Skocz do zawartości

E3 2011


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

ale konferencja, daje 11/10!!! To kiedy pokażą jakieś exy?

 

edit. Halo jest jak CoD, wychodzi co rok.

 

Zostawiam xa tylko dla lepszych multiplatform, ale jak i w tym Sony ich wyprzedzi, to sprzedaje

Odnośnik do komentarza

Szału na konferencji nie było. Pokazali same pewniaki, żadnego zaskoczenia. Niby fajne ekskluzywne tytuły ale przy ilości tego co zaprezentuje Sony to blado wypada... Czekam na E3 2012 i zapowiedź nowej konsoli :)

HAlo 4 to co pewniak ?

 

 

z tego wszystkiego to Girsy nowy Tomb raider i Halo 4 najciekawsze.

Cały syf na kinect'a lepiej pominąć bo szkoda słów na to

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

CO ZA KURNA ŻENADA!

 

Fragment z MW3 średniawy, Girsy więcej cut-scenek niż gameplayu, cała reszta to po raz kolejny lansowanie Kinecta na wszystkie możliwe sposoby(po co mi jakieś obracanie broni w Ghost Reconie, skoro na padzie zrobię to znacznie szybciej?), największym fai zaliczył chyba ściemniacz Peter, który postanowił już całkowicie stoczyć serię Fable tworząc strzelankę na torach.

 

Co nieco polepszył sprawę remake halo1 i teaser 4, ale to naprawdę za mało, za mało, żeby ocenić tą konfe na więcej niż 3/10. Poza tym ile można się zasłaniać tym halo, niech wreszcie zainwestują w nowe marki.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

o fajnie, Wiedzmin 2 i minecraft mam na PC to po co kupowac xboxa?

Żebyś podczas oglądania filmu nie musiał szukac szybkensem pilota jak ci sie chce siku, tylko nogi za pas i jak biegniesz krzyczysz 'paaaause' :potter: .

Szkoda, że komenda 'good games' raczej nie ma szans powodzenia ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Ogolnie bardzo slaba konferencja. Halo 4, Girsy i to by bylo na tyle...

 

O czyms zapomnialem?

 

Oczywiscie do kitu, ze nadal trzeba czekac na nowa konsole.

 

Sony ich dzisiaj zmiazdzy.

 

Tak jasne sony zmiazdzy kolejnym uncharted i to chyba tyle, chyba ze zapowiedza kolejna awarie albo patche do gier po 30 gb

 

Na kinnecta moze byc niezle ryse no i tomb zapowiada sie naprawde dobrze no i tak jak pisal kolega forza 4 gears 3 halo 4 dla mnie styka jezeli chodzi o gry na wylacznosc chociaz faktycznie wszystko to juz bylo ale pamietam felieton w ktoryms z zeszlorocznych extrimow i niepamietam juz kto przewidzial troche ze jezeli w zeszlym roku e3 zdominuja same kolejne czesci znanych gier to tak bedzie przez kilka lat ( zapewne do wydania nowych konsol )

Edytowane przez JacekW
  • Plusik 6
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jestescie swiadomi tego, ze czas ex'ow sie konczy. Teraz beda casuale i jak najwiekszy zarobek. Wiec nie wiem czego sie spodziewaliscie? Nowej konsoli?

I jakbyscie zapomnnieli - sa tez inni wydawcy poza MS, ktorzy raczej sie nie beda podneicac az tak Kinectem.

 

E: No i to co powiedzial Ventis - gametrailers i inne, popokazywali wszystkie trailery, a przeciez nie zrobia nowych albo dema w przeciagu tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zadowolony...zobaczylem kontynuacje topowej scigalki (Forza), topowego FPS (Halo), najlepszego TPS (Gears) i kolejne Mass Effect ktore moim zdaniem jest najlepsza seria tej generacji.

Jestem ciekaw czy fanboje PS3 tez by plakali gdyby na jednej konferecji pokazano nowe Gran Turismo, Killzona i Uncharted :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Plusy:

- Trailer Forza 4.

- Gameplay Gears of War 3.

- Trailer dobrego remake'u Halo: CE.

- Zapowiedź Halo 4 i nowej trylogii na X360.

 

Minusy:

- Ryse jako FPP na Kinect.

- Nie powiedzieli nic o Alan Wake 2.

 

Generalnie to było wszystko dokładnie tak jak się tego spodziewałem poza Halo 4 i tego, że Ryse to gra na Kinect.

 

 

PS. Moim zdaniem MS daje sobie przerwę na kolejną konsolę - jeżeli chodzi o HC to stawiają na multiplatformy + swoje betonowe marki jak Halo, Forza, Gears of War i będą rozwijać Kinecta.

 

A nowa konsola kiedy ? Moim zdaniem w 2015 - serio mówię. I najprawdopodobniej całkowicie rozjadą nam się cykle produkcyjne wszystkich 3 graczy na rynku.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy czas exów się kończy?Jakoś na konsolę Sony wciąż jest zapowiedziane sporo takich gier: Uncharted 3, Resistance 3, nowy Rachet, Final Fantasy Versus XIII, Tales of Xilia, Adrift, zaraz wyląduje (czy może już wylądował?) Infamous 2 - wcale niemało, a może jeszcze czymś zaskoczą. To Xbox360 mocno kuleje pod tym względem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.