Skocz do zawartości

Sly Cooper: Thieves in Time


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nowy gameplay, co cieszy to widać, że nowy dev. mocno wzoruje się na Sly2 i Sly3 i jest bardzo duża szansa, że nie będzie profanacji marki. Czekam!!!!!!

Z jednej strony to fajnie, że dostajemy 'starego, dobrego' Sly tylko, że w ładnej oprawie. Ale z drugiej, no właśnie, to będzie tylko 'stary' Sly, tak jakby robili mission pack do Sly 3, niczym raczej nas nie zaskoczą, nihil novi. Sądzę, że to iż chcą pozostać wierni marce, wyjdzie nam troszkę na szkodę. Oczywiście nie mówię, że mieliby wprowadzać jakieś rewolucyjne zmiany, bo historia pokazała że takie rzeczy źle odbijają się na markach (choćby seria Tomb Raider i Angel of Darkness), ale jakiś powiew świeżości by się przydał (bo sama grafika HD nie wystarczy). Nie mówię, że w tego Sly nie zagram, bo zrobię to na pewno (i znowu pewnie sprawi mi wiele frajdy), ale szczerze mówiąc wolałbym, aby te studio zajęło się zremasterowaniem serii Jak & Daxter od ND (bo jeszcze nie miałem w ogóle okazji pograć, a podobno seria ta jest jeszcze lepsza od Sly'a).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

he no zawsze może nowy developer pokusić się o takie innowacje jak w "odświeżonym" Crashu lub Spyro. W takim przypadku (jak zmienia się developer), wolę być "zastałkiem" i nie oczekiwać zbyt wiele zmian w nowej części.

 

Nowe ruchy i animacje na pewno będą (w końcu nowa generacja), a interakcja z otoczeniem i konkretne skradanie ? przypominam, że w założeniach ma do by konkretna platformówka(oby taka była), z urozmaiconym gameplayem (jak np Sly3) i tego się trzymajmy.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

No trójka to rozwinięcie dwójki z mnóstwem ciekawych patentów. Ja na początku też nie do końca byłem za tym otwartym świtem ale gdzieś od połowy dwójki przekonał mnie całkowicie. Z tego co pokazują na pierwszych gampleyach na konwencję a'la SLY1 nie masz za bardzo co liczyć.

Odnośnik do komentarza

to rozwinięcie to zastąpienie "skoków" (heists) mini grami , a to polatasz samolotem , a tu jakimś żurawiem beczki rzucasz... nie tego się spodziewałem po grze o złodziejach z kreskówki. Nie mówię że gra zła tylko kierunek rozgrywki niezbyt dobrany..

 

widać starają się czerpać z każdej gry po trochu , z jedynki ten czerwony plecaczek, bazy wypadowe też trochę przypominają te z jedynki. Z dwójki wzieli kradzieże kieszonkowe , z trójki kostiumy "polane własnym sosem" ja tam czekam cierpliwie , i nazbieram w końcu na ps3 :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Premiera gry nastąpi dopiero na jesień.

Moim zdaniem Sony strzela sobie w stopę wydając tego typu grę w czasie premier wszystkich tych assasynów, medali, codów i innych gier akcji/strzelanek, podczas gdy sezon ogórkowy, np. sierpień pozostaje cały wolny. Widocznie na sprzedaży im zbytnio nie zależy ;) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...