Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie czwartkowa/piątkowa noc może być?? We 2kę cos możemy ugrać a nóż jakiegoś ogarniętego randoma się znajdzie :) wolisz stary dungeon dalej nawalać (mam na nim zaliczone 50 pięter) czy nowy (tu jestem na około 108). najwięcej expa wchodzi jak zauważyłem za speedruny na "piekle" - po kolejce około 4x bez powrotu do miasta (na tyle styka mi ekwipunek) wchodzi około 3.5 poziomu po takowym. W lochach lvl postaci leci jak krew z nosa :(

 

Nie zauważyłem aby wychodził jakikolwiek lepszy eq więc chyba tylko bicie poziomu mi zostało...

Odnośnik do komentarza

B jest zazwyczaj szybszą trasą więc jak dajesz radę to zawsze kilka rundek w B będzie szybszych niż te same rundki w A.

 

Poza tym i tak najlepiej jest postarać się jak najszybciej zabić a.dragona i wejść na wyższy poziom trudności.

 

 

Chociaż patrząc na datę postu to pewnie już o tym wiesz więc nvm:g

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych na play-asia DC  na PS3 znowu w przecenie tym razem 21,84 euro (około 91 zl z darmowa przesyłką) jeśli ktoś myśli nad zakupem to jest teraz idealny czas bo przeglądając oferty na allegro ceny zaczynają się od 165 zł. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam gorąca , tytuł warty każdej złotówki a i frajdy przyniósł mi o wiele więcej niż Diablo 3.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ehhh ale mnie wciągnął ostatnio ten tytul, ostatnie dwa tygodnie to praktycznie dziennie robilem jakiegos szybkiego runa chocby przez 2-3 lokacje by ponabijac pare leveli czy zaliczyc jakiegos questa. Teraz odciagnal mnie Final i pewnie przez jakis czas do DC nie wroce ale mimo wszystko szacun dla tworcow za to ze z chodzonej bijatyki zrobili gre, ktora nawet po pol roku od kupna z checia odpala sie nawet na te 10min

Odnośnik do komentarza

obie wygladaja identycznie czyli po prostu bajecznie, ladniejszej gry 2d nigdy nie widzialem.

 

obie tez maja swoje plusy i minusy:

 

ps3 - mega hiper stabilny framerate nawet przy najwiekszych zadymach, za to beznadziejnie rozwiazana sprawa otwierania skrzynek, odnajdywania skarbow czy aktywacji runow - przez klikaniem kursorem dostepnym pod prawym analogiem

 

vita - przy ostrych zadymach framerate lekko siada (spadki nie sa dramatyczne i da sie przezyc), przez mały ekran vity przy zadymach tracimy z widoku naszego bohatera co przy wyzszych poziomach trudnosci moze byc oplakane w skutkach, za to super praktycznie rozwiazano sprawe skrzynek itp - po prostu naciskamy je paluchem na ekranie.

 

Jest cross-save i cross-play wiec po prostu bierz na sprzet na ktorym czesciej i chetniej grasz

Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w tym tytule. (pipi)a dla takich gier warto być graczem. Nówka zakupiona za 179 zł. I drugi tytuł na ktory nie cebulaczyłem pomimo innego gustu obok LBP, aby wspierać dalszy rozwój podobnych idei. W coop mocne 9+. Ale tylko jeśli kochasz action rpg i beat em upy z lat 90' z automatów.

Odnośnik do komentarza

Aaaaa jeszcze Jeez_PS przypomniala mi sie jedna znaczaca roznica:

 

co-op na ps3 lokalny na jednej konsoli lub przez siec z uzytkownikami ps3 lub vity

co-op na vicie co logiczne tylko przez siec (rowniez ps3/vita) lub ad=hoc

 

Jak masz z kim grac na jednej kanapie to wybor wersji na ps3 staje sie preferowany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...