Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co do nowych trybow - dla mnie rewelacja. Potwierdzone zabojstwa w meczu 2 na 2 i 3 na 3 to cos pieknego. Dodatkowo w koncu jak dla mnie dali rade z mapami. Wrak statku na irlandzkim wybrzezu,gateway (posiadlosc na plazy), afganistan, cos tam jeszcze bylo - nie dosc, ze znakomity klimat, to jeszcze bardzo ladne grafcznie ! Swietny dodatek !

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ludzie, pomocy. Co się dzieje z Modern Warfare 3? Gram na Xbox360 i czy tutaj na serwerach na prawdę nie ma nikogo do grania?

Probuję podłączyć się do Hardcore Team Deatchmach i żadnego efektu...

 

Czy to wina serwerów activision na xbox live czy może mojego internetu/operatora?

Internet mam stały (internetia) podłączone kablem sieciowym poprzez router do konsoli.

Od pól roku tak się dzieje i nie wiem co jest tego przyczyną :(

 

Cały czas w okienku gdy probuję wyszukać rozgrywkę pokazuje "we need to find 7 more players".

 

Gdy podświetlam w menu rozgrywkę Hardcore Team Deatch Match pokazuje się liczba graczy: okolo 500/30350. Aż nie chcę mi się wierzyć, że na świecie gra tylko 500 osob w tą grę na xboxie.

 

Może to wina tego, że nie kupiłem ostatnich dwóch DLC do tej gry?

 

POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Modern Warfare 3

 

TCP 3074, 27014-27050 

UDP 3074, 27000-27030 

 

 

Xbox Live:

 

Port 88 (UDP) 

Port 3074 (UDP i TCP) 

Port 53 (UDP i TCP) 

Port 80 (TCP) 

 

 

Po otwarciu tych portów w routerze, będziesz miał NAT otwarty. Jeśli masz taką opcję, włącz sobie w routerze opcję UPnP, nie będziesz musiał otwierać portów pojedynczo.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o jakich dostawcach piszesz, ale to chyba jakaś nisza. 

 

 

E: Z tego co wyczytałem, zależy, czy ma się wewnętrzny, czy zewnętrzny adres w sieci. Zawsze można przedzwonić do dostawcy i poprosić o odblokowanie poszczególnych portów, raczej nie będą robić problemów.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pomoc. Dzisiaj wieczorem lub jutro rano będę próbował wszelkich mozliwości które opisaliście.

 

Zapytam jeszcze czy nie zakupienie wszystkich dlc z mapami ma jakiś wpływ na podłączanie się do ludzi którzy mają wszystkie wykupione mapy? Osobiście kupiłem dwa pierwsze DLC i na tym stanęło. Pozostały mi jeszcze dwa do kupna ale czekam na jakąś obniżkę mirosoftu. (nie wiem czy się nie doczekam i nie kupię jednak po normalnej cenie...)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pomoc. Dzisiaj wieczorem lub jutro rano będę próbował wszelkich mozliwości które opisaliście.

 

Zapytam jeszcze czy nie zakupienie wszystkich dlc z mapami ma jakiś wpływ na podłączanie się do ludzi którzy mają wszystkie wykupione mapy? Osobiście kupiłem dwa pierwsze DLC i na tym stanęło. Pozostały mi jeszcze dwa do kupna ale czekam na jakąś obniżkę mirosoftu. (nie wiem czy się nie doczekam i nie kupię jednak po normalnej cenie...)

Bez DLC powinieneś się normalnie łączyć. Pozatym w menu możesz wybrać czy chcesz grać na starych mapach czy z uwzględnieniem DLC (przynajmniej ja mam taką opcję - mam wykupione wszystkie DLC). Ja raczej stawiam na blokade NAT. Pootwieraj porty w routerze i firewallu, powinieneś mieć w grze Nat: Open

Edytowane przez LordV
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.