Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Revelations


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem trochę dłużej bete i wrażenie że wszyscy mnie mają za cel wrócił z AC:B jak kac po weekendzie ;) . Najgorszym trybem z dostępnych jest DM, mapy są zbyt małe według mnie ale jak się wyczai co robić by być efektywnym to jest ok. Fajna jest customizacja postaci o niebo lepiej niż w poprzedniej części. Co do dostępnych map to są ciekawe i jest dużo dróg ucieczki przed oponentami (potwierdzają się słowa producentów), oprócz map DM. Napewno kupie na premierę ale z pewnością nie za sprawą multi :) miły dodatek lepszy niż w AC:B.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przy Brotherhood dostaliśmy Kopernika, a przy Revelations posiadacze PS3 dostaną w bonusie pierwszą część serii.

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/39/assasins-creed-revelations-na-ps3-dostenie-bonus-pierwsza-gre-z-serii

 

Pewnie i tak znaczna większość (każdy?) kto ma zamiar zagrać w ACR, grał w pierwszą część, no ale przecież darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Odnośnik do komentarza

Były trailery. Później pojawiły się teasery. Następnie mieliśmy epokę trailerów do trailerów. Niedawno widziałem też trailer do teasera i teaser do trailera.

 

Czy teraz nadejdzie czas pokazywania tego samego trailera w kółko tylko, że z innym podkładem muzyczno-wokalnym?

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Były trailery. Później pojawiły się teasery. Następnie mieliśmy epokę trailerów do trailerów. Niedawno widziałem też trailer do teasera i teaser do trailera.

O ile wiem nikt Ci nie rozkazuje tego wszystkiego oglądać. Powiem Ci, że nawet na tym zyskasz jak będziesz pomijał wszystkie zwiastuny/gameplaye i dopiero przy przechodzeniu samej gry będziesz odkrywał wszystko sam.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardziej podobał mi się trailer z "Iron" Woodkida... To zgranie akcji z muzyką i słowami. Chociaż muszę przyznać, że sposób w jaki Ezio poradził sobie z oprawcą ciekawy.

 

Obecnie mamy na rynku dużo gier, a pod koniec roku wychodzi ich zatrzęsienie więc wydawcy bombardują nas trailerami, teaserami itp. na okrągło. Staram się ich unikać, ale czasem ciekawość bierze górę. ;p

Odnośnik do komentarza

Kurde dopiero co skończyłem Brotherhood i jestem rozczarowany kierunkiem w jakim zmierza ta seria.

ACB ma tak koszmarnie długie loadingi (a grę mam na dysku), że odechciewa się grać. Od momentu włączenia do rozpoczęcia rozgrywki monża sobie z powodzeniem herbatę zaparzyć. Do tego przy włączaniu mapy, pojawianiu się jakiś nowych obiektów i podczas jazdy konno ciągle są jakieś freezy/ładowanie danych i rozgrywka traci tempo. Nie wiem czy to wina konsoli ale jeżeli ubi przy Revelations tego nie poprawi to poczekam do pojawienia się AC3 i zobaczę czy jest sens dalej pchać się w tą serie (a lubię ją)

Inna kwestią jest fabuła i misje Ezia. Nuda, sztampa i powtarzalność. Owszem historia Desmonta jakoś trzyma tą serie ale to co się dzieje przez większość gry woła o pomstę do nieba. Po ubogiej w subquesty "jedynce" przyszła b. dobra "dwójka", teraz Brothehood zaniżył poziom więc mam nadzieje, że nowa część powróci na dobre tory. Może to jest wina tego, że ACB działo się głównie w Rzymie (jedna duża lokacja zamiast kilku tak jak wcześniej), a może zabrakło już twórcom pomysłów albo Ubi za bardzo naciska na szybkie wydawanie nowych części. Wątek główny w ACB to raptem z 10 misji po 40 min każda (mniej więcej), a zadania poboczne (których jest mnóstwo) to seria tych samach czynności - jedyną odskocznią były, niemalże żywcem wyjęte z Księcia Persji, lokacje ze skarbem Romulusa (powinni w końcu nauczyć Ezia biegać po ścianach). Znowu jednak, w DLC udało się im stworzyć zestaw ciekawych misji, tak więc dlaczego nie mogli zrobić całej gry równie interesującej i różnorodnej?

Dla mnie Revelations będzie swoistym testem dla tej serii, jest to jej trzecia odsłona (nie licząc gier z handheldów) i jeżeli dalej będzie to taki syf (w sakli serii) jakim był Brotherhood to ja podziękuje Panom z Ubi. Revelations musi naprawić wszystkie niedociągnięcia i wprowadzić coś nowego, bo ok, zarządzanie bractwem było fajnym pomysłem ale IMO nie dość "dużym" żeby móc oprzeć na tym grę. Niech ta część kontynuuje ten element ale oprócz tego potrzebna jest jakaś nowa mocna "świerzynka".

No i niech już nie psują bardziej systemu wspinaczkowego bo z gry na grę coraz mniej mi się on podoba.

Nie zrozumcie mnie źle Brotherhood to gra wciąż na 8/10 tyle, że tym wynikiem zniża średnią dla całej serii i nie wróży poprawy...

 

BTW Czemu w Asasynach nie ma wstawek CGI? Fajnie im wychodzą na trailera to do gry też mogliby coś wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

ja pierdziele! good news! cholera pozostałe części mam na x360 ;/ kijowo to na półce bedzie wyglądac. królestwo oddam aby te 3d urywało dupę., chwila, a pierwsza czesc tez bedzie w takim wypadku w 3d?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...