Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Admin neogafa napisał w halogafie że "nie radzi" spoilerować czegokolwiek przed premierą. Kanały yt omijam, poza Halo Waypoint które wyłączyło komentarze pod nowym vidociem.

 

Mam nadzieję że to wystarczy przetrwać 3 tygodnie. Nawet nie klikam żadnych streamów, nawet multi, bo zawsze się znajdą jakieś pastuchy na czacie które zepsują wszystkim zabawę.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że po premierze. Jestem ciekaw jak to zrobili, choć nie spodziewam się niczego dobrego.

 

 

W 10:15 =>... za(pipi)iście wciskają spartan w armory! Ten materiał to już taka pompka do hype'u, że ho ho. 3 tygodnie to dużo i mało jednocześnie..ech;]

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie... to zapraszam do takiej zabawy...

Na krotko przed premiera ten temat zostanie zamkniety i powstana dwa/trzy odrebne tematy jak to bylo przy czesciach poprzednich.

Jeden poswiecony Single, drugi pod Multi. Trzeci bedzie pod forge.

Do czego zmierzam? Chce, aby otwierajace tematy zawieraly podstawowe informacje o grze (bez spoilerow), przyklady mozecie znalesc tutaj, tutaj i tutaj.

Na upartego moge zrobic to sam (juz teraz i ukryc po prostu te tematy), ale pomyslalem ze w sumie "fajnie jest zalozyc temat i byc tym pierwszym" jesli chodzi o nowa produkcje, dlatego...

Chcialem zaprosic zainteresowanych do przeslania do mnie PMek, ktore mialy by byc postem otwierajacym dany temat - z pelnym formatowaniem (tak abym mogl wkleic to w temat, ktory sami zalozycie i zostanie on ukryty). Te, ktore zrobia na mnie najwieksze wrazenie wygrywaja.

Temat o multi tak jak w przypadku Reach zostanie otworzony troche wczesniej niz ten z SP. Przypominam o uzywaniu spoiler tagow jesli bedzie to konieczne.

Postarajcie sie zmiescic w wymogach linkowych forum (ma ograniczenia - niestety :P).

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Czyli wersja ang. zawiera napisy polskie? Bo jak kupię polską i się okaże, że dubbingu nie da się zmienić na oryginalny, to będzie bieda :confused:

 

Oficjalne info mówi o tym, że dostępna jest tylko wersja w pełni angielska, albo w pełni polska. Nie ma nic pomiędzy. Ale zaczekajcie do końca tygodnia, wtedy wszystko potwierdzi się na 100%.

 

EDIT:

Po rozmowie z MS stwierdzili, że zbadają sytuację. Istnieje podejrzenie, że pirat jest w rzeczywistości Master Disc'iem - wersją, która zawiera wszystko i jest potem dzielona na regiony. Więcej info wkrótce.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

To na to wychodzi,ze bedzie jak z Forza Horizon, zmieniasz Region/Jezyk konsoli i w tym samym Jezyku masz gre. A MS zapowiedzial dubbingi do wielu nastepnych gier, wiec jak dla mnie takie rozwiazanie dwoch wersji w jednej to najlepsze co mogli zrobic :) Wypas

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...