba czekac 3 miesiace, zeby z kims normalnie pograc, na dodatek w lagach, bo akurat firma wydajaca gre wolala przyoszczedzic na serwerach.

Jasne, niektore pozycje, ktore ukonczylem, to najlepsze gry w moim zyciu, ale tak jak piszesz, zawsze po 10 godzinach gry, konsola kurzyla sie kolejne 3 miesiace. Nie chce wczynac zadnej wojenki, od tego jest Console Wars, ale mam nadzieje, ze Sony takze czyms zaskoczy, bo akurat Infamous, czy Resistance to zupelnie nie moje gusta, chyba, ze gry zostaly naprawde niemalze od podstaw poprawione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...