Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Okej single jest efektowny, ma mnóstwo dobrych patentów, ale nie jest już taki emocjonujący jak poprzednie Modern Warfare, chyba dlatego, że już przywykliśmy do pewnych zagrywek developerów, fabularnych "twistów" zdrad i ginących bohaterów.

Uwaga fabułą spoiler.

 

Mnie np zupełnie nie zaskoczył moment, gdy po odnalezieniu prezydenta na ziemi po katastrofie prawie jak smoleńśkiej z helikoptera wysiadł Makarov i nas zastrzelił, na 95% byłem pewny, że tak się za chwilę stanie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Tyle tylko że dalej fabularnych twistów jest więcej, akcji podobnych do tych co opisałeś w spolierze też nie zabraknie. W ogóle każda misja czymś zaskakuje, niczym dobry serial. Jak dla mnie jeśli chodzi o fabułę i rozgrywkę jest dużo lepiej od "dwójki".

 

Nie będe nic pisał nawet w spoilerze, bo jeszcze ktoś spojrzy i sobie popsuje zabawę.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się większa swoboda podczas misji, niby ciągle to jak jazda kolejką, ale tym razem nie wąskotorową i nawet się czasem rozwidlają tory ;) Można zajść kolesi od tyłu czy z flanki bez większego problemu w większości lokacji, co powinno ułatwić grę na veteranie, ale to sprawdzę na PC, bo szkoda pada ;)

 

Są jakieś misje typu Prypeć, czy ta ze śnieżycą w MW2 gdzie biegamy z kompanem i na trzy strzelamy do wrogów eliminując ich po cichu? Zawsze w CODzie to były moje ulubione. xD

Są są ;)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

[media='']http://www.youtube.com/watch?v=ezglGf-fbUc&feature=player_embedded[/media]

 

 

Live z multi ,można sobie popatrzeć jak to wygląda (jakoś marna ale coś widać ) w 90% multi to MW2 :D no ale można było się tego spodziewać . Bardziej można to nazwać DLC :P . Mam nadzieje że singiel będzie BDB bo po multi wiadomo czego się spodziewać

Odnośnik do komentarza
lepsza i ładniejsza od strasznie rozczarowującego battlefielda 3. tekstury ostre ja żyleta, stałe 60 klatek, mnóstwo detali. piękna gra.

 

6dwhlx.jpg

 

Bez kitu, Tobie to chyba CoD krzywdę wyrządził, bo co news albo rozmowa to zawsze się wpierniczysz ze swoimi mądrościami. Idź graj w BF3 albo Gowa, i przestań już walić takie smuty, bo jesteś prawdziwym przykładem fanboystwa, a sam mówisz, że po prostu masz otwarte oczy i nie dasz się nabić w butelkę przez Acti, już każdy Ciebie z tego zna na tym forum. Niezle.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Owszem tekstury w niektórych miejscach są ostre, ale na pewno nie jest to żyleta czy poziom bf3, częściej jest to zaleta lepszego niż w poprzednich częściach oświetlenia i bump mappingu. Połóż się na ziemi, spójrz na teksturę "trawy" i powiedz, że jest ostra jak żyleta ;) Hmmmmm przed kampanią SP żadnego treningu nie widziałem, może przy spec ops jest :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...