Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Revelations


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kumam, czemu Kapadocje uważacie za słaby moment. Moim zdaniem bardzo klimatyczna miejscowka, z takim ukrytym miastem. IMO na plus.

pewnie dlatego bo aby zdobyc 100% synchro czasami trzeba pomyslec :D

 

 

Moze i misja z sabotażem miała wpływ na moją ocenę tej miejscówki. Lecz cała Kapadocja jest troche od czapy wsadzona do gry. Ani to ładne, ani tych parę misji to nic specjalnego. Przypomniały mi sie dodatki do AC2.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Misje Desmonda olałem po 3 poziomie. Irytują mnie tego typu akcje - trochę przypominające Mirror's Edge, które w końcówce doprowadziło mnie do szaleństwa. Zgadzam się z opinią, że zostały wepchnięte na siłę, podobnie jak obrona wież.

Kapadocja super, choć trochę przesadzona rozmiarowo. Aż tak wielkich jaskiń tam nie ma.

W każdym razie, następnego Asasyna, jeśli miałby być w tej samej konwencji, nie chcę oglądać przez minimum rok.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja teraz wrocilem do Brotherhood'a ogrywajac DLC Da Vinci's Disappearence i musze przyznac, ze Revelations generuje najlepsza grafike ze wszystkich Asasynow. Przede wszystkim poprawiony pop-up, gdzie w poprzedniku strasznie razi, oraz lokacje poza miastem rowniez w AC:R najlepsze.

Niby kosmetyka, ale wyraznie poprawiona. Jakos nikt w recenzjach o tym nie wspomnial no ale faktycznie mozna to zauwazyc dopiero po ponownym wlaczeniu Brotherhood'a.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Lost Archive - Trailer

 

http://www.youtube.com/watch?v=iqgHMTX5kzA

 

 

Subject 16 w rzeczywistosci nazywal sie Clay Kaczmarek ? :)

 

 

EDIT: Chyba trailer wyciekl za wczesnie i Ubi interweniowalo. Poprawilem link ale nie wiadomo jak dlugo sie utrzyma.

 

EDIT2: To tez juz usuneli ...

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pany, jest sprawa. Czy ktos z Was mial tak, ze nie mogl znalezc ostatniego fragmentu danych Animusa? Mam 99/100. Jakas misje trzeba przejsc lub spelnic jakis warunek, zeby ostatni fragment pokazal mi sie na mapie? Dodam, ze przeszedlem glowna fabule.

 

edit: juz znalazlem:)

Edytowane przez R_88
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...