Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

jaram sie niesamowice bez kitu, ostatnio takie podniecenie mialem przed premiera GTA IV :woot: , dzisiaj w koncu kolega oddal mi reacha wiec przysiade do singla i pocwicze palce przy multi ;) a oprocz tego zamowilem sobie halo wars bo nigdy nie gralem + halo 3, anniversary oraz odst ktore kiedys sprzedalem :wallbash: chociaz i tak bardziej jaram sie multi ale cos czuje ze po skonczeniu singla w 4 najdzie mnie chec na odswiezenie fabuly

Odnośnik do komentarza
Microsoft Polska ogłosił, że 6 listopada w Warszawie, pod Pałacem Kultury i Nauki, odbędzie się impreza dla graczy z okazji premiery Halo 4. Wśród zaplanowanych atrakcji jest m.in. możliwość sprawdzenia gry na gigantycznym ekranie 100m2. Ponadto podstawiona zostanie ciężarówka Halo 4, w której znajdzie się osiem stanowisk z wyczekiwaną produkcją 343 Industries. Każdy odwiedzający „Camp Halo 4” otrzyma gadżety oraz DLC na dodatkowe zbroje, a pierwszych 200 osób dodatkowo wzbogaci się o trzymiesięczne abonamenty Xbox Live Gold. Start o godzinie 18:00.

 

Jakbym był wtedy w Wawce to bym zawitał :(

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem właśnie newsa na PPE o tej imprezie pod pałacem i muszę przybić pionę Microsoftowi. Świetna sprawa. Coś się jednak dzieje w tym smutnym jak pizda kraju. W porankach TVN co jakiś czas widzę imprezy z Kinectem (ależ ta Honey jest gorąca), dzisiaj też było o propozycjach na jesień, wspomnieli o Halo 4 i Forza Horizon. Tak właśnie powinno wyglądać promowanie marki. Jeszcze żeby Nintendo się obudziło, ale to już inna historia.

Odnośnik do komentarza

Ehh akurat będę w wawce na weekend, ale potem już nie :/ liczę na relację zdjęciową i filmową.

 

Pałac kultury, ekran 100m kwadratowych (pewno taki jak na Euro rzucili), darmowe goldy, myślę że impreza przyciągnie sporo osób, a i poboczni ludzie może się zainteresują.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...