Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie trwa show famitsu na temat Pokken Tournament :)

 

- Gardevoir, Suicune, Pikachu potwierdzeni jak zawodnicy

- gra na automatach nie będzie korzystać z klasycznego "dżojstika" i przycisków, będzie się grac używając pada z tradycyjnym dpadem i układem przycisków ABXY

- będą supportowe Pokemony.

 

generalnie info na bieżąco pojawia się na serebii.net

Odnośnik do komentarza

Właśnie trwa show famitsu na temat Pokken Tournament :)

 

- Gardevoir, Suicune, Pikachu potwierdzeni jak zawodnicy

- gra na automatach nie będzie korzystać z klasycznego "dżojstika" i przycisków, będzie się grac używając pada z tradycyjnym dpadem i układem przycisków ABXY

- będą supportowe Pokemony.

 

generalnie info na bieżąco pojawia się na serebii.net

Jest jakieś potwierdzone info, że gra ukaże się także na Wii U?

Odnośnik do komentarza

Konsola kupiona w Niemczech, to normalny Palowski model. Przy pierwszej inicjacji/włączeniu konsoli, będziesz sobie mógł wybrać język. Z zakupem Toad u niemiaszków, to bym się jednak wstrzymał. Z tego co pamiętam (sprawdzał nie będę, bo grę wyciągnąłem z czytnika i jestem zbyt leniwy, aby ponownie ją tam wkładać i patrzeć co i jak), w grze niema chyba zmiany języka i każdy Toad jest jezykowo przystosowany do danego kraju.  Czyli jeśli kupisz Toada w Niemczech, to będziesz miał niemiecki język. No chyba, że po zmianie jezyka w konsoli, gra także przeskakuje na takowy - nie wiem, nie sprawdzałem.

Gry kupione na polskim rynku będą działać normalnie, bo jak już wcześniej wspomniałem, konsola to standardowy Palowski model. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

- SMT x FE dalej się robi i nie jest anulowane

 

:o Nawet nie wiedziałem, że coś takiego powstaje, a jeśli już to podejrzewałbym, że coś takiego trafi na 3ds. Skoro powstaje na WiiU to strasznie jestem ciekaw czy otrzymamy gameplay rodem z Firem Emblem w świecie SMT, czy coś innego.

 

To chyba nie będzie strategia turowa sądząc po dotychczas ujawnionych (skąpych) informacjach. No i raczej klimaty współczesne, a nie fantasy.

 

Co do do dyskusji o sterowaniu w MP - w nowej części na Wii U, jeśli powstanie, a pewnie powstanie, nawet sobie nie wyobrażam, żeby nie było sterowania Wiilotem i nunchakiem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem pierwsze spotkanie z MP Trilogy.

Powiem tak:

Wiilot + nuncuck to tragedia jak dla mnie odpycha mnie i grać mi się nie chce.

 

 

Delikatne ruchy wiilotem :-) może to Ci pomoże.

Grywam w FPS-y klasycznym padem na innych konsolach i takie sterowanie nie ma startu do wiilota. Tylko trzeba się przyzwyczaić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...