Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu mam takie wrażenie, ale czuję że jak pokażą footage z multi podczas tego XP to będzie całkiem dobrze... tzn jeśli się opierać na wszystkim co fourzerotwo i reszta z IW mówią mam na myśli skupienie się na "gun game", killstreaki zupełnie przemodelowane i wyje.banie durncyh perków pokroju Last Stand, Commando i innych. Może będzie dobrze...

 

 

inaczej skomentować trailer nie mogę, szkoda klawiatury. 402 to niezły przewalacz ot co.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Im więcej gameplayów oglądam tym bardziej jestem załamany. To są dosłownie mappacki do mw2.. 0 innowacji. Zmienione ikonki perków, a samo UI obrzydliwe. Widać, że mocno na IW odbiło się odejście tylu pracowników. Black ops już zdecydowanie ciekawiej wyglądał na zapowiedziach. Jeśli single też będzie taką kiszką to podziękuję MW3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, jak dla mnie jest za surowy i za mało ciekawie zrobiony, np porównując go do tego z BF3.

 

Edit: Najbardziej przerażający jest dla mnie brak jakiegokolwiek progresu w takich szczegółach właśnie jak interfejs, animacja zranienia (no ten czerwony ekran). Skok pomiędzy MW, a MW2 był naprawdę widoczny, dużo rzeczy się zmieniło i na 1 rzut oka było widać która to część. Teraz podejrzewam, że może być z tym spory problem.

Nie wierzyłem, ale jednak to prawdziwie odgrzewany kotlet, a IW i Activision odcina kupony po prostu. Mając taką kasę - wstyd.

Odnośnik do komentarza
Najbardziej przerażający jest dla mnie brak jakiegokolwiek progressu w takich szczegółach właśnie jak interfejs, animacja zranienia (no ten czerwony ekran). Skok pomiędzy MW, a MW2 był naprawdę widoczny, dużo rzeczy się zmieniło i na 1 rzut oka było widać która to część. Teraz podejrzewam, że może być z tym spory problem.

Nie wierzyłem, ale jednak to prawdziwie odgrzewany kotlet, a IW i Activision odcina kupony po prostu. Mając taką kasę - wstyd.

 

No ale jest nowa animacja bjegu!!!!111evelen

Odnośnik do komentarza

Dopóki cod sprzedaje się tak jak się sprzedaje activision dalej będzie odcinać kupony. Niestety, smutne, ale prawdziwe.

 

Ty też to widzisz Bozz,a ja na serio do dzisiaj wierzyłem, że multi będzie naprawdę powrotem do CoD4 a może nawet czymś więcej. A tu zobaczyłem takie łajno 3 map paki do MW2 - ot całe multi w MW3. Naprawdę cała moja sympatia i przywiązanie do serii CoD uleciało. Jak oni mogą takie coś robić i jeszcze Ci ludzie, którzy się tym jarają, jak ślepym można być :( Szczerze życzę DICE, żeby ludzie zagłosowali portfelami i BF3 zmiażdzyło i zasiadło na tronie w tym roku.

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...