Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

chwilowa przerwa od gry... 65 poziom nowego labiryntu (jest moc) polecam jest coraz trudniej... 138 lvl z tej strony... pare dni wytchnienia od tytułu dobrze ki zrobi... jednego jestem pewien - niedługo wracam wbijac dalej aby na koniec wylądować z 255 lvlu i pokonczonymi nowym jakim starym labiryntem...

Odnośnik do komentarza

A robisz modlitwę na score?? :o ja zwykle jak zrobię w ten sposób 9 pieter (bez przerwy na miasto) to około 5-6 poziomów wskakuje.

 

ps. nie obiecuje ale kto wie może bedzie nam dziś w nocy dane przysiedzieć (ja juz dziś do 21 w pracy :(

 

 

 

 

 

 

 

edit.dziś zaliczam come back do gry! juz się stęskniłem.. jak jakis ogar chetny od 23 z kumplem nerdzimy od 55 p[oziomu nowych lochów dalej.  Ma amazonka na 139 lvlu jego czarka na 135. Zapraszamy. Zaczynamy w okolicach 23-24, konczymy jak nam się piwo skończy (pewnie gdzieś koło 4-5 ;) )

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wbiło mi się "samo" - 97% trofeów (nawet nie wiem jakiego mi brakuje gdyz jakoś nie sprawdzałem a jest ukryty)... 160 lvl postaci, zrobiony nowy dungeon na 108 poziom natomiast stary (ten na infernal) na 60 poziom... Obwieszaczam odpoczynek od tytułu który zabrał mi na ten moment z życiorysu 300 godzin... 

 

Ciekawostka z przed 2 dni... grałem z jakimś randomem fighterem... Jego standardowy hit zabierał 80k :o natomiast "specjalami" walił po około 400k a najwiekszy dmg jaki u niego widziałem to 850k! (nie mam pojecia o co c'mon i czy był to bug czy taki koks)... zrobiliśmy razem 10 poziomów nowego dungeonu. Kiedy odszedł jego npc nadal był na tyle potęgą że zrobiłem sam + jego npc kolejne 8 poziomów dungeona aż mi oraz npcowi się cały eq nie rozwalił... Zastanawia mnie jedno... jakim cudem wbić ten 255lvl skoro ja po tylu godzinach z tytułem (180 tylko samą moją amazonką) mam ten ponad 160ty... Chyba 255 jest przeznaczony dla cyborgów...

 

Podsumowujac powoli samą grę .... Jeden z tytułów generacji dla mnie i obok mgs4, nier, nnk oraz okami hd oczywiście ;) najlepszy tytuł z jakim miałem do czynienia przy past genie....

 

Pora odpalic ps4 (niby kupiony na premierę ale właśnie przez dc może z 20 godzin łącznie na niej pograłem) ale pustka po dc pozostanie jeszcze przez jakiś czas (chyba aby nie załapać traumy z powodu detoksu od dc na pierwszy ogień idzie trine 2 który równiez posiada piękną oprawę 2d ;) )...

ps. chetnych zapraszam cały czas, mogę zawsze odpalić grę aby wbić parę dungeonów i komuś pomóc z czegoś ubieciem.. Jak pisałem lvl 162 dokładnie się kłania, zadający srednio 10dmg na hita/ 30 criticalem natomiast przy medalionach z eq na danego bossa spokojnie 2x taką wartość...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Pewnie brakuje ci trofika za przyrządzenie wszystkich potraw.

 

Co do tego Fightera - który miał lvl? Ja miałem podobnie z jedną czarką (jeszcze przed patchem), niszczyła wszystko na swojej drodze, a jej "zwłoki" kosztowały jedyne 10 baniek (10000000) za wskrzeszenie. Jak się okazało, była to zhakowana postać, która może doprowadzić do uszkodzenia save file.

Odnośnik do komentarza

O nie wiedziałem że są tu shackowane postacie... Całe szczęście nie pojawił mi się on jako postać do wskrzeszenia (wcześniej miałem juz podniesione 30 zwłok i nie mogłem podnosić)... Nie no słabo jezeli jest w tej grze coś takiego jak cheaty i zhakowane chary... Ja setki godzin dochodziłem do tego co mam teraz i chyba bym sobie w pompkę strzelił gdyby mi save'a uszkodziło...

 

właśnie ten fighter nie mam  pojęcia który miał poziom... Niestety zajarny szybkim grindem lochów nie zwróciłem uwagi ale nie spotkałem się jeszcze ze zwłokami na wyzszym aniżeli 200...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Panowie wziąłem się wreszcie za mordowanie dragonów. Przeczytałem cały temat od A do Z i może z 20% zrozumiałem o czym Wy tu dyskutowaliście :)

Jestem po 8,5h grania rycerzem, mam 18lvl i odblokowane online, obecnie szukam talizmanów. Wiele rzeczy naprawdę nie kumam (a grałem w niejednego jRPGa, tylko że na poprzednich generacjach). Generalnie bardzo nie podoba mi się niewiarygodny "dym" na ekranie (gram na Vicie), marker mam ustawiony tylko na siebie a mimo to uja widać. Jako master God of War, Bayonetty, Castlevanii i Darksiders uważam że system walki nie powala :) Mam nadzieję że to kwestia ogrania.

Dobra to teraz pytania tylko bardzo prosze w języku PL:

 

- z knajpy brać zawsze 4 postacie? Dlaczego? Albo dlaczego nie? :)

 

- co to są te "Questy"? Żeby je wypełniać muszę aktywować tylko czy one dają tylko bonusy i są nadobowiązkowe?

 

- podczas walki na górze po lewej mam pasek i po prawej koło niego rzeczy ze swojej torby, które mogę zmieniać d-padem. Co mam aktualnie mieć widoczne- potion? miecz? tarczę? I czy to ma w ogóle znaczenie

 

- czy rycerzem używać "czarów" (tzn. rzut mieczem :) ) pod kółkiem, czy używać czarów zakupionych pod d-padem? Jak narazie mi dobrze idzie i wolę kasę wydawać np. na Adventurer's Boon itd. a rycerzem tylko napindalać kwadratem w powietrzu :)

 

- gdy jestem w domu lub mam dostęp do WiFi bardziej opłaca się grać z włączonym online? A co to jest ad-hoc?

 

- o co chodzi w tej grze? :)

 

Pewnie będę miał jeszcze milion innych pytań jak mi się będzie przypominać :)

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Questy dają dodatkowego expa i co ważniejsze skill pointy

 

Co do grania fighterem to ciężko powiedzieć bo nie wiem jaki masz build można grać jako tank, dps, i support co do skilli to mieczem można sobie rzucać na normal i hard to ma małe znaczenie później tylko Cyclone Tempest i Rebukke do omijania masywnego damage np od Red Dragona mymaxuj tarcze bo to najważniejsze

Odnośnik do komentarza

adamst85 Dragon's Crown nie ma żadnych przepustek sieciowych ,sam mam wersję NTSC i gram bez problemu w trybie wieloosobowym jedyny mankament to możliwe DLC które mogą się pojawić która.  DC dużo nie grałem mam zaledwie 110 godzin na liczniku a tylko przeszedłem każdą postacią normalny poziom trudności  i elfką (jaka ona urocza ! ) zaliczyłem wszystkie zadania i  i aktualnie na ultimate mam zaledwie 89 lvl z  255.

Pytanko gra ktoś w koloseum,  zauważyłem że ten tryb świeci pustkami. 

Jeszcze jedno zastanawiam się skoro George Kamitani i jego ludzie z Vanillaware na razie bawią się w dodatki do Muramasy  jestem ciekaw czy planują wprowadzić jakieś rozszerzenia do DC (np nowe postacie , nowe areny) .Mój pomysł na nowe klasy :

-Feamale Warrior Monk (coś jak kleryk i paladyn )

-Dark Elf Beastmaster ( przyzywanie wierzchowców  i ogólnie klasa opierały by się na wszelkiego rodzaju umiejętnościami związanymi  przyrodą )

-Barbarion i tu się zastanawiam ponieważ nie wiedzę jakiegoś dobrego balansu dla tej postaci wyszedł by taki miks wojownik i amazonki

Co ważne wszystkie klasy są przedstawione w uniwersum DC  więc niebyły by takie wyciągnięte  z czapy 

Odnośnik do komentarza

ja tylko dodam, ze choc to najdrozsza gra w historii vanillaware to jednak mimo wszystko firma obraca przy produkcji malymi kwotami. Bardzo chcialbym by wreszcie mieli duuuzy budzet i stworzyli cos absolutnie niewiarygodnego i wielkiego. Dragons Crown choc przeswietny ma tez typowe ograniczenia wzorem kazdej gry tego studia - malo rodzajow lokacji, nie az tak bogaty bestionariusz itp

 

a za dlc darmowe w formie patchy do gier naleza sie absolutne brawa. Cyba tylko criterion przy burnout paradise postapilo podobnie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja. Gram na Vicie średnio godzinę dziennie- ktoś napisał że nie rozumie jak można grać np. pół nocy, ja też tego nie rozumiem :)

Co nie znaczy że gierka mi się nie podoba, wręcz przeciwnie- jak się nauczyłem co i jak (przynajmniej podstawy narazie) to sprawia mega fun.

Aha i szczerze wolę grać offline (z dopakowaną ekipą)- sam decyduję kiedy wejdę w drzwi, otworzę skrzynię czy skorzystam z run magic. Przez to jest po prostu bardziej grywalnie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

wczoraj dopiero skoczylem fabule - na liczniku cos ok 15h. Mam pytanie co do new game+,

 

- od razu wskoczyl mi poziom trudnosci hard i ponownie musze zebrac te 9 talizmanow, widze jednak, ze w kosciele moge poprzez modlitwe wrocic do poziomu trudnosci normal. ma to jakies konsekwencje?(np. zablokuje sobie jakies skille czy misje poboczne,mniej kasy bede dostawac itp).

- czy kolejne przechodzenie tych samych lokacji by znowu zebrac te talizmany bedzie sie czyms roznic od pierwszego podejscia? nowi wrogowie,bossowie?

- final boss ten sam czy inny?

- labirynt chaosu - co pietro boss?bossowie to tez kalki tego co przy pierwszym podejsciu?

- co daje przechodzenia na wyzszych poziomach trudnosci skoro zawsze mozna wybrac powrotnie "normal"?

 

btw. wczoraj wyszedl jakis nowy patch

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

• The conditions for changing the element of the Elemental Lore ability have been fixed.
• Certain abnormal effects caused by equipment have been corrected.
• Situations in which online players on a higher floor in some dungeons are being matched to players on a lower floor have been corrected.
• The camera behavior has been modified to provide better views.
• Other adjustments and minor improvements to various gameplay elements have been made.

 

 

z tego co sie orientuje nie da sie naprawic ekwipunku npc

Odnośnik do komentarza

Wróciłem na salony smoczej korony :D (prawie miesiąc czasu miałem przerwę aby ograć jakiekolwiek zaległości ale pustka w mym sercu jest za duża !):) kto chętny na lvl grind zapraszam. Zapewne zasiądę na dłużej jutro w nocy :) (zbieram nową stałą ekipę - ziomy się wykruszyły po 140 lvl wbitym :) ) jakiś twardziel chętny ;) , w teamie przydałaby się jedna czarka :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...