Skocz do zawartości

Uncharted: Golden Abyss


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

vitowy uncharted idealny nie jest np animacja dosc czesto mocno siada w koncowych chapterach, ale jest najbardziej przygodowa czescia serii i chyba tez najdluzsza, majac na uwadze ze to tytul startowy, a te jak zawsze technicznie maja sie nijak, widzac killzone mercenary, ktory wygladal i chodzil o wiele lepiej, az strach sie bac do czego zdolna jest vita jesli devi i sony potraktowalo ja calkowicie na serio

Odnośnik do komentarza

Jakbym nie grał na x360 w Mass Effect 1 (to dopiero chrupanie, jak świeże sucharki) i kilka innych tytułów, to pewnie bym zauważył technikalia, ale szczerze nic mi nie przeszkadzało w grze. Dla mnie rewelka i tyle. Raz ukończyłem na trudnym i cieszę się, że jeszcze sporo do zrobienia przede mną. Ale nie śpieszy mi się. W między czasie ogram TR:DE :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Niedawno miałem okazje przejść po raz pierwszy trylogie uncharted dzięki remasterze na ps4. Wszystkie 3 czesci ogrywalem w każdej wolnej chwili i grało mi sie swietnie wręcz zaje*iscie ;) traf chciał ze miałem teraz okazje pożyczyć od kumpla ps Vite na ktorej miał złote otchłań ;) no i co do samej gry to jest w porządku, nie odbiega ona mocno od konsolowej wersji, choć napewno mniejsza różnica jest miedzy trylogia na ps3 niz na ps4 ale w żadnym wypadku nie narzekam ;) ma sie wrażenie ze gra w żadnym przypadku nie była robiona na konsole przenosne, jedyny minus w grafie to dosc mocno pozabkowane krawędzie i gdzie niegdzie słabe tekstury ale i tak jestem pod wrażeniem co takie małe urządzenie jest w stanie wyświetlić ;) jesli o sama rozgrywkę chodzi to nie wiem czy to zbyt krótka przerwa od trylogi ktora skończyłem dosc niedawno czy jednak zabrakło magii, ktora ND wprowadza do swoich produkcji, bo jednak gra nie trzyma mnie przy vicie tak jak przy ps4 większy brat. Wydaje mi sie ze głównym minusem jest to, ze akcja toczy sie w zasadzie cały czas w tej samej lokacji i podobno sie to nie zmieni a jestem w 27 rozdziale. Ale psioczę i psioczę a tak naprawdę uważam ze gra jest świetna i zaryzykuje stwierdzenie ze warto kupić Vite dla tego pomniejszonego nathana;) ciekawsze znajdzki i zagadki, mimo małego ekranu piękna grafika i okazja na powrót do świetnej przygody to jest niewątpliwie wielki plus

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Fajna gra i każdy fan Uncharted poczuje się jak w domu, jestem chyba po 10 rozdziałach, teraz mam etap w którym lecę z nurtem rzeki i muszę omijać kamienie. Ale coś chyba słabo to balansowanie konsolą działa, bo na wszystkie strony wychylam konsolę i Drake prawie nie reaguje i zawsze przyje'bie w kamień. Za to np. przy celowaniu snajperką wychylanie konsoli działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

ja mam bardzo mieszane uczucia co do tej gierki - fajne momenty i patenty przeplatane z slabymi, technicznie tez roznie - raz totalnie zachwyca, raz framerate umiera i ogien z commodore

 

z sterowaniem wychyleniem nie mialem problemu z tego co pamietam

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

technicznie mam zastrzeżenia tylko do ucinania gadek cutscenkami itp, strasznie nienaturalnie to wychodzi. Framerate czasem leciutko zwalnia, ale nic strasznego. Generalnie vita ma chyba coś z tymi wybuchami, dymem, ogniem. Żeby to w jednej grze źle wyglądało, ale w Killzonie to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...