Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Revelations


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w oczekiwaniu na to, zagram w interaktywną grę: Nemo: revelations. Nemo(czyt. ja) śladami Ezio we włoszech już w te wakacje. ^^

A co do gry, W jedynkę nie grałem, dwójkę przeszedłem dawno i od czasu do czasu wracam, żeby poskakać po dachach parę piór znaleźć itp. w Brotherhood nie grałem ale po zakupie drugiego pada będzie to mój następny zakup(mam nadzieję, że jeszcze serwery multi będą działać xD). Ezio pewnie nie będzie już taki skoczny, szczególnie, że będzie miał wyciągarkę ;D, dzięki której będzie się wspinał na dachy.

Mimo to pewnie kupię w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

hm zapowiada sie całkiem fajnie, ale z drugiej strony mam straszne wrażenie ze robi sie z tego tasiemiec w najgorszym wydaniu, bo wygląda na to że nowa część = nowe lokacje, kilka drobnych nowych bajerów (zjeżdżanie po linie), tzn jakos mam negatywne odczucia na temat wydawania identycznych gier z naprawde niewielkimi nowymi drobiazgami, w sumie dużo gier na to cierpi ostatnio ale ile można , gdyby dali inną epoke i calkowicie zmiecione srodowisko pozwolilo by to na wieksze zmiany zarowno klimatyczne i gameplayowe, a zamiast tego mamy "o w koncu wpadłem na to żeby przyczepic hak do ręki i teraz nagle w miescie wszedzie są pochyłe liny" :P

Odnośnik do komentarza

Po za tym Ubi już przy zapowiedzi oznajmiło, że to ostatnia część z Ezio, więc nie ma się czym martwić i można snuć domysły co do epoki.

 

Obiecanki cacanki.

 

hm zapowiada sie całkiem fajnie, ale z drugiej strony mam straszne wrażenie ze robi sie z tego tasiemiec w najgorszym wydaniu, bo wygląda na to że nowa część = nowe lokacje, kilka drobnych nowych bajerów (zjeżdżanie po linie), tzn jakos mam negatywne odczucia na temat wydawania identycznych gier z naprawde niewielkimi nowymi drobiazgami, w sumie dużo gier na to cierpi ostatnio ale ile można , gdyby dali inną epoke i calkowicie zmiecione srodowisko pozwolilo by to na wieksze zmiany zarowno klimatyczne i gameplayowe, a zamiast tego mamy "o w koncu wpadłem na to żeby przyczepic hak do ręki i teraz nagle w miescie wszedzie są pochyłe liny" :P

 

Heh, akurat klimat Konstantynopolu (Stambułu) różni się znacznie od klimatu Rzymu, wierz mi. Wiadomo, nie są to wielkie zmiany typu przejście z gór śnieżnych na pustynie, ale jest różnica.

W sumie przypomniałeś mi, że będą lokacje też podobne do tych z AC - będzie namiastka klimatu (już nie jako pogody) Jerozolimy itd.

 

Ja tam z chęcią w AC:R zagram (jak już trochę stanieje), bo przy Brotherhood bawiłem się przednio. Mam tylko nadzieję, że prace nad AC3 już trwają i że nie będzie to kolejny gro-dodatek z kilkoma zmianami i nową scenerią.

Mam nadzieję, że AC3 będzie miało nowy silnik, ten już swoje wypracował.

 

Ja, aż tak świetnie się nie bawiłem. Było dobrze, ale fabuła za szybka i za krótka, a multi jednak miało sporo wad. Mam nadzieję, że te wady wyeliminują i, że w końcu skończy się problem zabugowanych trofeów.

Odnośnik do komentarza

Wiesz Voytec, nigdzie nie napisałem, że Brotherhood jest kiepską grą. Moim zdaniem to bardzo dobra gra :) Po prostu te bugi to jednak potrafią zepsuć zabawę. Nie ma to jak robić 3 trofea, które nie wpadają i trzeba przechodzić całą grę od nowa. A trofeum w multi mi się też zabugowało, tym razem na amen, dzięki czemu nie mam platyny, a specjalnie dla niej nie zamierzam zaczynać grania na multi od nowa. Są jeszcze inne tytuły do ogrania. Nie zmienia to faktu jednak, że tę grę bym polecał każdemu, kto szuka czegoś porządnego, a nie kolejnej średniej strzelanki.

 

Co do fabuły zgodzę się. Postać Cezara Borgii tak mnie zainteresowała, że jeszcze poza grą o nim czytywałem. Jedyna wada, że fabuła tutaj jest krótsza niż w dwójce, a motyw Asasynów jest słabo wykorzystany - grę idzie spokojnie ukończyć bez pomocy kompanów - lubię za to moment pasowania ucznia na Asasyna, fajnie to wygląda.

 

Zgodzę się również co do urozmaicenia leveli z Desmondem. Jest 100 razy, albo nawet 1000 razy lepiej niż w jedynce. W dwójce były malutkie smaczki, ale przeskok widać w porównaniu z jedynką, gdzie tylko szło się spać i ewentualnie gadało się z Vidiciem i jego asystentką (akurat zapomniałem imienia :/). Ale przypomniałeś mi o czymś Voytec! Pojawił się tam pewien motyw i albo to był po prostu żarcik, albo to może zostanie wyjaśnione właśnie w Revelations. Mianowicie w laptopie szło sprawdzić maile i Shaun napisał raz do tej asystentki, że przyszła wiadomość, iż:

 

Rebecca jest Templariuszką.

 

 

Pytanie na ile jest to prawda, chętnie bym się dowiedział :)

 

Jeśli mowa o Da Vincim, to jestem pewny, że jakoś go wcisną. Nie zapominajmy, że w tamtych czasach ludzie mogli paczki wysyłać :whistling:

Odnośnik do komentarza

Pamietam tego maila i to bylo napisane przez Shauna w formie zartu i tak to potraktowala Rebeca, ale ciekawe jak to rozwina. Moze okaze sie to prawda i mocnym zwrotem akcji.

 

A co do zabugowania to wiem, ze nie napisales ze uwazasz Brotherhooda za gre slaba i nie mialem tego na mysli. Po prostu w pelni sobie zdaje, ze takie bugi wystepuja i trofea nie zawsze wpadaja, co jest mega irytujace, bo sam zdazylem tego doswiadczyc.

 

Nie mniej jednak, czekam bardzo na Revelations, bo lykam niemalze wszystko jak mlody pelikan co z uniwersum Assassin's Creed zwiazane :)

Odnośnik do komentarza

Dopóki mam wrażenie, że Ubisoft wie co robi dopóty będę kupował Assassin's Creed. Nowa część zapowiada się lepiej niż dobrze. Jeśli mulitplayer ma być fabularnie powiązany z całą historią to może być to naprawdę wyjątkowa gra. Do tego stary Ezio wygląda lepiej niż kiedykolwiek a powrót Altaira to według mnie genialne posunięcie. Ja mam niedosyt po pierwszej części.

 

To będzie bardzo ważna część w skali całej serii bo gracz będzie miał wpływ na wydarzenia z przyszłości. Rzadko kiedy da się napisać dobrą fabułę, w której postacie mają możliwość manipulacji czasem. Herosi i Zagubieni są świetnym przykładem na to, że takie zabawy kończą się tragicznie :) Fabuła nadal daje radę i mam nadzieję, że tak będzie do końca.

Odnośnik do komentarza

Ta, troche bugow Brotherhood jednak ma, ale dla mnie nie zmiania to faktu, ze jest to gra swietna. Fabula jest jeszcze lepsza niz w dwojce, granie Desmondem stalo sie ciekawe i ten wspolczesny watek naprawde wkreca i teraz jest naprawde ciekawie.

 

Bedziemy sie musieli jednak pozegnac z Da Vincim.

Dokładnie !

O ile w AC2 jeszcze coś w miarę się działo, to w AC1 zupełnie nic (jezeli chodzi o Desmonda), całość opierała się na wstawaniu z fotela pomiędzy sekwencjami.

Odnośnik do komentarza

Z wywiadów z twórcami definitywnie wynika, że to będzie ostatnia część przed AC3, który pojawi się przed 20.12.2012.

 

W multiplayerze zajdą ogromne zmiany. Będzie można stworzyć swój własny unikalny strój. Będzie można również zakładać własne gildie oraz brać udział w turniejach.

 

Zagul: Kto szuka ten znajdzie - jak to mówią :) Oprócz wstawania z fotela było jeszcze dosyć sporo do roboty.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Z wywiadów z twórcami definitywnie wynika, że to będzie ostatnia część przed AC3, który pojawi się przed 20.12.2012.

 

W multiplayerze zajdą ogromne zmiany. Będzie można stworzyć swój własny unikalny strój. Będzie można również zakładać własne gildie oraz brać udział w turniejach.

 

Zagul: Kto szuka ten znajdzie - jak to mówią :) Oprócz wstawania z fotela było jeszcze dosyć sporo do roboty.

Mówisz o pierwszej części ? Bo tam mi się właśnie nudziło :)

Odnośnik do komentarza

Ponoć w tej części ma zakończyć się przygoda Ezio i Altaira by w AC3 można było zagrać innym assassynem myslę że to będzie jakiś syn Ezia albo może Desmonda ;)

 

Odkrywcze, skoro Altair i Ezio są przodkami Desmonda. A z tym synem Desmonda to dowaliłeś już na cacy. Ciekawe z kim miałby mieć to dziecko.

 

Może w tym Revelations Desmond odnajdzie tą całą Ewę?

 

W multiplayerze zajdą ogromne zmiany. Będzie można stworzyć swój własny unikalny strój. Będzie można również zakładać własne gildie oraz brać udział w turniejach.

 

Fajnie by było, jakby dali kreator emblematu jak np. jest w CoDzie. Można by wykreować własny herb.

 

Zagul: Kto szuka ten znajdzie - jak to mówią :) Oprócz wstawania z fotela było jeszcze dosyć sporo do roboty.

 

Ciekawe jak wiele do roboty ty tam znalazłeś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Będzie Masyaf, fajnie. W pierwszym AC uwielbiałem spacerować tam na dziedzińcu zamku Asasynów, świetny klimat. Ciekawe czy to wszystkie miejscówki jakie odwiedzimy w skórze Ezio. Skoro podąża on tropem Altaira to pasowałoby zwiedzić kilka miast z "jedynki", choć Altair wykonywał tam swoje zadania, niczego poza tym tam nie szukał...

Odnośnik do komentarza

Dziwię się, że jeszcze kościół porządnie nie przyczepił się do tej gry. AC to chyba jedyne masowe medium, w którym można dowiedzieć się, że Jezus był zwykłym oszustem a za jego cudami stoją zaawansowane technologicznie przedmioty stworzone przez starożytną rasę, która żyła długo przed ludźmi. Oczywiście jest to nieprawda ale co nią jest? Martwy człowiek powstający z grobu? Dlatego też seria AC jest tak wyjątkowa bo przemyca kilka rzeczy, które warto sobie przemyśleć i wreszcie sobie uświadomić.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...