Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jak to co?? Daje graczowi który zakochał się w tytule pretekst do kolejnych 200 godzin na liczniku ;)

platyna to jakiś chory wymysł dzisiejszych czasów  dla młodych ludzi lubiących ulepszać "e-pewną część swojego ciała" :P

 

 

zrobiłem już 10x więcej w tej grze co ludzie mający platyne - zapowiada się że zrobie jeszcze z 3 x tyle bo łatka dała 100% hc content po grze dla trofealnych...

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez kitu, ty masz jakiś kompleks z tą platyną. Każdy gra, jak chce - jeden nie dla pucharków, inny z kolei tylko dla platyny, a jeszcze inny wbije platynę i gra dalej, bo gra wciąga jak mało która. Nic ci do tego. Nie wprowadzaj jednak z tego tytuł innych w błąd.

 

_daras_, odpowiadając na twoje pytanie, platyna wcale nie była (nie jest) trudna, po patchu nawet staje się prostsza. Z tego co wyczytałem, największy problem stanowi ukończenie gry wszystkimi dostępnymi klasami - w załatanej grze ułatwiono zadanie, gdyż nie musisz już uprzednio przejść wszystkich 9 lokacji, aby zacząć zbieranie talizmanów - jeśli choć jedną postacią wykonałeś to zdanie, to nową postać możesz pominąć ścieżkę "A" danego dungeona i od razu ruszyć do "B". Do tego jeśli masz więcej padów, to sprawa staje się jeszcze prostsza (szybsza).

 

Co istotne wszystkie pucharki możesz wbić offline - sporo jednak tracisz nie grając online, bo boty sterowane przez konsole są głupie, a gra z kimś kumatym daje masę frajdy (śmigałem przez chwilę z Bratem). Chyba że stawiasz na wyzwanie i grasz solo (ja tak przeszedłem praktycznie całą grę - łącznie ze speed killami oraz Demon Lordem).

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po wbiciu platyny grać dalej - jedno nie wyklucza drugiego. Co nie dla wszystkich jest oczywiste...

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no straszne kompleksy platynowe mam ("uderz w stół a napinatory się odezwą" czy jak tam to leciało?? ), nie chcę offtopowac bo nie o tym mowa - owszem szanuje graczy jak leci ale przekreślanie tytułu z powodu trudnej platyny (bądź jak w tym wypadku "utrudnionej") bądź jej braku jest co najmniej smiechu warte    ;)

 

I gdzie tu kogo wprowadziłem w błąd??  Platyna z czego mi wiadomo jest bardzo czasochłonna (nie wiem nie widziałem jakie trofea są do niej potrzebne), ale ludzie co ją wbijają bez poradników (granie z wiki czy yt to kolejna moim zdaniem masakrą) mówią o około 120 godzinach potrzebnych na jej wbicie (nie wiem czy ten czas oznacza "łatwą").

 

 

 

Wracając do gry - lvl 30 nowego labiryntu za mną (a myslałem że bedzie trudniej ale wypadajacy sprzęt to pierwsza klasa) i poziom postaci 128 (damn ciekawe ile trzeba przysiedzieć by wbic 255...)

 

Drogi medalionowej nie ma co ruszać do przynajmniej 200 lvlu - padam na 1 góra 2 strzały od zwykłego szkieletu czy nietoperka...

 

ps. Wczoraj lukając na licznik w grze - ten dobił do 262 godzin... Sam się sobie dziwię... A ps4 prawie nie ruszone...

Edytowane przez okami_fan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Platyna jest nie tyle trudna co raczej czasochłonna (jak ktoś gra tylko po to, żeby platynę zaklepać i leci do następnej gry). Gra jest tak zacna, że mi platyna pewnie wpadnie podczas normalnej gry jak w Dark Souls.

 

Patch ożywił sytuację i jest sporo randomów z którymi można pograć w LoC jak i ToM - wcześniej prawie nigdy nie znajdowało mi żadnej gry do której można by dołaczyć.

Zagrałbym z Wami ale z tego co widzę grywacie w masakrycznych godzinach :confused:

Odnośnik do komentarza

tylko w nowym (chociaż nie wiem do końca gdyż mam w każdym secie po sztuce :) ) ale na logike biorę że skoro podchodzi nam lvl i dostajemy świetne nowe eq to talizman nie jest nam potrzebny...

 

W starym labiryncie jechalismy tylko na podstawie własnie amuletu gdyz za każdym podpietrem lvl przeciwników wzrasta o 1 i bez w każdym secie amuletu nie bylibyśmy w stanie przejść 99 poziomów.

 

 

Za chwilę jak znajdę sekundę w pracy napisze o bardzo ciekawych nowych umiejetnościach do broni które znalazłem i ciekawi mnie czy są przydatne...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

SoC można teraz farmić w ToM na jednym z początkowych poziomów. W LoC wypada tylko raz. 

 

 

 

ktoś się orientuje co daje w przedmiocie  "Power Smash activates Gravity" ?

Ponoć angielskie tłumaczenie jest skopane. Ta umiejętność tak naprawdę występuje tylko na broniach a w innych przedmiotach jest to coś kompletnie innego.

 

 

to jest jedna z tych umiejetności nowych których jeszcze nie rozszyfrowałem ;)

 

tak samo nie wiem czy opłaca sie "walić criticale i 1dmg tylko (chyba 50 na 50 szans) :)

Testowałem to przez chwilę amazonką i jak dla mnie się nie opłacało. Total damage wychodził gorszy niż bez tej umiejętności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam chaos zaliczony na 60lvlu i zlałem na rzecz nowego  

 

Wrócę do labiryntu chaosu jak w nowym wpadnie 99 , dla mnie nie ma sensu teraz zabierać się za stary labirynt (po pierwsze 3 "podpiętra" - po drugie słabszy sprzęt i mniejszy exp) - nowy eq jest priorytetem gdyż jest przekoksowy. Wczoraj średnio przy zmianie eq zacząłem zadawać z 5 k za podstawowy hit na 8k (nie skill jeno standardowy atak pojedynczy kwadratem   ;)

 

na 30 lvlu tego labiryntu pojawiają sie nowi przeciwnicy :o przykładowo drzewo w wersji kolos a i na koniec rundy ancient dragon potrafi byc bossem.. Średnio na 1 etap wypadają 2-4 bossów w słabszych wersjach nam na drodze... Wczoraj była niezła jazda... 

 

 

Około 30 przeciwników na ekranie (tak nagle zrobiono takie raidy ze aż zaczyna grą przycinać) nagle bam ten szkielet i jestem dead - gdzieś między nimi był królik którego trzeba było na czuja szukać (wokół sami rycerze i gladiatorzy wiec ekran obsrany przeciwnikiem) :D. 2 ekrany dalej - pach minotaur, 3 ekrany dalej ciach gejzer aby na końcu spotkać się z bossem... Tu jeden set = jedno piętro... Robię z ekipą około 9 pięter (9 toreb z najlepszy eq) na raz jak coś (bez wyjscia do miasta)...

 

1 max 2 takie rajdy na dzień gdyz trwają one w okolicach 3-4 godzin ale wpada ładny exp. Polecam modlić się o score to taki jeden raid i spokojnie 5 lvli wchodzi jak ekipa dobrze gotuje i ładnie leci z koksem...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...