Skocz do zawartości

Sly Cooper: Thieves in Time


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś, przeszedł ktoś? Ja zdecydowałem się na wersję na Vitę. Jestem w drugim "świecie" (dziki zachód)- gierka jest po prostu superowa :) bardzo mi się podoba zróżnicowanie- jest oczywiście skakanie, ale i jazda samochodzikiem, strzelanie, proste łamigłówki. Lokalizacja rewelacyjna! Miał rację Kilu w recenzji w PE pisząc, że gra się tak, jakby oglądać kreskówkę. Wiadomo, że tytuły takie jak TLOU lepsze są w wersji kinowej, ale tu zdecydowanie polecam dubbing. Miód! Wsiąknąłem bez reszty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś oprócz darasa ograł coś więcej? Szczerze powiedziawszy po trailerach Sly zapowiada się genialnie i opór oldschoolowo. Pytanie czy feeling poprzednich części został, póki co słyszałem opinie w samych superlatywach.

Ja przeszedłem całego i nawet chciałem platynować (niestety przez brak czasu na tą chwilę to niemożliwe :P ).

Ale grę można teraz tanio wyrwać, sam kupiłem na wyprzedaży na PSS za 50 zł około (w tym była wersja na Vitę).

Generalnie szczerze polecam, gameplay jest zróżnicowany, bo w poszczególnych lokacjach możesz oprócz Sly'a i ekipy grać jeszcze postacią z epoki, która ma swoje umiejętności i dzięki temu możesz zdobyć ukryte przedmioty, których ogólnie w grze jest od groma.

 

Jedynie to ciężko mi się na początku było przyzwyczaić do zmienionych wyglądów postaci. :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Spróbujcie zmienić język w ustawieniach konta SEN/PSN, tam gdzieś się zaznaczało jaki język ma być w Store. I po zmianie pobierzcie jeszcze raz. Albo, jeśli wersje językowe są już w grze, to ustawcie język w konsoli na angielski.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...