Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Revelations


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Plus za ostatnie 3 zdania.

 

Kosciol nie przyczepia sie tego, bo AC nie podwaza religii w sposob wiarygodny, po prostu.

Ale jednak ją podważa i przedstawia jako narzędzie manipulacji czym w gruncie rzeczy była i po części jest.

 

Wracając do tematu. Mam nadzieję, że nie spieprzą tego muliplayera w nowej części. Sam dziwię się, że aż tak dobrze im to wyszło. Pomimo wielu błędów granie po sieci daje sporo frajdy i satysfakcji. Jest to bardzo krucha koncepcja i wystarczy spieprzyć jeden element, żeby to wszytko legło w gruzach. Na miejscu Ubisoft to ja bym za wiele nie zmieniał i jedynie rozwinął to co jest.

Odnośnik do komentarza

Roznica w grafice miedzy AC2 a AC:Brotherhood byla kolosalna, ciekawe czym teraz zaskoczą

 

? To chyba graliśmy w dwie różne gry. Lekko podciągnięta wersja dwójki to max co można powiedzieć o Brotherhood. O żadnej przepaści mowy nie ma.

 

Trójka też myślę będzie raczej podszlifowaną wersją ostatniego asasyna, aczkolwiek na zdjęciach prezentuje się to naprawdę smakowicie.

Odnośnik do komentarza

Bo multi w Brotherhood bylo piekne :wub:

No właśnie. Było a nie jest. Podobno już gra coraz mniej ludzi a w niektórych trybach trzeba czekać dobre 20 minut na znalezienie chętnych do gry.

 

A czemu się dziwić? Wiadomo, że każdy grał w multi tylko dla trofeów. Sam bym się za multi nie zabrał, gdyby nie trofea - no co, taka prawda. Nie jestem jakimś wielkim trophy hunterem, ale jak są trofea łatwe do zdobycia to wolę je zdobyć.

 

Świetnie to wygląda. Ubisoft może powoli zaczyna robić tasiemca z AC ale tutaj widać, że każda kolejne odsłona prezentuje się coraz lepiej. Czekam do E3 na ten zwiastun.

 

No nie wiem. Jedyna różnica jaką widzę między kolejnymi odsłonami to właściwie zmiana miejsc. Zmian graficznych nie za bardzo potrafię dojrzeć. Oczywiście nie neguję tego, że screeny z tej gry wyglądają fantastycznie, bo tak wyglądają. Ale nie zgodzę się z tym, że "każda kolejna odslona prezentuje się coraz lepiej", skoro nie ma zmian w grafice, tylko w lokacjach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

trailer wyglada bardzo fajnie chociaz wydaje mi sie ze porpzedni ten z tłumem czerwonych kapłanów mial lepszą grafe

 

no i morda ecio wyglada dosyc niepodobnie do poprzednich częsci ale co tam;p

 

gameplay wyglada bardzo podobnie jak poprzednio , czyli pewnie jest niezły, ale mogli jednak dac wiecej nowosci

Odnośnik do komentarza

Znowu SI przeciwnikow jest do bani <_< IMO o wiele lepiej by sie gralo gdyby nasz assassin nie byl takim zabijaka w starciu grupowym, dwoch przeciwnikow jeszcze spoko, ale 4-5, to powinien brac nogi za pas i "palic wrotki". Gra zyskala by bardziej na elementach skradankowych, atakach z zaskoczenia ( seria thief sie klania i walka grupowa ). Ktos powie "ze nic nie stoi na przeszkodzie abym tak gral", no dobra, ale kiedy walki grupowe nie stanowia dla mnie zadnego wyzwania, to po co sie meczyc :confused: ( podobny "otwarty" system gameplay'u ma seria hitman, mgs i moim zdaniem nie sa to dobre rozwiazania)

Odnośnik do komentarza

Dziwię się, że PE nie pojechało na targi osobiście.

 

http://tvgry.pl/?ID=1700

Zmianie uległy animacje zabójstw. Zabicie kogoś incognito wiąże się z bardzo krótką, praktycznie niezauważalną dla innych graczy, animacją. Zabójstwa z rozbiegu są za to efektowniejsze ale znacznie dłuższe. Jest to ogromny plus dla samej rozgrywki ale też mały minus dla widowiskowości starć.

 

Zmieniono też mechanikę ogłuszeń. Przy oczywistych ogłuszeniach dochodzi do krótkich starć między graczami ale nie wiem na czym to polega.

 

Z tego krótkiego filmiku, który poprzedza grę w mulitplayerze wnioskuję, że fabularne powiązanie będzie lekko naciągane. Po prostu po osiągnięciu danego poziomu odblokowywane będą dodatkowe informacje lub materiały podobne do "Prawdy".

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.