Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to personalnie do ciebie :D rtakie małe wskazówki i przemyślenia odnośnie mojej ulubionej gry 2013 ;) 

 

oczywiscie robicie raidy aby szybciej lvl wchodził :) mój osobisty rekord to w 3 osoby na infernalu zrobic 3x po rząd całość na B (łączność czasu takiego raidu to okolice 4 godzin bez miasta ), wbiłem tak swoja amazonkę z 88 na 99 ;). Pierwsza postacią był elf... Niestety brałem tytuł na premiere z usa i nie miałem kompanów do gry przez co strasznie sie wszystko dłużyło (teraz jak wspominam 60 godzina dojście jedynie na 99 lvl sic..). 

Odnośnik do komentarza

jest tak jak piszesz... za to przykoksili czarodzieja i zmienili nieco amazonkę (dla mnie lepiej gdyż właśnie berserka/brandisha polepszyli kosztem paintinu). 

 

deadly boots zauważyłem że po łatce zadaje większy dmg ' clone strikes był przepotężny zapewne dlatego osłabiono.

 

Ej no nie jestem psychofanem ... ;)

 

 

ps. brak nominacji chociaż dla goty (w wesji ps3 jestem w stanie przełknąć ale vitę też)  :o , dla mnie faild roku..

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

bym poszedł na lore, ja od miesiąca katuje amazonke i teraz zaczałem czarką więc z elfką jestem do tyłu :(, teraz robie typowego buffera czarke (o tyle dobrze że mam pare osób grających w ten tytuł więc mogę sobie na to pozwolić...), ale niedługo wracam amazonką dalej labirynt cisnąć (chetnych na legendarne itemki wypadające z bossów zapraszam na psn - dziś wieczorem / jutro lecę z koksem). Gram od 23 do padnięcia z napojami wyskokowymi jako najlepszymi przyjaciółmi do tej :P 

 

ps. fajną postać obrałeś (jak na moje najbardziej skillową i jeżeli chce sie nia grać pro to trzeba mieć paluszki małego japończyka grającego od urodzenia w bijatyki ;) )... 

Odnośnik do komentarza

No ja gram z Lore tak czy inaczej wiec wszystko ok 

Na ktorych levelach spadaja Cannon Chaos Bow, Mimic Chaos Bow i Able Chaos Bow ? I czy naprawili damage z Mimic Chaos Bow bo pamietam ze Dashing Clone Strike dostawalo to +50% Boosta ale Up Charge nie. Podobnie bylo z Cannon Chaos Bow ktore nie dawalo 30% Damage boosta do Power Shoot. Jedynym lukiem ktory dzialal tak jak powinien byl Abel dajacy naprawde solidnego kopa do Elemental Lore

Odnośnik do komentarza

UP panie ja jadę labirynt amazkonką więc wypada inny eq - co ciekawe poza tymi umiejętnościami w żójtej ramce do danej broni ta ma zupełnie inne statsy - kiedy nerdziłem demon kinga 5 x na poziomie lochów 28 ;) (w tej chwili mam około 48) i kazda "kosa jakaś tam" daje zupełnie inne umiejętności więc warto przysiedzieć ;)

 

jak pisałem ja elfa nie ruszałem od ponad miesiąca więc szczegółów nie pamiętam...

 

 

 od moich ulubionych postaci do najsłabiej 

1. amazonka

2. elf

3. czarka

4. mag

 

5 i 6 fizole których jeszcze nie tknąłem bo jakos jak patrze jak ludzie nimi grają wydają się bardzo nudnymi postaciami - ale i na nich przyjdzie czas ale to jak się wymaksuje podstawową 4kę  :D, pamiętaj aby po normalu szybko kupić bagi i zrobic sety na każdego przeciwnika (secik na bossa) jak leci. 

 

 

 

ficuś

brandish (najważniejsze)/berserk(najważniejsze)/punisher(ważne)/malunki na ciało (dobre na bossów) to podstawa... z nie amazonkowych skilli jedynie maks życie, max sloty w bag i jakość jedzenia. Na infernal warto abyś już miał wykupione dodatkowe miejsca w torbach aby nosić po 2 bronie, amulet na labirynt, farbe do malowania ciała oraz coś na jeszcze wiekszy dmg - będziesz szedł jak taran  :D

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Sorc w teamie to zawsze bonus zaczynasz z 999 HP Masz Protection ( jak Sorc kumata ) masz Blizzard do zamiatania smieciowego moba jak wyskoczy plus Curse/Gravity/Rock Press Sam ja robie teraz ale jest troche upierdliwa bo ma najgorszy DPS ze wszystkich klas i strasznie lipnie walczy sie z Arch Demonem i Smokami solo :confused: A takie Cyklopy to zabija sie pare minut poi zamknieciu bramy dopiero 

Odnośnik do komentarza

jakieś ogary chętne na nocke?? przy piwkach zasiadam dziś koło 23 z ekipą (3osoby), gramy ze skypem pod ręką (komunikacja ;) ). ustawki w zależności od mojej i kumpla pracy (generalnie jest nas 5ka ale zwykle 3ka randomowo jest online ;) dziś i jutro na bank będę ja... psn pierwszy z profilu (2gi to konto vitowe i ps4kowe...).

 

pomagamy też swiezakom jak coś ;) (pare osób już na 99 wystrzelilem ;) )

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

spoko dodam, jako że córka i żona śpią pokój obok ja przez skype piszę, reszta rozmawia ;) w zależności od położenia się lulu córki (23-24) w tym momencie zasiadam ;)

 

jeżeli będzie kumpel kopsniemy twoje wysokie lvle na 99 lvl (około 3 godziny na obie postacie) jeżeli jeden kumpel ze słabszą postacią to wasze niskie lvle dziś pocisniemy ;)

 

mam amazonke na 99 , elf 99, czarka dopiero napoczeta ale sama amazonka do tego co ma teraz aby mieć zajęła mi 150 godzin....

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

nie ma sprawy z amazonka ma to spacerek ;), jeszcze jak kumpel buffer czarka swą na 99 wpadnie to zamieciem ;)

 

update. kumpel jutro ma pracę na 7 rano więc odpadnie, ale spokojnie amazonka ma na infernal jest juz samowystarczalna ;)

 

update 2. niczym ruletka, info od kumpla "jutro wolne napierd***** do rana" ;) więc wiesz, przygotuj się na dewiacje 30 latków i nocne spazmy przy alkoholu i grze ;)

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

jak pisałem będę w okolicach 23-24 wy do tego czasu skype ogarnijcie, zaproscie mnie na niego (zdun666) kumpel z czarka na 99 tez wpada o 23, najpierw skype, szybkie szczegóły i lecimy. w takim razie was obu dziś na 99 sie zrobi a od jutra jedziecie z nami labirynt ;).

 

potiony prosta sprawa wejdz z pozycji świątyni na hard i będą ;) itemki od tego zależą...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Dzieki za tip :)

Kurde, dla mnie za pozno, robota z rana :<

Wyslalem zapke.

 

edit: itemy sie nie pojawily ;<

edit2: trzeba wejsc do dungeonu, wyjsc, zmienic poziom trudnosci nie wchodzac do sklepu i wtedy sie pojawia.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...