Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

przeszedlem wlasnie tego hitmana. dla mnie ta seria zawsze miala troche dziwna mechanike. pole widzenia wrogow czasem dziwnie dziala, bywa nieprzewidywalne. nie powiem w wiekszych levelach jest sporo miejsca do kombinowania i czuc swobode ale mniejsze levele potrafia byc dosc meczace. na pewno plusem jest, ze jak juz dojdzie do zdemaskowania lysola to mozna poratowac sie fajnym cover systemem. ogolnie mam wrazenie, ze mechanika ma te same mankaenty co dawniej mimo kilku ulatwien typu cover system czy pasek instynktu.

 

fabula, dialogi, grafa i klimat bez zarzutu. tak na pocieszenie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem wczoraj w nocy i do gry mam kilka zastrzeżeń ( albo raczej niuansów które wku.rwiają) Pierwsze to instynkt i widzialność przez ściany, widać, że to jakiś nowy trend i ułatwianie życia graczom weszło na wyższy level dzięki temu zabiegowi mi się to absolutnie nie podoba. Drugie to dziwaczne sterowanie szczerze mówiąc jeszcze w połowie gry czasem się gubiłem. No i trzecie to dla mnie sztywność, sterylność dosłownie wszystkiego. Wszystko jest jakieś takie..,. PeCetowe :P i nie chodzi tylko o grafikę. Ale reszta to sam miód, bez dwóch zdań najlepsza odsłona 47. Eliminacja jest po prostu super, taka wczuwa i czajenie się za winklem, obserwacja celu i planowanie jak go wykończyć to jest coś czego mi brakowało od bardzo dawna. Polski dubbing wyszedł bardzo dobrze za wyjątkiem Hitmena ;) Małaszyński jest sztuczny jak cholera i dosłownie wybuchłem śmiechem jak pierwszy raz usłyszałem z jego ust "DEXTER" no ku.rwa bez przesady z tym amerykańskim :D reszta super, mięcho lata jak kule w CoD. Dla mnie na pewno podium debesciaków w jakie grałem w tym roku i ocena 9/10.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...