Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie rozumiem narzekań na trailer. Poza tą sceną z Johnem na plaży (fakt pokazania tego był dobry, gorzej z wykonaniem które tutaj było dość tanie) wszystko było tip top. Konfrontacja z Didactem, wywołanie Lindy 058 przez głośnik (skojarzyłem to głównie dizęki niedawno przeczytanej książce) no i samo wrzucanie pancerzu na Johna ewidentnie inspirowane tym artworkiem

 

F9kBz.jpg

 

Ta scena doskonale pokazała jak wielki jest John w pancerzu, a raczej jak malutcy są zwykli śmiertelnicy. No i samo CGI z prometheanami miodzio :) oczywiście nie pobiło Starry Night z Halo 3, no ale akurat ten trailer postawił poprzeczke prawie na maksymalnej wysokości :) To też tak jakby Epic miało zrobić coś lepszego od Mad World - nie da się. BTW Believe z Halo 3 mi się nie podobało w ogóle.

 

Dla mnie to poziom Deliver Hope.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

F9kBz.jpg

 

Ta scena doskonale pokazała jak wielki jest John w pancerzu, a raczej jak malutcy są zwykli śmiertelnicy.

 

Dodatkowo pokazuje to jak wielkim skur.wysynem jest Didact :)

 

Im czesciej ogladam ten trailer tym bardziej mi sie podoba, jak dla mnie cudo. Starry Night i We Are ODST nie pobite ale poziom bliski (Deliver Hope dla mnie slabsze).

Odnośnik do komentarza

2,18 w zbroi.

Height 208 centimetres (6 ft 10 in) [1](without armor)

 

218 centimetres (7 ft 2 in)[2](In armor)

 

Spoko. Na zwykłej Wikipedii mają, że około 2,13. Inna sprawa, że jednak na koncepcie jest on grubo wyższy niż później pokazane jest to w trailerze - tu te 2,18 można założyć. Kurde, a grunty to też niezłe czołgi, pogardliwie zwane krasnale a 165 cm mają, co przy tej masie i mordzie budzi respekt :]

Odnośnik do komentarza

Czemu tefałen tak się przylepił do H4?

 

btw jest już soundtrack cały :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=MoSVDkwIEvU&feature=autoplay&list=PL_YIRP9JEiohnLgAiTzJIoo-elwijvKxr&playnext=10

 

http://www.youtube.com/user/DeathWarX/videos?flow=grid&view=0

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Po przesluchaniu Soundtracka wersji Deluxe , przyznam,ze na poczatku po probkach, nie bylem zbytnio zadowolony zmiana, ale po przesluchaniu calego soundtracka, jestem pod duzym wrazeniem, jest na pewno filmowo i .. jest bardzo dobrze :) chociaz wiadomo, to juz troche inny klimat muzyki niz w poprzednich halo, ale jednak czuc troche ta nutke podobienstwa do poprzednich czesci w niektorych utworach :D

 

Utwor "117" przypomina troche muzyke z Medal of Honor, jeszcze za czasow psxa :) ale jedynie jego wstawka.

Najbardziej chyba znielubiane to arrival i awakening, pozostale elegancko.

Najlepszym utworem jak dla mnie jest wlasnie "117" z tego co sie dowiedzialem, skomponowany juz nie przez Neil'a a przez Kazuma Jinnouchi (odpowiedzialny miedzy innymi za muzyke do MGS peace walker, MGS 4, MGS PO) ,szkoda wlasnie,ze to nie on tworzyl caly soundtrack, a jedynie ten jeden utwor.

A ogolnie sluchalem tego

 

1. Neil Davidge - Awakening (5:40)

2. Neil Davidge - Belly of the Beast (2:38)

3. Neil Davidge - Requiem (2:16)

4. Neil Davidge - Legacy (2:29)

5. Neil Davidge - Faithless (5:02)

6. Neil Davidge - Haven (5:44)

7. Neil Davidge - Nemesis (3:31)

8. Neil Davidge - Ascendancy (4:19)

9. Neil Davidge - Solace (4:45)

10. Neil Davidge - To Galaxy (4:57)

11. Neil Davidge - Immaterial (7:32)

12. Neil Davidge - 117 (7:28)

13. Neil Davidge - Arrival (5:36)

14. Neil Davidge - Revival (7:18)

15. Neil Davidge - Green And Blue (7:59)

16. Neil Davidge - Awakening (Gui Boratto Remix) (7:22)

17. Neil Davidge - To Galaxy (Sander Van Doorn & Julian Jordan Remix) (6:46)

18. Neil Davidge - Ascendancy (Caspa Remix) (3:53)

19. Neil Davidge - Revival (DJ Skee & THX Remix) (3:35)

20. Neil Davidge - Requiem (Bobby Tank Remix) (5:34)

21. Neil Davidge - The Beauty of Cortana (Apocalyptica vs. Neil Davidge) (5:08)

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...