Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

presz zaprosiłem i cie nie bylo :P nawet nie zaakceptowales. zobaczymy czy dziś dam radę przez sprawy rodzinne ale wstępnie powinien być luz

 

edit. dziś zabieramy sie za kumpla nową postać więc mile widziane postacie na niższym lvlu...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

dziś ugadam z ziomami o przygarnieciu cię (póki co zrobione 59lvl labiryntu ) ale przez randomowosc przedmiotów pojedziemy jeszcze raz ;)

 

dobra jako że dziś najprawdopodobniej zopstanę sam (znajomi dziś nie mogą). Można od tej 23 zrobić coś pod was (co wy myscie chcieli w grze zrobić) - proponuje dopicie lvli/ questy jezeli nie zrobiliście i można liznąć jakiś początek labiryntu.

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Boże awari kablówki nie naprawia do poniedziałku szlag mnie chyba zaraz trafi Elfka juz na lvl 90 i 5 torebek przyzwoitego equipu zwłaszcza na Demony jak tylko naprawia internet to robimy tego runa pomozecie mi wbić te ostatnie kilka leveli i przy okazji moze wpadnie to 5 mln i 50k w campie bedzie moja trzecia platyna xD

Odnośnik do komentarza

Jak masz chrapke tylko na platyne to ci nie pomogę :P gra zasługuje na 99 lvl labiryntu zaliczony ;):D

 

mi chyba czegoś tam do platyny brakuje ale jak zawsze ją zlewam (nie jadłem wszystkiego z A ścieżki i wszystkimi nie ukończyłem gry). Tak to wszystkom samo po drodze wpadło...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

No mnie juz wpadło wszystko po drodze jak sie domyslasz z ponad 100 gier w które gralem platyny mam dwie więc moj stosunek do pucharkow jest taki ze mam wy(pipi)ane ale ta gra zasługuje na pełne wymaxowanie łącznie z pucharkami. Najgorzej bedzie przejść Czarodziejka i Krasnalem bo granie nimi strasznie mnie meczy

Odnośnik do komentarza

podobne sety ... z ponad 600 ogranych (na 2 kontach - niekoniecznie ukończonych) mam 4 platyny więc srednia podobna ;) (nawet w mym ukochanym okami brak ;) )

 

niech ci kablówka wraca - sporo się ostatnio w grze dzieje i chłopaki chętne do gry że aż miło!

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Ktoś tam pisał, że z kulinarnym trofikiem jest sporo zabawy, mi natomiast wpadł podczas regularnej gry (podobnie score >50k). Najlepiej właśnie po prostu GRAĆ, bo DC jest naprawdę wyjątkowe, a wszystkie pucharki prędzej czy później same wpadną. Zgadzam się z Ukyo - warto uświetnić tyle godzin przedniej rozgrywki platyną :)

 

Pytanie do Amazonek - jakich modów szukać w broni? Ja stawiam na petryfikację (8% - bardzo dużo w przypadku Deadly Revolution), do tego przyzwoity DMG + zwiększone obrażenia od jakiegoś żywiołu. To na regularnych przeciwników. Na bossów mam weapon z +DMG/-DUR + mody na dany typ wroga.

 

PS Parry jest OP.

Odnośnik do komentarza

Jak bron ma ponad 2K Dur to nawet nie patrze na takie Affixy bo i tak masz zazwyczaj 9 Torb zapakowanych 3 na demony i po jednej na kazdy typ wroga Wole miec wysoki damage na broni 220+ i 4 Affixy Damage vs, Damage Taken, Damage z jakiegos elementu i Damage do jakiegos skilla niz (pipi)y pokroju Petrification od ktorego powinienem miec Czarodziejke :D

Odnośnik do komentarza

Ktoś tam pisał, że z kulinarnym trofikiem jest sporo zabawy, mi natomiast wpadł podczas regularnej gry (podobnie score >50k). Najlepiej właśnie po prostu GRAĆ, bo DC jest naprawdę wyjątkowe, a wszystkie pucharki prędzej czy później same wpadną. Zgadzam się z Ukyo - warto uświetnić tyle godzin przedniej rozgrywki platyną :)

 

Pytanie do Amazonek - jakich modów szukać w broni? Ja stawiam na petryfikację (8% - bardzo dużo w przypadku Deadly Revolution), do tego przyzwoity DMG + zwiększone obrażenia od jakiegoś żywiołu. To na regularnych przeciwników. Na bossów mam weapon z +DMG/-DUR + mody na dany typ wroga.

 

PS Parry jest OP.

Ja posiadam w broni zamrazanie (chyba17%) jest zdecydowanie lepszy od petryfikacji  z racji % szansy,  na mobow działa wyśmienicie...

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj cię dodam ;)

 

Post game w tej grze miażdży jajca! Nie wiem, jak jest z innymi klasami (tylko Amazon na 99, reszta ~30lvl), ale Amka jest przemocna - wczoraj grałem sobie regularne plansze, wpadłem w wir mordowania i oczyściłem 18 dungeonów... z wyekwipowanymi tylko 2 plecakami XD Sprzęt zniszczony, a ja na parowaniu przedzieram się przez kolejne zastępy wroga. Dzisiaj obadam niższe poziomy lochów.

 

PS który głos narratora najlepszy? Na razie mam Czarodziejkę - miła odmiana po standardowym (śmiesznie naśladuje głosy - np. Hermita).

 

PS2 ile najwięcej wykręciliście pkt podczas gotowania?

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ehhh smaka mi robicie na głębsze zapoznanie się z tym tytułem. Ale przysięgłem sobie, że pierw skoncze raymana legends na vitę i dopiero potem znowu wrócę do DC(na razie 14h na liczniku). Nie mam czasu grać w kilka gier jednocześnie, a nie lubie zaczynać jakiejś gry, a potem ją odkładać bo zazwyczaj kończy się to tym, że przez rok jej nie kończę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...