Skocz do zawartości

Sly Cooper: Thieves in Time


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No dokladnie, czuc tutaj ducha poprzedniej generacji. Malo ktora gra tak wolno sie zestarzala jak trylogia Sly'a. Musze je w koncu wszystkie skonczyc, zeby byc gotowym na TiT.

 

A motyw z przesuwajaca sie rynna w demie skojarzyl mi sie bezposrednio z Uncharted :D

 

I zastanawia mnie jedno. Demo wyszlo, zaraz premiera. Gdzie jest balon? :)

Odnośnik do komentarza

No dokladnie, czuc tutaj ducha poprzedniej generacji. Malo ktora gra tak wolno sie zestarzala jak trylogia Sly'a. Musze je w koncu wszystkie skonczyc, zeby byc gotowym na TiT.

 

A motyw z przesuwajaca sie rynna w demie skojarzyl mi sie bezposrednio z Uncharted :D

 

I zastanawia mnie jedno. Demo wyszlo, zaraz premiera. Gdzie jest balon? :)

 

 

 

I zastanawia mnie jedno. Demo wyszlo, zaraz premiera. Gdzie jest balon? :)

 

Gierka kozak, wpada na premierę, a balon się bawi od poniedziałku na targach Budma :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziś skończyłem grę i polecam naprawdę dobra gra jak ktoś grał w poprzednie Sly to  sie spodoba:), skonczenie gry zajeło mi 15-17h (platyna)

Jak tam , ktoś ciora ? Jakie wrażenia ? Można wybierać poziom trudności ? dużo jest szukania duperelek ?

 

Sly 4 już u mnie czeka na swoją kolej (muszę skoczyć Wstąpienie).


W grze jest 150 butelek  trochę skarbów i najgorsze to są Maski które są ukryte w misjach(60)  

Edytowane przez zte
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ogrywal ktos fulla na vicie lub ps3? fajna gierka? promocja kusząca, szkoda tylko, że niska cena sprowadza się do wersji na jedną konsolę i nie jest to promocja na cross-buy'a(jednak jest ta opcja ale trzeba kupić wersję na ps3 by dostać w gratisie vitową, na odwót nie działa...dziwne)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ficuś bierz i się nie zastanawiaj. Ja ogrywałem na PS3 lepiej trochę wygląda niż a Vicie, no i w platformówki 3d lepiej sie gra mi na dużym ekranie w odróżnieniu to 2d. Co do gry do jeżel podobały ci się Slye z PS2 to będziesz bardzo zadowolony, bo jest to rozwinięcie formuły z dużą ilościa eksploracji, zróżnicowanymi zadaniami i dobrą jak na platformówkę historyjką w tle, aha no i grafika bardzooo dobra, brać i się nie pytać.

Odnośnik do komentarza

ogrywal ktos fulla na vicie lub ps3? fajna gierka? promocja kusząca, szkoda tylko, że niska cena sprowadza się do wersji na jedną konsolę i nie jest to promocja na cross-buy'a(jednak jest ta opcja ale trzeba kupić wersję na ps3 by dostać w gratisie vitową, na odwót nie działa...dziwne)

Moze sie myle, ale nie jest czasem tak ze wersja na Vite kosztuje 40 pare zlotych, ale PS3 z wersja na Vite 50 pare?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...