Skocz do zawartości

Uncharted: Golden Abyss


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cos dziwnego z unchartedem, otoz jak nie ruszam drakem to idzie w strone ekranu sam, jakby analog byl skierowany w dol, to samo jak wisi na polce jakies. Jak nic nie robie to schodzi w dol. Na demie nie mialem tego, w innych grach zauwazyl bym jakby to byl problem z analogiem. O co chodzi?

Y2RAd.gif

 

Jakby to było coś z analogiem to w innych grach też by był problem. Słowem. WUT?

Odnośnik do komentarza

No wlasnie sie dziwie. Spawdzilem na demie unit13 i celownik/postac ani drgnie w everybodys golf tez nic. A tu Drake schodzi mi sam po polkach mimo ze nic nie robie.

 

Moze ktos sprawdzic, czy ma ten problem? Wisi na polce i sam schodzi w dol, albo probuje.

Na necie szukalem i widzialem ze niektorzy maja dokladnie to samo, wymieniali konsole i nie pomagalo.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie sie dziwie. Spawdzilem na demie unit13 i celownik/postac ani drgnie w everybodys golf tez nic. A tu Drake schodzi mi sam po polkach mimo ze nic nie robie.

 

Moze ktos sprawdzic, czy ma ten problem? Wisi na polce i sam schodzi w dol, albo probuje.

Na necie szukalem i widzialem ze niektorzy maja dokladnie to samo, wymieniali konsole i nie pomagalo.

to jest problem tylko na początku gry, potem już tego nie ma

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę na trudnym, ale nie pojawia mi się miażdzący o co chodzi? Ogólnie mieliście podobnie, że niektóre trofea nie wpadały? Np za 75 killsów i używanie niektórych broni. Echh nawet tutaj są widocznie zglitchowane trofea, chociaż w żadnym Uncharted do tej pory nie miałem takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Gra moim zdaniem lepsza od U3 i U1. Jeszcze biorąc pod uwagę że to PRZENOŚNA konsola to już nie mam pytań. Dodatkowo że to tytuł STARTOWY to już w ogóle pokłony.

Te widoki, kolorystyka, skarby, wykorzystanie bajerów Vity itd. Zastanawiam się nad opiniami co niektórych graczy i recenzentów i te oceny w granicach 7-8, i IMO większość zapomina na czym gra. Gra już dziś wygląda lepiej od pierwszego Uncharted, a to tylko i aż konsola przenośna. I co jak co, ale potencjał Vity pokazuje. Że gra ma ząbki, że brak AA, w (pipi)e to mam kiedy oglądam te krajobrazy i design poziomów. I mam gdzieś Gardias czy inne pierdółki typu rozcinanie maczetą szmaty, bo gram w najładniejszą i mega grywalną pozycje na konsolach mobilnych, reszcie mogę wybaczyć lub przymknąć oko.

 

Teraz oby więcej takich gier.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem nóweczkę i większość gry śmigałem z dwoma podstawowymi handgunami na zmianę i zabiłem kilka razy więcej niż trzeba było, ale nie wpadło. Robiłem specjalnie 75 killsów i nic, a teraz skończyłem grę na trudnym i nie ma crushinga :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...