Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie czepne małego drobiazgu - uważam że colossus im słabo wyszedł (patrzac na trailer)

colossus.png

 

 

jest za bardzo chromowany i świecący, bardzo podobny do terminatora sprzed 20 lat - a dziś technologia przecież pozwoliła by zrobić o wiele lepiej wyglądającego metalowego człowieka

tumblr_kzv2tizLwk1qa7qbyo1_400.jpg

 

mniej lśniącego, z lepszymi texturami i bardziej "realnego"

 

 

 

może to tylko moje wrażenie, subiektywne, ale jakoś mi to dziwnie wygląda

i wiem że w komiksach on też był chromowany, ale mimo wszystko mógłby mieć wiecej datali, i o wiele bardziej realistycznie wyglądającą powierzchnie, a nie jak t1000

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Strażnik z przyszłości, na pewno był w kreskówce - jego cechą charakterystyczną było to, że był praktycznie niezniszczalny, ponieważ był zbudowany z metalu, który zmieniał stan skupienia. Zupełnie jak T1000 z Terminatora 2.

Odnośnik do komentarza

http://www.thewrap.com/lawyer-bryan-singers-accuser-says-sex-abuse-lawsuits-execs-coming-california/

 

 

Bryan Singer oskarżony o gwałcenie w anusa jakiegoś randoma w 1999.

Chyba chcą mu fejm jeszcze bardziej podnieść przed premierą nowych X-menów.

Dobry koment jest na imdb:

 

 

 

Don't forget how he raped Superman. Charges yet to be filed.

 

XD

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przybyłem, zobaczyłem i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem.

 

Momentami nużył, ale gdy się rozkręcał to już konkretnie. Wątek podróży z czasem naprawdę fajnie rozwiązany, a i kilka film świetnie wyważony jeżeli chodzi o styl "X" Singera, a "1szą Klasą" Vaughna. 

 

Warto się zainteresować, jeżeli komuś spodobała się 1sza Klasa (a niekoniecznie pozostałe części)

 

 

Trochę tylko przesadzili z tym jak ważną postacią jest Mystique. Nie wiem jak to jest w komiksach, ale tutaj gra ona pierwsze skrzypce nawet gdy w na scenie pojawiają się Xavier i Lensherr.

 

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem rano z maratonu Xmenów i nadal uważam że First class to najlepsza część :) ale i z nową nie jest źle. Jako podsumowanie całej serii bardzo fajne wszystko w całość złożone, do tego przyszłość super pokazana. Choć jak wyżej było powiedziane czasami film nużył i przez to czuję trochę niedosyt no ale może to właśnie efekt tego że obejrzałem pod rząd serie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...