Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Nooo... teraz to codziennie na plaży się wyleguję i morska bryza owiewa mi resztki włosów rosnących dookoła zakoli ;)

 

PS. Jeden kraj, a porozumieć się trudno :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
aaaaa, stąd w avatarze ktoś z tak bujną czupryną ? :)

 

Kiedy wychodzi MW 3 żeby offa nie było :D

 

Pewnie to podświadomość bo mi czoło kończy się na plecach ;)

 

Co do MW3 to ja zapewne zrobię to co robię od dwóch lat - poczekam, aż kumpel kupi i przejdę singla :P Jest wiele bardziej interesujących gier.

Odnośnik do komentarza

Tak czytam te newsy o tym MW3, przeglądam komentarze i przypomniałem sobie sytuację jaka nastąpiła po premierze MW2, a potem Black Ops. Masa narzekań, biadolenia, a gra i tak pewnie pobije wszelkie rekordy sprzedaży. Nie oszukujmy się. MW3 na pewno będzie na silniku z MW,MW2. Kogo to obchodzi ? IW na pewno dostarczy kampanię wypełnioną akcją po brzegi, silnik zostanie dopieszczony, a w multi znowu będą grały setki tysięcy graczy. Ja bardzo lubię Call Of Duty Black Ops, po mimo, że robiło je Treyarch, więc MW3 może być tylko lepsze. Takie jest moje zdanie ;)

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, każdy narzeka jakie to Call of Duty jest złe, jaki silnik stary itp. a jak będzie tydzień do premiery to każdy będzie podjarany. Ja tam czekam, singiel na pewno nie zawiedzie a co do multi to hardcore search & destroy dla mnie rządzi. Oby tylko nie przegięli z killstreakami, bajerami itp (Akimbo z tych dwóch shotów było przegięte). W tym aspekcie MW2 mi się nie podobało.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

dzisiaj sobie trochę popykałem w Black Opsa i jak nowe cody chcą coś zdziałać w singlu to muszą zmienić AI w grze . Jest tak głupie zachowanie towarzyszy jak i przeciwników że głowa mała . w dobie AI chocby z Halo 3 to przecież poprzednia generacja jest . wiem wiem cod to multi , ale kampania też jest i niech nie kryją efekciarstwem i skryptami swoich pięt achilesowych bo te co roku coraz bardziej się w oczy rzucają

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yacek racja , każdy zawsze psioczy , ale i tak grają śliniąc się . Szczególnie pewnie na multi . Ale to już się niesmaczne robi . Serial się z tego zrobił

 

Tak samo jak z mgsa, final fantasy, need for speed, pesa, fify, halo, forzy i gran turismo. Jedne gry bardziej się zmieniają, inne mniej, ale mimo wszystko każda pozwala fajnie spędzić czas przed tv.

Odnośnik do komentarza

Racja , ale już przechodząc drugi raz black opsa, już na niższym poziomie niż weteran , nachalnie rzucało mi się w oczy słabe AI/SI (czy jak się to tam nazywa) graficznie i mechanicznie jeszcze tą serię jakoś zdzierżę , ale jak AI nie poprawią to tragedia jak dla mnie

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

Na gameplayu widać, że nie poprawili - akcja przy schodach i filarach. AI się ciągnie takie samo już od zarania dziejów i tu nie ma bata, żeby coś drgnęło nawet odrobinę. Dlatego właśnie się nie podniecam MW3 bo nie ma czym - zagram, wyrżne kilka milionów przeciwników przy mam nadzieję fajnej muzyczce i tyle.

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem , czy poprawili te SI . w ogóle mi to wygląda że jest grane na jakimś niskim poziomie trudności . na bank nie jest to weteran ani hardened . chyba że mocno obniżyli poziomy trudności panowie z treyarch czy kto to tam robi . Choć zagram , dla tej filmowej akcji jaka zawsze jest w callach (choć mniej w tych od treyarch) . Fajnie wyglądał ten flashbang rzucony w pomieszczeniu z tv(przypominającym MOCNO stację tele w MW) . I gdzie cywile ? Takie miasto wielkie i ani jednego cywila , hmm...Rakieta na dachach strzelana z tego laptopa . mogliby chociaż jakiś skrypt napisać że ten dach się coś niszczy bo sztucznie to wyglądało . HIND przyleciał dostał z rakiety i w 5 sek po nim przyleciał Black Hawk ? taaa żadna z załog helikopterów nie widziała się na radarze . Black Hawk w ogóle spokojnie sobie czekał na panów z Delty aż na pokład wejda , żaden z rusków na dachu na przeciw nie walił do śmigłowca z rpg , dopiero jak wsiedli panicze z Delty . Hindy goniące Black'a też z hel fajerów strzelały i nie trafiały ? ester egga na tym trailerze znalazłem w minucie 11:49 widać jak Faith z Mirrors Edge skacze po dachach i jedzie ruskom . Zdaję sobie sprawę że muszą trochę nagiąć pewne kwestie by gra miała charakter przepakowanego akcją filmu , ale rzuca mi się to w oczy . Albo już jestem za stary

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...