Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do wymiataczy: czy po tych patchach, gdy dojdę do 99lvl (obecnie 96) i będę dalej grindował, to czy statystyki Demon Lord'a z labiryntu też będą wyższe? Czy on zostaje na swoim poziomie trudności a ja jeśli chcę pójść wyżej (np. do 120lvl) to mi będzie łatwiej go ubić? Chyba że już go atakować?

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś poluje na pudełko to warto sobie kupić teraz bo za grosze ludzie wyprzedaja przez ta oferte z plusa. Wczoraj widzialem za 60zl nawet z wysylka lol.

Takze polowac i grac bo warto chociaz ten raz sobie przejsc na malej konsolce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra mi nie podeszła. Kupiłem z myślą "ostatnia dobra gra na plejaku", niestety gra nie jest dobra;) Po co te dodatkowe postacie się tam kręcą? Jakiś krasnal i zlodziejaszek, wprowadzają tylko chaos. Myślałem tez że gra będzie łatwiejsza (chyba przywyklem do mobilnych popierdółek na 5 minut), a tak jak uruchomiłem grę, po dłuższej przerwie, nie wiem gdzie iść. Questy nieaktywne, WTF? Przed premierą napalałem się na prosty arcade z kumplem do piwa, niestety, jak kolega przyszedł po paru kielonach, nie wiedzieliśmy o co chodzi, ekran był zaje.bany jak w japońskich bijatykach 2D:), po co te durne postacie, które pomagają(utrudniają)?

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie ogarniasz, grzybiarzu i tyle. Wystarczy poświęcić grze odrobinę czasu i uwagi a zapewniam cię, że wsiąkniesz bez pamięci.

Co do niechcianych kompanów: wejdź do tawerny -> "Choose Allies" -> "Join Off" ( :Triangle18x18:)

 

edit: też miałem walnąć minusa, ale ostatnio miałeś trochę słabszy okres także tego... :rolleyes:

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...