Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

 

HITMAN ABSOLUTION follows Agent 47, a cold blooded assassin, who takes on his most dangerous contract to date. Betrayed by those he trusted and hunted by the police, he finds himself at the centre of a dark conspiracy and must embark on a personal journey through a corrupt and twisted world, in his search for the truth.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Zajeżdża mi to po prostu zakończeniem Blood Money. Może to oznaczać tysiąc rzeczy, łącznie z tym, że po prostu łysy stał się niezależny i przyjmuje zlecenia bezpośrednio od różnych klientów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie dramatyzujmy...Splinter Cell: Conviction mimo wielu uproszczeń itd. Dalej stawiał na kombinowanie, na realistycznym poziomie trudności nie było mowy o frontalnych atakach i jatce niczym w Gears of War. Myślę że nowy Hitman będzie po prostu bardziej dynamiczny i nie będzie stricte nastawiony na skradanie...chociaż niewykluczone że żeby otrzymać najwyższą rangę za misję pewnie trzeba pokombinować.

Nie oceniaj gry po trailerze. Niestety żyjemy w takich czas gdzie formuła starego Hitmana jest za trudna i odpychająca dla mas. Gra ma się sprzedać, a nie podobać hardcorowym fanom serii...Ale można liczyć na grę która spodoba się "casualom" i zarówno w jakimś stopniu przypadnie do gustu fanom.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Bourne style to tylko opcja w tej grze. Autorzy potwierdzili, że rangę Silent Assassin zdobędziemy za zabicie tylko i wyłącznie naszego głównego celu. Większość akcji z trailera będzie można wykonać w grze, będzie też system "Instinct", działający podobnie jak w nowym Tomb Raider. Jest on jednak przeznaczony tylko dla causali, prawdopodobnie my będziemy mogli go wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

Wypas - cant wait :thumbsup: Ale widać "inspirację" twórców ostatnim Splinterem. Mi to nie przeszkadza, nie wierzę, żeby najwyższe oceny misji, czy gra na Hard/Pro itp nie stanowiły wyzwania. Na bank będzie masa kombinowania, filmowe akcje. Kolorystyka wydaje się być klimatyczna - mam nadzieję, że jednak nie będzie monotonna (ma być urozmaicona). Mocno wierzę w łysola, to jedna z moich ulubionych serii od lat :good:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...