Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem o to, powiedziała babki od PR, powiedziała, że narazie nic nie może mówić :( Pytałem też o restock amiibo, powiedziała, że będzie, ale również nie może powiedzieć kiedy :reggie:

 

o NXa pytałem, powiedziała, że jeszcze za wcześnie na mówienie czegokolwiek. Generalnie w chvj ciężko było cokolwiek wyciągnąć od niej nawet jak była pod wpływem paru piw i kolejne już trzymała w ręku podczas gadania 

 

 

Generalnie żałuję, że tak mało gadałem, ale nie miała czasu a ja też wychodziłem już. Nie zdążyłem zadać paru pytań jakie chciałem, eh. 

 

Ogólnie najbardziej cieszy fakt, że powiedziała babka iż PL rynek jest dla nich największy i najbardziej dochodowy i będą się na nim skupiać :sorcerer:

 

na pytanie o pl gry zrobiła tylko minę :dunno:

 

wywiad zamieszcze jak ogarne audio. ale nie ma tam wiele

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Xenoblade pojawiło się na eShopie. Obsługuje padleta więc można elegancko grać bez telewizora.

 

 

 

To uczucie gdy gram w droższą i brzydszą wersję na 3DSie. Kuuuu,rwa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Takie ogólne pytanie. Czy Monster Hunter 4 ukaże się na WiiU? Czy to tylko tytuł na 3DS?

 

Monster Hunter 4 wyszedł tylko w japonii na 3DSa. Zapewne masz na myśli Monster Hunter 4 Ultimate który wyszedł u nas WYŁĄCZNIE na 3DSa :) Capcom nie planuje raczej portu na Wii U, jakby chcieli, to raczej by już dawno go zapowiedzieli.

Odnośnik do komentarza

 

Takie ogólne pytanie. Czy Monster Hunter 4 ukaże się na WiiU? Czy to tylko tytuł na 3DS?

 

Monster Hunter 4 wyszedł tylko w japonii na 3DSa. Zapewne masz na myśli Monster Hunter 4 Ultimate który wyszedł u nas WYŁĄCZNIE na 3DSa :) Capcom nie planuje raczej portu na Wii U, jakby chcieli, to raczej by już dawno go zapowiedzieli.

 

 

No nie do końca bo ostatnio Capcom gdzieś niby na swoich forach i nie tylko pytał graczy o wersje HD na Wii U, więc nigdy nie mów nigdy ;-)

Odnośnik do komentarza

 

 

Takie ogólne pytanie. Czy Monster Hunter 4 ukaże się na WiiU? Czy to tylko tytuł na 3DS?

Monster Hunter 4 wyszedł tylko w japonii na 3DSa. Zapewne masz na myśli Monster Hunter 4 Ultimate który wyszedł u nas WYŁĄCZNIE na 3DSa :) Capcom nie planuje raczej portu na Wii U, jakby chcieli, to raczej by już dawno go zapowiedzieli.

No nie do końca bo ostatnio Capcom gdzieś niby na swoich forach i nie tylko pytał graczy o wersje HD na Wii U, więc nigdy nie mów nigdy ;-)

Wiem ze pytali, dlatego nie wykluczam tej opcji. Ale to już raczej mało prawdopodobne, może na NX? ;)
Odnośnik do komentarza

Wiesz MH3 U wydali na Wii U pomimo małej liczby userów a skoro Wii U osiągnęło te 10 mln, nadal więcej jest sprzedanych egz. w Japonii niż PS4 to why not? To nie byłby tytuł pisany od nowa a zaledwie takowy remaster w full HD i ew. poprawionymi teksturami, a że Capcomowi ostatnio takie edycje bardzo przypadly do gustu to nie widzę powodów dla których mieliby "nie" wydać takiej wersji. Choć tak jak piszesz, skoro Square nawet zapowiedział już wersje DQX i XI na NX to równie dobrze mogą wydać 4Ultimate na next-gena Nintendo.

 

@Emtebe

Wystarczy abyś zmienił region z polski na UK czy Niemcy i śmiało możesz kupować gry, one są przypisane do konsoli a nie do profilu. Ja tak kupowałem trylogię Phoenix Wrighta oraz Metroidy z Castlevanią z NES'a i nie płakałem. Ile to zmienić w opcjach region na czas zakupów?

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ten komunikat wyskakuje zawsze a chodzi jedynie o to żebyś po prostu zakupił grę, po jej zakupię wracasz do regionu na który zarejestrowałeś konto i grasz aż miło. Mam dwa konta gdzie Angielskie mam połączone z CN a kody i tak wykorzystałem na polskim i bez problemu mi wszystko śmiga, zakupione gry nawet z Angielskiego regionu również mi śmigają na polskim. kwestia tylko aby nie zapomnieć ustawić potem swój natywny region do danego konta.

 

P.S. Zresztą jak już pisałem, gry są przypisane do konsoli a nie do prywatnych kont, możesz mieć i konto z RPA a odpali Ci grę zakupioną z Polskiego/Angielskiego konta

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ok, zbadam to, dzięki :)

 

Jeszcze dwa pytania. Chce kupić nunczaka do starych gier z Wii. Na allegro widzę pełno nieoryginalnych nunczaków po 20 czy 10 zł. Wiem, że to pewnie chińskie byle co, ale jakby działało to nie widzę powodu by przepłacać. Co myślicie?

 

No i jeszcze, co to jest ten motion plus do Wiimota? Wiem, że teraz wiimoty mają wbudowane motion plus. A do starych można było coś tam dokupić. Ale co to jest tak właściwie? Jakis dodatkowy czujnik?

Odnośnik do komentarza

Mniej więcej tak, kolokwialnie pisząc Wii Motion Plus dodaje kolejny czujnik dzięki któremu wiadomo w jakim miejscu i w jakim położeniu znajduje się Wii lot w przestrzeni. Dzięki temu kontroler jest znacznie bardziej precyzyjny, idealnym przykładem świetnego zastosowania jest ostatni Tiger Woods czy The Legend of Zelda: Skyward Sword który bez Motion Plus się nie obejdzie. 

 

 

A co do nunchuka to działasz na własne ryzyko. ja bym wolał dopłacić i mieć oryginał, jakościowo wszystkie produkty Big N biją na głowę produkty third-party czytym bardziej te chińskie podróbki a w nunchuka również masz wbudowany czujnik wychylenia. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...