Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ty dalej nie rozumiesz, jezyk polski trudny.

 

Czyli sa 3 objawienia. Super. Swiat sie oczywiscie o nich bije tak jak o Obraniaka.

LOL

 

Najsmieszniej ze Janczyk mial swoje szanse... Objawienia nie stwierdzono. Oczywiscie facet sie rozwija przechodzac ze slabej ligi (gdzie lawy nie opuszczal) do supersilnej. LOL

 

Jest coraz smieszniej, wez jeszcze wrzuc swoich pare argumentow i wykop pare supergwiazd.

Do PZPNu dzwoniles?

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ale o co wy sie klocicie... polska pilka jest na dnie i nalezy to zaakceptowac albo dac sobie spokoj z jej ogladaniem. Nikt nas tu przez pare najblizszych lat nie zbawi, sukcesu nie bedzie. Na euro co najwyzej wstyd. Im wczesniej sie czlowiek z tymi myslami oswoi, tym latwiej bedzie pozniej przyjac porażki.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Ty dalej nie rozumiesz, jezyk polski trudny.

 

Czyli sa 3 objawienia. Super. Swiat sie oczywiscie o nich bije tak jak o Obraniaka.

LOL

 

Najsmieszniej ze Janczyk mial swoje szanse... Objawienia nie stwierdzono. Oczywiscie facet sie rozwija przechodzac ze slabej ligi (gdzie lawy nie opuszczal) do supersilnej. LOL

 

Jest coraz smieszniej, wez jeszcze wrzuc swoich pare argumentow i wykop pare supergwiazd.

Do PZPNu dzwoniles?

 

Maiden: Nie powołano czterech piłkarzy którzy są młodzi i perspektywiczni i jego zdaniem powinni dostać szansę.

 

grzes_l: No, tak mega gwiazdy z ligi którą biją Azerowie.

 

Maiden: Trzech z nich nie gra w tej lidze.

 

grzes_l: Język polski jest trudny. Czyli trzy objawienia oLoLoL.

 

 

Tak wygląda rozmowa z Tobą. Rzeczywiście, język polski chyba sprawia Ci pewną trudność. Nie jesteś zbyt lotny grzes_l. Nie chcę mi się już z tobą rozmawiać. :ninja:

 

 

PS: Co do dzwonienia do PZPNu. Nie nie dzwoniłem, ale kilka tygodni wysłałem maila do jednego ze skautów by zainteresować go pewnym 15 latkiem z PL korzeniami grającym we Francji. Jakież było moje zaskoczenie gdy mi odpisał. Tak więc, ja, w odróżnieniu od Ciebie, nie piszę czterostronicowych elaboratów siedząc przy tym na dupsku z założonymi rękami.

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to jest ze gdzies Ci ucieklo to, ze potrzeba przynajmniej 22 zawodnikow?

Co wiecej z tych 3 perspektywicznych jeden byl sprawdzany kilkukrotnie. Co wiecej w jednej z lig obcych, ktore tu tak wynosisz pod niebiosa sie w ogole nie sprawdzil?

 

Czyzbys jak zwykle manipulowal i klamal gdzie Ci wygodnie? No niemozliwe LOL

 

 

Zreszta Twoje sofizmaty mnie mecza. Juz dawno stwierdzilem, ze nie interesuje Cie co pisza inni, tylko ciagle zaslu(pipi)esz sie w swoje. Do tego nic Cie nie powstrzyma przed odwracaniem kolejnosci, wycinaniem z kontekstu i przeinaczaniem innych wypowiedzi.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Nawet nie chcę mi się komentować tych bredni.

 

 

Janczyk rozegrał w kadrze, łącznie, 109 minut. Jeżeli nazywasz to dawaniem szansy, to gratuluję. :sweat:

A Dawid u Smudy boiska nie powąchał. Przypomnę Ci tylko, że grając w Belgii, w drużynach ze środka tabeli zdobył 12 bramek. Przy okazji nie wiedziałem, że liga rosyjska jest dla Ciebie ligą "słabą" (piszą o Janczyku napisałeś, że "facet przeszedł z ligi słabej do" [...]).

 

I dobrze wiem, że potrzeba 22 zawodników, i nie mówię, że wszyscy powoływani przez Smudę piłkarze się nie nadają. Twierdzę tylko, że kilku dobrych pomija. To tak odnośnie przeinaczania wypowiedzi. :sick:

 

 

I wróć może lepiej do tematu, a jak chcesz coś wyjaśnić to napisz do mnie na PW.

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że zamiast reprezentacji Polski powinno się po prostu wystawiać kadrę Legii Warszawa i jej byłych wielkich talentów, wyniki na pewno byłyby lepsze. No, i na dokładkę Obraniaka, którego twój kumpel z Francji pochwalił, więc widać on też jest fantastyczną gwiazdą ligi francuskiej. W ostatnim tygodniu znowu zagrał przez ostatnie 10 minut, ale gdybym znał francuski, to na pewno bym się dowiedział, że to jest bardzo głębsze, niż się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem sobie mecz warszawskich druzyn i tak sobie mysle, ze ktos tutaj uwazajacy sie za fachowca zastanawial sie dlaczego Smuda nie wzial Wawrzyniaka.

Odpowiedz jest bardzo prosta, bo chcial z Kamerunem przegrac gora 0:3 a nie 0:6 i nie skonczyc meczu w dziesiatke (tak jak powinna Legia gdyby nie sedzia nie znajacy przepisow o faulach taktycznych).

 

Rowniez rozumiem dlaczego Smuda wierzy w Gołębiewskiego. Pytanie tylko po co on w ogole powoluje kogokolwiek z Legii.

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem sobie mecz warszawskich druzyn i tak sobie mysle, ze ktos tutaj uwazajacy sie za fachowca zastanawial sie dlaczego Smuda nie wzial Wawrzyniaka.

Odpowiedz jest bardzo prosta, bo chcial z Kamerunem przegrac gora 0:3 a nie 0:6 i nie skonczyc meczu w dziesiatke (tak jak powinna Legia gdyby nie sedzia nie znajacy przepisow o faulach taktycznych).

 

Rowniez rozumiem dlaczego Smuda wierzy w Gołębiewskiego. Pytanie tylko po co on w ogole powoluje kogokolwiek z Legii.

 

1. A któż taki domagał się powołania dla Wawrzyniaka?

2. Gdyby sędzia gwizdał poprawnie to Sarvas wyleciałby z boisku tuż po tym jak się na nim pojawił.

2. Akurat powołani przez Smudę legioniści zagrali dobrze (Rybus, Iwański), choć najlepiej z (L) zagrał Jędrzejczyk. Zawiedli Cabral, Chinyama czy wymieniony Wawrzyniak.

Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem, moze mi sie przywidzialo, a moze z innej dyskusji tu przynioslem

2. To nie ma nic do rzeczy jesli chodzi o temat tego watku (reprezentacja).

3. Szczerze mowiac nie widzialem tego blysku Jedrzejczyka, szczegolnie gdy cala obrona grala mizernie i co chwila ktos lamal offsajd. Generalnie "zagrali dobrze" slabo brzmi po srednim meczu o legionistach, ktorzy przegrali zdecydowanie.

Na poziom kadry to zagral moze dzis tylko Piatek (dwie swietne asysty).

Smolarek za to pokazal jak sie powinien zachowac napastnik. Przyzwoicie Mierzejewski, ktory generalnie sie zapowiada. Podobnie "zapowiada sie" Golebiewski. No ale to poziom na gora druga lige angielska (czyli trzecia).

 

 

Krotko mowiac. Nie ma na co liczyc, dopoki caly system nie zostanie zmieniony. Pomyslec, ze to byl szlagier najlepszych polskich zespolow dzis.

Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem, moze mi sie przywidzialo, a moze z innej dyskusji tu przynioslem

2. To nie ma nic do rzeczy jesli chodzi o temat tego watku (reprezentacja).

3. Szczerze mowiac nie widzialem tego blysku Jedrzejczyka, szczegolnie gdy cala obrona grala mizernie i co chwila ktos lamal offsajd. Generalnie "zagrali dobrze" slabo brzmi po srednim meczu o legionistach, ktorzy przegrali zdecydowanie.

Na poziom kadry to zagral moze dzis tylko Piatek (dwie swietne asysty).

Smolarek za to pokazal jak sie powinien zachowac napastnik. Przyzwoicie Mierzejewski, ktory generalnie sie zapowiada. Podobnie "zapowiada sie" Golebiewski. No ale to poziom na gora druga lige angielska (czyli trzecia).

 

 

Krotko mowiac. Nie ma na co liczyc, dopoki caly system nie zostanie zmieniony. Pomyslec, ze to byl szlagier najlepszych polskich zespolow dzis.

 

1. Nie pierwszy raz Ci się przywidziało.

2. Sam wątek sędziowania w tym meczu rozpocząłeś.

3. A ja błysk Jędrzejczaka widziałem, widzieli go też komentatorzy C+

 

A co do Mierzejewskiego - był najlepszym piłkarzem na boisku.

 

 

Easy: Kapitalne :D

 

 

Cris: czy ktoś tu urządza sobie prywatę?

Odnośnik do komentarza
Dzięki staraniom Polskiego Związku Piłki Nożnej i selekcjonera reprezentacji Polski Sebastian Boenisch otrzymał tymczasowy paszport, dokument poświadczający polskie obywatelstwo.

 

Po długich rozmowach z przedstawicielami PZPN oraz sztabu reprezentacji lewy obrońca Werderu Brema zgodził się na występ w kadrze Polski.

 

- W reprezentacji brakowało nam lewego obrońcy. Sebastian to młody, rozwijający się zawodnik. Staraliśmy się i udało nam się go przekonać do gry. Umiejętności, które posiada na pewno będą dużym wzmocnieniem dla naszej reprezentacji - mówi Franciszek Smuda, selekcjoner reprezentacji Polski.

Odnośnik do komentarza

A zatem biblijne proroctwo byc może się sprawdzi! W błędzie byli ci, którzy za Mesjasza Reprezentacji Polski uważali Rokera, Obraniaka i św. Franciszka Smudę. Oto nadchodzi ten, ktory polskiej bramki będzie strzegł niczym Augustyn Kordecki jasnogórskiej światyni!

 

Lecz przepowiednia głosi również, że do odprawienia rytuału odpędzajacego złe demony z polskiej piłki potrzeba enigmatycznego Kościelnego. Wtedy wg przepowiedni zostanie zebranych 11stu Apostołów i Apokalipsa nadejdzie w czerwcu 2012.

 

Zaiste coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie obrona Polski będzie miała coś wspólnego z prawdziwym futbolem. Mamy dobrego Piszczka, na środku Głowackiego i Boenischa, na lewej Boenischa. Brakuje nam jednego obrońcy, ale możemy w sumie grać trójką.

 

Nie wiedziałem,że Smuda załatwił aż dwóch Boenischów ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

943168019d1240763972-sourcebans-facepalm21.jpg

 

 

 

 

Bart: Ja uważam, że obrony w ogóle nie ma i najbliższe lata nie zapowiadają poprawy. Polska musi grać ciągle do przodu, non-stop atakować, nawet z najlepszymi. Gdy chcemy się bronić to nic z tego nie wychodzi. Mamy w ataku Obraniaka, Kubę, Jelenia, Lewandowskiego ( zobaczymy, czy coś z niego będzie ) Mierzejewskiego.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...