Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko dla ciebie :) tak samo biore, a zaraz po tym halo anniversary.

 

co do mw3 jestem pozatywnie nastawiony tymbardziej ze mialem okazje pograc w spec ops survival.

 

ciekawi mnie czy rzeczywiscie beda dorzucac nowe tryby gry i jakby nie bylo oplaca sie brac hardened edition bo w cene wliczone wszystkie dlc :)

Odnośnik do komentarza

Nowe info:

 

Jeśli włączyliście prestiż w CoD4, World at War, Modern Warfare 2 albo Black Opsach dostajecie bonusowy żeton prestige (token).

Nie ważne czy prestiż był tylko pierwszy czy ostatni. Maksymalnie jeden token na grę czyli w sumie 4. Fajnie, muszę teraz dobić do 55lv w CoD4 który kupiłem niedawno tylko dla samego posiadania xD

Odnośnik do komentarza

Doczekać się nie mogę, martwi mnie tylko jedno. MW2 to najgorsza częśc nowej serii. Black Opsy IMO dorównuje w multi "czwórce". Chciałbym aby również część trzecia trochę w multi zwolniła i wzięła co najlepsze z każdej częsci, bez nadmiernego kombinowania.

Ty chyba nie grałeś w "4" bo większej bredni dawno nie czytałem niby pod jakim względem BO dorównuje 4 ?

Odnośnik do komentarza

Taka prawda najbliżej do 4ki ma BO ja też to czułem grając w niego.

Polemizował bym z tym ostro ,ale niech wam będzie . Dla mnie wszystkie CoDy od Treyarch to kupa zero własnego wkładu tylko kopiuj -wklej z produktów IW .

dla tego w BO pograłem krótko za dużo głupich /fikcyjnych zabawek nie mających nic wspólnego z prawdziwą bronią :) .

 

Zobaczymy jakie idotyzmy da do multi IW ... bo chyba stało się to już trendem

Odnośnik do komentarza

I tak było lepiej niż w MW2.

 

Polemizował bym z tym ostro ,ale niech wam będzie . Dla mnie wszystkie CoDy od Treyarch to kupa zero własnego wkładu tylko kopiuj -wklej z produktów IW .

 

dla tego w BO pograłem krótko za dużo głupich /fikcyjnych zabawek nie mających nic wspólnego z prawdziwą bronią .

 

Nad czym chcesz polemizować jak sam napisałeś, że Twoja przygoda z BO nie była z długa.....

Gram w CODy na poważnie od 4ki i o ile WW było zwyczajnie kiepskie tak BO to godny następca 4ki IMO głównie rozchodzi się o gameplay,oczywiście, wiem, że jest inny feeling i to tak wszystkim najbardziej przeszkadza ale przecież nie można się ograniczać. BO jest fajny bo przemyślany tak jak 4ka, MW2 to festiwal gadżetów i chaosu w jednym, a BO mniej campy, chaosu, bajerów, gra pozwala dobrym graczom odwalać kapitalne akcję, wpadaś robiłeś kotlet z 4-5 gości i dalej ogień to samo robiłem w 4ce. A MW 2 takie akcje to rzadkość, zawsze jakaś campa, czujnik serca albo typ z dwoma shotganami :D GTFO po prostu, tak czy siak trzymam mocno kciuki za MW3 i wierze, że da radę, tym bardziej, że nowinki MP póki co mnie cieszą.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Popieram słowa Soula.

 

Spędziłem masę czasu grając w 4kę, mecze klanowe oraz legendarne na gb :D i muszę przyznać że przy MW2 się olbrzmio zawiodłem i czekając na godnego następce BO było najbliżej..mimo tego że był również nieco przesadzony.Co do MW3 mnie puki co również cieszą nowinki i mam nadzieję że się spełnią oczekiwania :D

Odnośnik do komentarza

Doczekać się nie mogę, martwi mnie tylko jedno. MW2 to najgorsza częśc nowej serii. Black Opsy IMO dorównuje w multi "czwórce". Chciałbym aby również część trzecia trochę w multi zwolniła i wzięła co najlepsze z każdej częsci, bez nadmiernego kombinowania.

 

Ty chyba nie grałeś w "4" bo większej bredni dawno nie czytałem niby pod jakim względem BO dorównuje 4 ?

 

 

Brednie? Przeczytaj posty wyżej, zobaczysz że więcej ludzi podziela moje odczucia.

 

Nie napisałem że Black Ops jest lepsze od MW, napisałem że dorównuje to też nie znaczy że jest takie samo. Po prostu bliżej mu do "czwórki" niż MW2, który moim zdaniem był przesadzony z prędkością rozgrywki jak i gadżetami.

 

Pierwszy MW jest dla mnie już kultowy jeśli chodzi o multi, spędziłem z nim miesiące, lata :ph34r: I póki co żaden FPS go nie wyprzedził, czy to MW2, Battlefield, Halo itd. Tylko Black Ops sprawił że momentami czułem ten sam fun jaki miałem grając w MW. Treyarch idą w dobrą stronę, a IW nie.

Odnośnik do komentarza

Na pewno gorsze tekstury otoczenia niż w bfie, broń i postacie jak zwykle wykonane bardzo dobrze, ale szału nie ma. Generalnie gra w 80% wygląda tak samo jak MW2. Więcej efektów dookoła, ale czuć, że to nadal ten sam engine z drobnymi poprawkami. Generalnie gra wygląda bardzo dobrze, dopóki nei zaczniemy się uważnie przyglądać szczegółom, czyli standard ;)

 

No i fajnie strzela się do murzynów, chociaż akurat misja w Afryce to połączenie Faveli z MW2 ( design leveli ) i klimatu prosto z Far Cry 2 ;)

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Gra trzyma równy poziom graficzny. I według mnie wygląda lepiej od B3. No i jest INTENSYWNA, najbardziej intensywny FPS. Co się dzieje niekiedy! Takich akcji chyba jeszcze nigdzie nie było. Singel B3 przy tym to dom spokojnej starości. W MW2 broniliśmy USA, tutaj robimy to samo ale w całej europie. Dodali coś w stylu hordy, i całkiem spoko misje specjal ops. Przeleciałem na sucho mapy z multi, i według mnie wygląda to wszystko lepiej niż w dwójce. Mapy z całego świata Francja, UK, Afryka, USA, Rosja itd. Nie wiem tylko czy jest opcja malowania broni jak w Black Opsach. No i świetnie wykonali bronie, powrócił Red dot Sight znany z pierwszego MW ( jedyny i słuszny), holographic sight ma świetny design a ACOG scope w końcu nie przeszkadza.

 

No i serio wyciągneli z tego starego silnika jeszcze więcej. Bo to najładniejszy COD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...