Skocz do zawartości

E3 2011


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

poczekamy do e3 :3 jak nie zapowiedzą nowego kloca za tydzien to imo na bank przyszły rok. za duzo exów wychodzi na x360 by pchac sie w nową konsolę. oby mial wsparcie blu-ray/3d kompatybilny wstecz i wszytski akcesowia by śmigały z poprzedniego bede wniebowzięty

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nowy xbox? obstawiam przyszły rok. nie bawili by sie w kinecta i wersje slim by po roku zapowiadac nowego kloca. jak nowy klocek nie bedzie obsługiwał kinect to sie wkurze niemiłosiernie :confused: poczekają na ruch nintendo i beda rozkminiac jak wydrzec od nich klientele.

 

Nikt nigdy nie mówił, że obecny Kinect będzie współpracował z kolejną konsolą. Jeżeli go kupiłeś to do gry na X360 i tego powinieneś być świadomy. Może obecny Kinect będzie współpracował z NextBoxem, ale jak już to pewnie tylko na zasadzie obsługi starych gier na Kinecta z X360. Daję sobie rękę obciąć, że Kinect 2 będzie obsługiwał co najmniej 60FPS i rozdzielczość większą niż nawet fabryczne możliwości obecnego Kinecta czyli powyżej 640x480. Oba te usprawnienia to najłatwiejszy sposób na uzyskanie przełożenia ruchów bliskiemu 1 do 1.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ale tu nie chodzi o pazerność na kasę. Jeśli nowy Kinect będzie istotnie ulepszony w ten sposób jaki opisałem powyżej, to nowe gry na niego robione wykorzystujące tę specyfikację w pełni były by niegrywalne na Kinect z X360.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Teoretycznie na lepszym Kinect 2 będzie można grać w starsze gry. Odwrotna sytuacja jest nie możliwa. Tak samo jak nie pograsz w gry z X360 na pierwszym klocku.

 

 

Dla fanów Top Gear (chyba nie znam się):

 

 

Chyba codziennie będą taki teaser zamieszczali aż do E3.

Odnośnik do komentarza

Dla fanów Top Gear (chyba nie znam się):

 

http://www.facebook....831022

 

niezłe, codziennie ?

 

to powinny być jeszcze z 4 takie filmiki ciekawe czy dalej Stig z FM4 czy codziennie inna postać, np: koks w stroju z GOW :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1J48uOlPR_A&feature=player_embedded

 

jednak różne postacie, teraz pora koksa w zbroi GOW, Master Chiefa i reszte

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zeszłoroczna konferencja pod względem show była tragiczna i MS o tym doskonale wie, a że MS jeżeli idzie o X360 stara się nie popełniać dwa razy tego samego błędu to obecny szum mnie nie dziwi.

 

Pewnie i tak znowu 70% to będą pokazówki Kinect. Bo nie sądzę by poza domniemanym Halo: CE mieli jakieś niespodzianki, no chyba że jeszcze pokażą Kingdoms.

 

Ja jestem napalony jak szczerbaty na suchary, gorzej niż rok temu już być nie może :teehee:

Odnośnik do komentarza
Bez kitu, jezeli kiedys powstana filmowe Gearsy to ja chce, zeby Cole'a gral wlasnie ten koles co podklada mu glos. Pasuje idealnie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=TBZdFgRB0e8

 

ten też dobry

 

zeszłoroczna konfa była słaba w uj, za to w 2009 super...też jestem zdania że gorzej niż rok temu nie może być, gow3, fm4, cod mw3, pewnie nowe halo i coś jeszcze to już jest lepszy line-up niż w 2010 na E3

 

te star warsy szału raczej nie zrobią szału kolesie od ghostbusters hmmm

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...