Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Revelations


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie takie średnie oceny absolutnie nie dziwią. Już Brotherhood mnie wymęczyło i generalnie w moim odczuciu wypadło o wiele gorzej od genialnej dwójki. Z wielu recenzji wynika, że nie poprawili największej bolączki ACB, czyli nudnych i absolutnie nijakich misji. Dobrze, że tym razem olałem premierę.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w żadną z poprzednich części Assassina a przymierzam się do tego. Ponoć jedynka była dość nudna i wolałbym ją ominąć. Czy można zacząć od którejś innej części bez martwienia się, że nie będzie wiadomo o co biega? Ewentualnie czy macie namiar na jakiś dobry opis fabuły pierwszej części? Najlepiej po polsku.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi sie wydaje ze desmond i ezio maja zupełnie inne twarze niż w poprzednich częściach?

Nie tylko Tobie;) O ile w przypadku Ezia, z początku sądziłem że takie wrażenie może być spowodowane postarzeniem modelu, to już w przypadku Desmonda wyraźnie widać że to inna twarz niż w poprzednich częściach AC.

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym ze bardzo duże DLC jak już, No ale to można powiedzieć o każdej części wielu gier ;-)

 

Jak dla mnie trzeba zagrać, dalszy ciąg historii, nowe miejscowki wszystkiego wiecej. Ale ja kocham ta grę i mógłbym co pól roku dostawać nowa czesc ;-)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem i jestem bardzo zadowlony. Brotherhood było świetną grą, a Reveletaions jak dla mnie pobiło Bortherhood. Otóż, ACB kulało nieco od strony scenariusza. Revelations zdecydowanie w tym aspekcie wyprzedza swojego poprzednika. Co prawda wciąż nie jest to poziom fantastycznej "dwójki" ale wsyatrczająco blisko. Konstantynopol jest świetnie wykonany i klimatyczny. Jedyne co mnie irytowało to te tower defensy. Za wszelką cenę starałem się ich unikać. Ale i tak miałem nieprzyjemność zagrać w nie 3 razy (wliczając misję fabularną). Również bomby wydają się nieco wciśnięte na siłę. Prawie całą grę przeszedłem nie używając ich. Dopiero pod koniec gry przypomniałem sobie o ich istnieniu i zacząłem ich używać nieco więcej. Choć i tak sto razy bardziej wolałbym zamiast nich zwyczajną bombę dymną, niż musieć samemu je robić i posiadać max 3 w kieszeni.

Ale suma sumarów świetnie bawiłem się przy ACR i mnie nie zawiodło choć pierwsze wrażenia były raczej średnie. Ale im dalej tym lepiej. Dla mnie ta gra zasługuje na mocną "dziewiątkę".

Odnośnik do komentarza

3 dni. Końcówka mnie rozczarowała, ale w sumie nie bez kozery gra nazywa się Revelations - wyłożyli wszystko jak krowie na rowie i czy się to podoba czy nie, jest to prawda objawiona.

 

Co powinno być w broniach lewy dolny róg?

 

W ogóle ta ukryta zbroja - lol. Nie wiem czy zauważyliście taką tendencję, że w każdej następnej grze Ezio dostaje coraz cięższe zbroje. W 3ce Desmonda przerobią na cyborga.

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest ta misja do singla z edycji kolekcjonerskiej gry ? Wpisałem kod a na mapie pusto.

Więzienie vlada czy jakoś tak.

 

To unlock the location on the map, you must find a book that is in Sofia Sartor's House. This will unlock Vlad the Impaler's Prison as a Hidden Tomb on the map

http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Vlad_the_Impaler's_Prison

.

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po samym początku. ŚWIETNY!

 

Klimat dobry w cholere, misje świetne. Brawa dla Ubi za świetnie poprowadzoną akcję.

 

I od razu mam jedno ale. Nie do gry, ale do opakowania. Dlaczego jes ono CZARNE? Kuzwa to wyglada tak fatalnie, że sie tego opisac nie da. Na szczescie trzymam wszystkie gry z AC w pudelku Auditore z kolekcjonerki Brotherhooda, ale to czarne pudelko... musze je wymienic...

Odnośnik do komentarza

kuna pudelko do tej edycji jest czarne i jakies takie bardziej "mientkie", generalnie z wygladu spoko ale jakosciowo gorsze od zwyklych

 

Na poprzedniej stronie tez o tym pisalem :)

Ja kilka slow o multi: trybow jest ponad dziesiec, to rewelacyjny wynik. Gra bedzie bardziej zywotna. Bardzo podoba mi sie walka o flage, to taki typowy capture the flag (z tym, ze flagi sie respawnuje po niedlugim czasie odebrania/stracenia). Najlepiej grac w 4 z hs'ami. Wtedy latwo sie dogadac kto kryje swoja flage a kto atakuje na przeciwnika. Jak po raz pierwszy zagralem w ten tryb, nikt nie kumal o co chodzi i latali i zabijali sie wzajemnie a ja myk po flage myk po flage jaja sa generalnie :). Mozna sobie stworzyc druzynke kumatych i wszystko wygrywac. Jest oprocz tego typowy Deathmatch i klasyczny Scigany z radarem, Polowanie druzynowe (to jest kozak), jeden tryb ktorego nie kumam narazie (tzn. kumam ale przegrywam :blum2: - za pomoca L1 naprowdzamy cel do eliminacji), dwoch lub trzech jeszcze nie sprawdzilem (walka o skrzynie czy cos) NO JEST TEGO MASA!

Oprocz tego w tle przygrywa niezla muzyka, troche dolujaca, ale klimatyczna.

PS. w multi gram z wlaczonym 3D- utrata kolorow, ale glebia rewelacyjna, jest mroczniej i bardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche i jestem bardzo zadowolony, wrecz zachwycony. Dlaczego? Bo to kolejny Assassin's Creed a ja jestem wielkim fanem tej serii. Tak naprawde lykam wszystko co z nia zwiazane.

 

Od razu chcialbym stanac w obronie grafiki w tej grze. Trzeba byc ignorantem, by pisac, ze to gra kopiuj-wklej. Tak, to ten sam silnik co AC i AC2 z naciskiem na ten drugi, ale lifting jest znaczacy. Po pierwsze ostre tekstury i ogromna szczegolowosc miasta. Trzeba przyznac, ze w Ubi sa ludzie, ktorzy maja ogromny talent do projektowania miast. Doslownie wszystkie miasta w serii Assassin's Creed sa wykonane wzorowo i z pietyzmem. To moim zdaniem druga firma po Rockstar, ktora robi tak zaje.biste miasta w sandboxach.

 

Martwi mnie tylko, glowny watek bedzie krotki. Doslownie pogralem chwile i juz mam 8% ogolnej synchronizacji a fabula skonczy sie jak bede mial gdzies 40, 50 pare %.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ne jest krótki. Ja robię wszystko na co mam ochotę i na liczniku mam 15h synchronizacji 57% i jestem po 5 sekwencji.

 

 

ostatnia misja altaira genialna. Ledwo idzie w wieku 82 lat, ale w walce jest niezły.

 

 

Niesamowicie sie wkrecilem w ta serie, dawno już tak nie miałem. Jak dla mnie najlepszy tytuł generacji(jako całość) o ile nie w ogóle na konsolach. No chyba ze strasznie z(pipi)ia AC3 za rok ;-)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Znow mam to samo i gram i nie chce konczyc gry :)

 

Kurde, ostatnio pisalem, ze nie chce, zeby AC3 ukazalo sie za rok tylko minimum za 2. Wiec z technicznego punktu widzenia tak by bylo lepiej. Niech poswieca 2 lata i maksymalna ilosc ludzi do tego by z tych konsol wycisnac juz maksa i pozegranc generacje w wielkim stylu. Gra jest piekna graficznie, ale jakby na to nie patrzec, to juz sa tylko szlify tego samego silnika i tej samej formuly. No i wlasnie co do tego drugiego to jest ona tak fantastyczna, ze chcialbym z punktu widzenia gracza, by AC3 ukazal sie w przyszlym roku i by znowu moc zagrac w gre z serii ;)

Odnośnik do komentarza

skonczylem dzisiaj Revelations , niestety nie zmienilo to mojego podejscia do tej serii jako bardzo przereklamowanej , baaa nawet je umocnilo - mimo to nie powstrzymalem sie od kupna kolekcjonerka , a niech to przeciez to juz ostatnia czesc a we wszystkie poprzednie gralem - nawet uwazajac ze to srednia gra kupilem kolekcjonerke.

 

ogolnie jest gorzej niz bylo moim zdaniem , konstantynopol mimo ze ma fajniejsza kolorystyke i jest odmienny od miast z wszystkich czesci to zawodzi architektura. fabula jest bardzo biedna jednak cała seria zawodzi fabularnie tak więc nie będę tego nawet poruszał - jednak śmiesznym jest dla mnie to że przez trzy części gry nic się nie mówi o żadnej bibliotece i ogólnie ma sie wy(pipi)ane na ojca Ecjo a potem boom , nagle to wpierdalaja do glownej fabuly...

w gameplayu rewolucji nie ma - no niby sa jakies bomby ale who cares?

misje sa tak samo nudne i monotonne jak byly w kazdej czesci dodajac do tego konstantynopol wychodzi to gorzej niz w poprzednich odslonach.

zasmucil mnie fakt ze ubisoft montreal mial do takiego poziomu wy(pipi)ane ze nawet nie wprowadzil jakiejs legendarnej zbroji asasyna - no sorry ale to bylo w kazdej czesci...

ogolnie gra miala odpowiedziec na pytania i oczywiscie tworcy sie z tego nie wywiazali , znowu postawili nowe pytania - pewnie po to zeby zrobic kolejna czesc na przestarzalym silniku nie wprowadzajac zadnych rewolucji i sprzedawac to za pelna cene a rownie dobrze patrzac na roznorodnosc misji i ciekawosc postaci i wiele innych czynnikow jakie wypisalem na gorze, jakie serwuje gra, rownie dobrze mogloby to byc DLC za 20 zl wydawane online.

Edytowane przez maddest
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Już ktoś pytałal o to. Jaka broń ma być w lewym dolnym rogu? Skończyłem grę a jest pusto.

 

No właśnie skończyłem grę:-( końcówka szybko nastała i nie mogłem sie opanować aby do niej nie dojsc. Zakończenie dość przewidywalne. Znowu rok czekania :-(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...