Skocz do zawartości

Metro: Last Light


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, ale ta gra zdubbingowana po angielsku całkowicie klimat traci, dialogi powinny być tylko po rosyjsku, w końcu to Moskwa do jasnej ciasnej.

 

Odczucia na podstawie powyższego filmiku.

 

Na PC masz do wyboru na przykład ścieżkę rosyjską - napisy polskie itd.

Na konsolach chyba tak samo.

Wszystko jest w opcjach.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Przed chwilą skończyłem i się normalnie rozpłakałem.  :cray:

Genialna gra. 

Jestem ciekaw drugiego zakończenia o ile jest. 

 

Jest.

 

Jesli Artyom u Ciebie

 

 

zginal - to miales Bad/Normal Ending ;)

 

 

Fuck... Miałem tak samo, mimo że w kilku sytuacjach oszczędziłem m.in

 

 

-Pawła

-Tego zdrajce co ukradł wirusa z D6

-Niemca w obozie Rzeszy ( ten co prosił by do niego nie strzelać )

-Uratowałem kobiete zanim ją bandyci zamordowali

-Uratowałem kolesia którego bandyci chcieli rostrzelać

-Przesłuchałem sporo rozmów ( te z blaskiem )

 

 

 

Zakończenie:

 

 

 

D6 zostało zniszczone, Czarni odeszli z Moskwy, Anna opowiada synowi co zrobił jego Ojciec... zakończenie  :cray: 

 

 

 

 

Tak właśnie się stało.

A wiesz może jakie jest drugie zakończenie?

 

 

Jest chyba drugie i pewnie trzeba tak jak w Metro 2033:

-Rozdawać pieniądze biednym

-Jak najmniej mordować wrogów ( Najlepiej ogłuszać )

-Oszczędzać bossów  :ninja:

 

 

Gra jest świetna, zajęła mi na normalu 9.30h - czasami było trudno, ale to chyba z powodu mojego PC 

( Nie wyrabia na LOW w niektórych miejscach np

walka w D6

)

Teraz zabieram się znowu do apokaliptycznej Moskwy... spróbuje przejść gre bez zabijania nikogo  :woot:  ( Za to jest trofeum na konsolach ).

 

Gra jest świetna - polecam każdemu, gdy kupie PS4, na pewno razem z Metrem, by w maksymalnych detalach jeszcze raz wrócić do tuneli...

 

 

EDIT//

Jest wstępna lista co robić na drugie zakończenie...

http://www.gamefront.com/metro-last-light-how-to-get-the-best-ending/

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Lol, trzeba przechodzić poziomy bez zabijania ludzi. Powodzenia w takim razie, mi się nie chce męczyć. Oblukam na YT albo gdzieś wyczytam. :)

 

Źle mnie zrozumiałeś, jest trofeum za nie zabijanie wrogów ( jak są jakieś misje jak trzeba np. pociąg to można ), ale nie jest to wymagane do good ending, w linku masz opisane w których misjach masz nie zabijać.

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Mozna ich zabijac, ja sporo ich wyrznalem a dostalem tak czy siak good ending. Jednak lwia czesc gry trzeba przechodzic po cichu (nawet jak zabijasz), sporo eksplorowac (za znalezienie kryjowek sa "good pointy"), dawac naboje biedakom, wysluchiwac dialogi npcow, pomoc od czasu do czasu mutantowi, lub nie atakowac kiedy nie trzeba.

 

Jak cos to na YT sa w full HD oba endingi juz ;)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Bez rosyjskiego dubbingu gra by utraciła mnóstwo z klimatu i uczucia obecności w rosyjskim metrze, rewelacyjnie słucha się tego rosyjskiego wraz z napisami ang/pl.

 

Jestem w 12rozdziale, gram na normalu, dawno zadna gra mnie tak nie pochłonęła, minusów nie widzę na razie.

 

Co robiliście z nabojami wojskowymi? szły na deal czy na przeciwników?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jedyna wada jest czas gry (w tej chwili mam tak na oko 70% gry) i czasami AI ludzkich przeciwniko ktorzy w miare latwo daja sie podejsc tudziez siedza za zaslona wystawiajac leb...no wlasnie ale to chyba 2 wady gry ktore kompletnie nie wplywaja na calosc tak bardzo. Gra miazdzy klimatem (po skonczeniu zabieram sie za ksiazke)..szkoda ze tak malo lazenia jest na zewnatrz (wyjscie w nocy do cerkiw czy przejscie po bagnach, zreszta kazde wyjscie na zewnatrz rozlozylo mnie na lopatki). Kurde niech Bethesda uczy sie jak robic klimat zniszczonego swiata (tak powinnien wygladac fallout 3! nie mowie tu juz o samej grze tylko o oddaniu pustkowi, zniszczonego miasta). Naprawde szkoda mi ze gra jest tak krotka jesli komus to nie robi przeszkody to niech bierze w ciemno. Chcialbym zeby na nowej konsoli tworcy metra wzieli sie za zrobienie RPG w tych klimatach albo nawet mega dlugiego "szuterka" - maja u mnie ogromny kredyt zaufania po tej grze.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Przecież wychodzenia na powierzchnię jest i tak zdecydowanie więcej niż w jedynce. Bardzo fajne urozmaicenie względem pierwszej części. 4A Games poprawili chyba każdy element poprzedniczki. :)

Odnośnik do komentarza

Jakby zrobili hybryde erpega z shooterem fpp w uniwersum "metro" to z miejsxa goty by bylo. Ide Bioshocka dalej ogarniac, pozniej biore sie za nowe metro.

 

Ps. polecam wszystkim zauroczonym gra wgryzc sie w ksiazke. ;)

 

352x500.jpg

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

JJ thanks za ksiazke zamowiona- bierz sie za metro klimat miazga. momentami mam pietra grajac na sluchawach (miasto duchow) kurde musze zagrac w jedynke. powiem szczerze dla mnie ta gra klimatem bije ostatniego bio na glowe. ten klimat zniszczonej ziemi, resztki ludzkosci walczace o przetrwanie, wspomnienia w niektorych miejscach ehhh niech to sie jeszcze nie konczy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...