Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Właśnie pykam sobie w Blood Money i gra jest wybitna. Wiadomo graficznie już nie te czasy ale jak zrobią podobną gierkę na jakimś nowym silniku to będzie miazga. Gra prawie idealna. Żeby zaliczyć wszystkie misje na silent assassin samodzielnie, bez żadnej solucji trzeba poświęcić koło 30-40 godzin miękko. Tylko ten gameplay mnie trochę martwi bo chyba odchodzi od konwencji przyjętej we wcześniejszej części...

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Ile tam hejterow sie nazbierało na YT od razu narzekających że to już nie ten sam Hitman. Nie ma to jak narzekać na coś co nawet nie jest gameplayem. Jak dla mnie moje obawy zostały zaspokojone w dużej mierze Sniper Challengem - gdzie ta krótka misja naprawde okazała sie ciekawym wstępem do tego co nas będzie czekać w dniu premiery. dostaliśmy misje, którą wciąż trzeba było przeanalizować po kilka razy gdyż sposób na jej przejście i zdobycia jak największej ilości punktów jest multum (aż do high endowych wyników sięgajacych ponad 3 mln) do tego masa poukrywanych znajdziek itp. To jest właśnie istota tej serii - eksploracja i pojęcia "sposobu" na daną misję.

Odnośnik do komentarza

Hitman i tak nie był specjalnie gadatliwy w trakcie misji więc ;p. Gameplay świetny, czuć że to ciut inna gra niż poprzednie części, czuć ciut inną mechanike (acz zostały pewne rzeczy jak np brak animacji podnoszenia rzeczy) ale wciąż można przejść misje na wiele sposobów i to jest najważniejsze. Widać też że względnie poprawili u łysego posługiwanie sie nożem, ale mam nadzieje że nożem będzie można rzucać nacelowując a nie tylko auto aim.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Jednak będzie multiplayer, jednak nie taki zwyczajny jak w innych produkcjach. Generalnie cały pomysł polega na tym, że będziemy mogli na mapach znanych z singla tworzyć własne zlecenia, nie tylko wybierać cele, ale także uzbrojenie, czas potrzebny na ukończenie, jakieś inne warunki. Potem rzucamy taki poziom w świat i ludzie mogą go przechodzić - oczywiście im szybciej to zrobisz tym więcej kasy zarabiasz i jesteś wyżej w rankingach.

 

Tutaj zwiastun:

 

!
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Nie powiem, fajnie się gra na razie. Rzeczywiście opcji jest sporo - nawet jeśli lokacje nie mają wielkiej powierzchni, to jest parę możliwości wykonania zadania. Graficznie też bardzo dobrze wszystko wygląda, dużo jest detali i całość sprawia realistyczne wrażenie.

 

Polonizacja jest przyzwoita, chociaż kiedy widzimy z bliska twarz mówiącej osoby, bardzo widać jak niedopasowany jest tekst do ruchu warg. Wolałbym mieć to po angielsku z napisami, ale fani polskich wersji chyba nie powinni narzekać.

Odnośnik do komentarza

Kotko - gra niszczy.

Wolnosc wyboru FTW.

Jesli chodzi o grafe - dla mnie najladniejsze co w tym roku widzialem, robi wrazenie zwlaszcza fenomenalne zroznicowanie nawet w obrebie danej planszy.

Dialogi NPCow to male mistrzostwo swiata.

 

 

DJ hitman mnie rozpyerdolil xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.