Skocz do zawartości

Sly Cooper: Thieves in Time


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A ja powiem że ta gra strasznie mnie wynudziła, jestem w 3 świecie i nie wiem nawet czy skończę. Nie mam pojęcia jaki jest powód, bo gra jest ok. Może ta infantylność mnie odrzuca, może przesadzona ilość przerywników i dialogów bez sensu. Swój wpływ może mieć też fakt że to moje pierwsze spotkanie z serią.

Dodam  że ograłem oba mariany na wii, większość platformówek na psp, ps2 i ps3. Jestem oddanym fanem tego gatunku gier. 

Edytowane przez slonik
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia jaki jest powód, bo gra jest ok. Może ta infantylność mnie odrzuca, może przesadzona ilość przerywników i dialogów bez sensu. Swój wpływ może mieć też fakt że to moje pierwsze spotkanie z serią.

O tototo. Nudne to było niemożliwie, a ciągłe przerywniki doprowadzały mnie do szału. Grę skończyłem i od miesiąca ponad nie ruszałem, plan zrobienia platyny na razie odkładam w czasie, o ile w ogóle do tego wrócę.

Odnośnik do komentarza

Puppeteer zjada  tego Sly bez popitki. Strasznie nudne te złodzieje w czasie, a przecież jest tu wszystko co było w poprzednich częściach. Jednak, to trylogia z PS2 skradła mi serce, a złodziejaszki w ogóle mi nie podeszły :/ Szczególnie drażni mnie level design - wszędzie jest ciężko wskoczyć, jakoś trudno płynnie skakać z półki na półkę, łącząc wszystko w szopi parkour. Bardzo mało ciekawych misji żółwikiem i hipciem, na rzecz misji przodków (jedynie koleś z dzikiego zachodu mi podszedł - zayebisty jest ten 'bullet-time' :P ). Po przejściu daje 7= albo nawet 6+. Nie dam rady grać w to dłużej niż 1h. Do platyny pozostały automaty i znajdźki, których jest od groma. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, bardzo przyjemna gierka, przeszedłem z przyjemnością. Dlugość w sam raz, nie zdążyłem sie znudzić. Oczywiście poszukiwania skarbów, butelek etc, nie wchodza w grę, nie chce mi sie.

Poza wkurzającym Bentleyem reszta postaci i polski dubbing jak najbardziej na plus, nawet sie pare razy uśmiechnąłem.

Oczywiście grałem w wersję z PS Plus, ale myslę że te 5-6 dyszek warto zapłacić za ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem w coś tak wku.rwiającego. Ja, growy hardkorowiec pełną gębą, ciągle mam w tej grze problem - najczęściej nie wiem, co trzeba zrobić. Dubbing tego żółwia irytuje jak cholera, ale już jestem (chyba) w połowie, to dokończę - zawsze kończę gry. W sumie nie wiadomo, dla Kogo jest ta gra. Dla dorosłych zbyt infantylna, a dla dzieciaków za trudna. Ale do rzeczy. Utknąłem na Dzikim Zachodzie. Mam się wspiąć po hakach. Co mam zrobić, bo próbowałem już wszystkiego i nihooja nie da się wspiąć? Gram na Vicie. Ani nie podskakuje wyżej, ani nie biegnie po ścianie.

 

 

Moment od 0.48.

 

EDIT: UDAŁO SIĘ. Jak zwykle w tej grze, przypadkiem.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

trzeba przytrzymać galke do dolu...

Malo poki co gralem, ale gra nie sprawiala mi problemów, przecież miejsca i misje zawsze sa dobrze oznaczone. Mimo wszytsko zgadzam się z Kalinho - gra jakos nudzi, przez co ciężko do niej usiasc na dluzej niż 30-40 minut. Puppeter po 2 aktach dla mnie zdecydowanie jest lepsza pozycja do ogrania.

 

PS. dla mnie dubbing jest w porządku.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie no gierki nie nazwałbym trudną, ale na pewno są czasem problemy z, że tak powiem, czytelnością celu. 

Sprawa z automatami jest taka, że jak coś się zyebie, to trzeba dużo czasu poświęcić na powtórkę, robiąc monotonne i stosunkowo łatwe rzeczy, aż dojdzie się do mięsa. Szczytem dla mnie był automat, chyba w pierwszej kryjówce, w którym, aby znaleźć maskę, trzeba przejść jedna po drugiej dwie gierki. Drugą było to kierowanie "iskierką" za pomocą sixaxisa, a sami wiecie, jak łatwo tam o wpadkę. Maska na samym końcu, a w przypadku skuchy zaczynało się całośc, razem z pierwszą gierką, czyli strzelaniną Bentley'em. Dobrze, że chyba za drugim razem mi pykło. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dzis przesiadlem sie na wersje ps3 i przyznam ze grafa robi wrazenie. Na vicie nie dostrzeglem tego w ten sposob :-)

A teraz do rzeczy!

Czy musze konczyc wszystkie misje robiac trofik "Take a look at every map in every episode", czy tylko otworzyc mape i do pierwszego punktu kontrolnego?

 

Edycja..

wyczytalem ze nie trzeba, takze easy :-D

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Grę ukończyłem, nie wiedziałem że jak się przerzucę z PS V na PS3 to dublują się trofea :D. Gra mi się podobała, a cała przeszedłem na PS V, jakość na PS3 jest lepsza ale zobaczyłem to dopiero po przejściu na Vicie ale grało mi się bardzo przyjemnie.

 

Grę polecam, IMO nie jest za krótka, jak dla mnie w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.