Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ta wersja kontrolera z GaCka działa jak swoisty Pro Controller z Wii więc może by się nie pogryzło. Ale w tym roku przecież wychodzi całkowicie normalny nowiutki pad do GaCka z logiem Super Smasha który posiada oryginalną końcówkę więc ja bym na Twoim miejscu poczekał na niego.

Odnośnik do komentarza

Oo super! Cały czas zwlekam z kupnem Pro Controllera do WiiU, a tu takie coś. :)

 

Tyle że jak to będzie działać? Jako zastępstwo Pro Controllera? Czy to będzie kolejny pad z obsługą kilku gier? Trochę to już się robi zagmatwane. Jest Pro Controller Classic, Pro Controller WiiU i teraz GC pad...

Odnośnik do komentarza

A WII U Pro Controller nie posiada takowych lub podobnych trigger'ów? Jesli nie to cóż trudno się mówi, ja i tak własnie jeśli będe miał wybór (a będe miał) to biorę wersje na Wii U (na PS4 tytuł kupuje mój Brat).

Nie ma tam analogowych triggerów, zwykłe przyciski :(

Pozostaje opcja grania na padlecie - akcelerometr do sterowania i może analogi jako gaz i hamulec. może być całkiem spoko, bo akcelerometr w padlecie to majstersztyk imo. Dwie klasy lepiej od tego co prezentują dzisiejsze smartfony.

Odnośnik do komentarza

Niby nic takiego aż strasznego ale zawsze tak jak piszesz może prawy analog słuzyć za gaz i hamulec a triggery jako skrzynia biegów (co tez nie byłoby głupim pomysłem. A kto wie możliwe że trafiłeś w sedno z akcelerometrem i dlatego opóźnili premiere w wersji na Wii U aby właśnie dopracować sterowanie i w ciekawy sposób wykorzystać Gamepada. Naprawdę dziwi mnie to jak wydawcy lub same studia developerskie ograniczają się umysłowo i nic świeżego stworzyć nie potrafią - dlatego biorę Project CARS na WIi U aby ukoronować ich trud i wysiłek i pokazać że tam także sa gracze którzy tego typu tytuły kupią z chęcią. Zresztą byłem na wielu Nintendowskich stronach i mnóstwo osób podziela moje zdanie iż jak nie będą lecieć w ciula to każdy z chęcią nabędzie multiplatformowy tytuł na Wii U ale aby content był ten sam i graczy nie robiono na szaro i nie traktowano jak debili.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przejrzałem dokładnie lineup Wii U i jeśli ktoś nie ma awersji do Nintendo to od września do końca przyszłego roku będzie to najlepsza platforma do grania. Nintendo zapowiada że co miesiąc będzie wychodził jakiś mocny tytuł i chyba faktycznie tak będzie:

2014: Hyrule Warriors, Bayonetta, Sonic Boom, Smash Bros i Project Zero w JP oraz spóźnione Shovel Knight i Watch Dogs.

2015: Captain Toad, Splatoon, Mario Party 10, Art Academy, Mario VS DK, Mario Maker, Devil's Third, Yoshi, Kirby, X, Zelda.

Jak widać mimo braku wsparcia third party niejeden portfel zapłacze :)

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy było tutaj wklejane info, ale koleś który ujawnił info o Devil's Third i Pokemonach Omega powiedział, że w przyszłym roku szykuje się remake jakiejś starszej produkcji.

 

 

"You’re gonna love it, but it’s a Remaster. It’s perfect to fill gaps inthe line-up. Really, Big N [Nintendo] will have one game per month in 2015."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...