Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam że nie interesują Cię trofea, więc olej na początek Wizzarda i weź się za Rycerza, Amazonkę albo Dwarfa (najłatwiej się nimi wkręcić w grę ze względu na ataki fizyczne a nie magię). Potem będziesz miał tutorial który Ci wiele wytłumaczy.

Na początek polecam grać offline (zresztą większą część czasu tak grałem, jest po prostu "miodniej"). Przed rozpoczęciem każdej podróży musisz pamiętać o 3 rzeczach:

- zabierać ekipę z knajpy

- kupować ZA KAŻDYM RAZEM w świątyni boon, który da Ci większą liczbę pkt na koniec każdego questa

- zakładać odpowiednią zbroję

No i jedziesz. Każdy quest trwa gdzieś z 10 min i po nim patrzysz czy Ci zbroja wystarcza na rozpoczęcie następnego. Jeśli nie, to wracasz do miasta i dzięki większemu levelowi kupisz lepszą zbroję. Podczas podróży zbieraj kości, które potem będziesz wykorzystywał do wskrzeszania swojej ekipy (która z kolei pomoże Ci w zabijaniu hordy bydlaków). Resztę sam obczaisz z biegiem czasu...

Odnośnik do komentarza

Nie słuchaj darasa bo później będziesz grał tak jak on i ostatniego Bossa sam nie ubijesz

 

Weź postać której styl gry teoretycznie ci odpowiada

 

Fighter uniwersalna postać średni damage dobry def można robić z niego dobrego Tanka i Support

 

Dwarf neandertal nie lubię tej postaci

 

Elf Boss killer ciężej się gra levele Ale końcówki to bułka z masłem

 

Wiz damage dealer radzi sobie z bossami i szybko czyści levele

 

Sorc to support i crowd Control

 

Amazonka najlepszy damage w grze slaba obrona swietna mobilność

 

Rób questy jak najszybciej strasznie pomaga ta ekstra ilość punktów nie martw się buildem po poza Deep Pockets można wszystko zresetować jak nie wiesz ile potrzebujesz dac do Deep Pockets to daj znać

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Tak przeczytałem cały temat i tak żałuję, że nie zwróciłem uwagi na tą genialną grę wcześniej tylko teraz przy okazji plusa.

Zacząłem wojem i przeszedłem na normalu i przerzuciłem się na wizarda i dosłownie pochłonęła mnie ta gra. Codziennie jak tylko syna uśpimy z Żoną to muszę przed spaniem chociaż z 2-3 runy do zniszczenia EQ przejść. Nic od czasu Demon Soulsa i Bad Company 2 tak mnie nie pochłonęło.

 

I tak czytam Wasze dyskusję a z racji małego dziecka w domu i ograniczonego czasu nie mam kiedy poczytać i pokombinować co na jakiego bossa najlepsze. Broń z jakim argumentem i jaki set zastosować, żeby było "zgodnie ze sztuką".

Obecnie po prostu zakładam najlepsze sety i bronie patrząc na "cyferki" nie analizuje dokładniej ale na hardzie na 43lvl mogę sobie na to pozwolić ale później pewnie bez przymiarek pod konkretnego bossa nie będzie już tak lekko.

 

Ma ktoś może taką rozpiskę typu na bossa x w broń taki argument a w zbroję np. fire.

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez DarnokPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
"Świetna sprzedaż Dragon's Crown

 

Vanillaware nie jest producentem tworzącym dużą ilość dobrze sprzedających się gier. Jednak Dragon's Crown (PS3) okazuje się konkretnym hitem sprzedażowym. Poinformowano nas o tym na oficjalnym Twitterze dewelopera.

940 tysięcy na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Wynik, który na Ubisofcie, EA czy innych zachodnich firmach wrażenia nie zrobi. Jakiś czas temu informowano nas, że sprzedaż dobiła do 800 tysięcy sztuk. Tak więc dobicie brakujących 60 tysięcy do miliona nie powinno być problemem.

I na szczęście - sprzedaż jest zasłużona, bo to kawał świetnej gry."



 

Najs. Oby sukces dzieła Vanillware przełożył się na coś równie dobrego na ps4 w podobnych klimatach. 

Odnośnik do komentarza

jestem ciekaw platformy dla nowej gry - nie zapominajmy ze to malenka firma z ograniczonym budzetem, ktorej po prostu moze nie stac na stworzenie czegos na ps4 i skupi sie na ps3/vita z uwagi na wielka baze uzytkownikow i wieksze szanse ze rga sie zwroci

 

atlus otwarcie powiedzialo, ze wlasnie z uwagi na budzet studia i zakladana sprzedaz persona5 zmierza na ps3 zamiast na next geny(choc pewnie jakas reedycja delux sie na nich ukaze bo to do nich typowe patrzac jak doili wczesniejsze persony)

Odnośnik do komentarza

Czarodziejka 99 lvl.
Ukończyłem infernal oraz labirynt chaosu wyłącznie z NPC :)

Ciekawy jest ten dodatkowy poziom trudności - wszyscy na 255 lvl
Trochę mnie irytuje fakt, że po 50-60 godzinach gry mam ledwo ponad 2 mln waluty a wskrzeszenie dobrego NPC z 255 lvl kosztuje 10 mln ;/

Ktoś mi podpowie jaki jest sens grać ten najwyższy poziom trudności oraz dodatkową wieżę z 9 piętrami ?? 
Są jakieś fajne bonusy ? :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co wy robiliscie w tej grze przez tyle godzin, mam czarodziejke na 80 ktoryms lv, skonczona na infernalu, smok na czas zabity, labirynt skonczony i mam 35h na liczniku :P zostaly mi 4 zakonczenia, 99lv, 100k obrazen i to durne z zarciem :confused:

Dodam, że zrobiłem wszystkie zakończenia oraz questy.

Im dalej tym lvl wolniej idzie.

Poza tym giera to czysta przyjemność : )

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...