Skocz do zawartości

Gry których nie ukończyliście.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Cała seria Assasins Creed - niby zamysł fajny ale w hooj schematów, uproszczeń i banalna rozgrywka . Na dodatek wkurza mnie przebijajacy z fabuły "syndrom przepraszania białych" ( taka moja wymyślona nazwa ) .

 

Fallout 3/New Vegas - masa idiotyzmów by Bethesda mnie przytłoczyła i nie dałem rady skończyć ;/

 

Halo ODST - dostałem razem z Xboxem i nie skończyłem do dzisiaj ( mija rok ponad juz )

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

Nie skończyłem i raczej się nie uda:

1. Morrowind - całkowicie klimat mi nie podszedł

2. Frank Herbert's DUne - kupiłem jako fan uniwersum i posiadacz wszystkich wcześniejszych gier z Dune w tytule. Masakrycznie zabugowana niskobudżetówka. Nie dałem rady.

3. Homeworld 2 - kiedyś przerwałem kampanię, odinstalowałem, parę zmian kompa. A teraz gdy chciałem wrócić do tej gry to się okazało że gdzieś posiałem klucz aktywacyjny

4. Neverwinter Nights 2 - zbyt infantylna fabuła. Odpuściłem

 

Nie skończyłem ale dam radę :)

1. Forza Motorsport 2 - zostało mi dosłownie kilka wyścigów do zakończenia "kampanii" i calaka, ale padła mi konsola, potem była w serwisie, potem sprzedałem i kupiłem slima (nie było jeszcze polskiego Live! i nie udało mi się przenieść profilu na Drive Penie). No i teraz zaczynam od początku, ale nie bardzo mi się chce...

2. Full Spectrum Warrior - czeka na dokończenie od kilku lat, ale skończę! :)

Odnośnik do komentarza

Darksiders i Castlevania w obu byłem mniej więcej w połowie i straciłem save'y. Nie chciało mi się od nowa przechodzić więc sprzedałem.

Dead Space - znudził mi się.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Fable 2 - odpadłem po 2 godzinach gry. Jedynkę kończyłem na pierwszym Xie i bardzo mi się podobała, a do tych 2h dwójki musiałem się zmuszać. Nie wiem, może z wiekiem zmienił mi się gust albo po prostu ta gra okrutnie ssała.

 

Dragon Age: Origins x2 - dwa podejścia. Na plus system walki fajny, dialogi spoko, towarzysze spoko, na minus framedropy i trochę archaizmów, a design (NPC i częściowo świata) + wykończenie mnie dobiły. 45% NPC wygląda jakby wyszło z detoxu, drugie 45% to ludzie po grubych terapiach psychiatrycznych, a pozostałe 10% to ludki, które po prostu od urodzenia miały mordy jak tatarskie siodła. No i ostatni minus to znowu zbierz ekipę i uratuj świat (choć tutaj to już na siłę, bo w tym roku zaliczyłem wszystkie gry od Bioware na current-geny i wdarło się znużenie tematem). :P Trochę to kiepskie, zwłaszcza że DA2 skończyłem i miło wspominam.

Odnośnik do komentarza

Sacred 2- wczoraj sie poddałem po kilku godzinach gry. Poddałem sie a gra mi sie bardzo podobała co mnie wkur.wia podwójnie.

 

zrezygnowałem bo napotykałem buga na bugu- a to w jaksini z questem nie było nikogo (w sensie rozmówcy) , a to postac nie chciała ze mną rozmawiac (trzeba było wyjsc z gry i jeszcze raz wrócic). Do tego kumpel mówił mi, ze bug uniemożliwił mu ukonczenie gry- pomyslałem wiec , ze szkoda ładowac tyle czasu w tak zabugowaną grę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gt5 - Nudna kariera, Screen Tearing, ktory wypala oczy, nascar, gokarty ( kogo takie cos obchodzi? moze w kolejnej czesci dodadza lodki i rowery ), Multi, ktore jest (pipi)owe ( ile razy dolacze do jakiegos pokoju dostaje kicka maksymalnie po 2 minutach, Nie zdaze nawet do wyscigu dolaczyc... ) oraz AI, ktore oszukuje niczym w motorstormie.

Odnośnik do komentarza

Fallout 3/NV - nie podeszły mi oraz brzydota w tych grach razi moje oczy.

Bayonetta - zatrzymałem sie na tym bossie, co zmieniał sie w różne postacie i kształty.

Sacred 2:FA - masa bugów i ogólna nuda, ale może kiedyś wróce.

Dantes Inferno - znudziło mnie, aczkolwiek wróce do tego tytułu.

Alien vs. Predators - również mnie znudziła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...