Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Facet powiedzial, ze nie wyobraza sobei gry dla polski bo czuje sie niemcem. W Niemczech sie wychowal, w Niemczech gral w pilke, zadawal sie z Niemcami i sam jest Niemcem. Jakich ty jeszcze dowodow potrzebujesz? Niemcy go niechcieli - pokochał polske. Czego tu zamierzasz bronic? Rece mi opadaja jak widze ludzi popierajacych tego typu postaci w kadrze narodowej.

Jak chcezs dowodow to idz na weszlo.com i poczytaj artykuly. Tam masz kilka prostych przykladow. W tej sprawie to jest akruat rzetelny portal, ktory z palca tego typu informacji nie bierze i sam sobei wywiadów nie pisze.

Polanski powiedzial, ze w meczu polska - niemcy kibicowal by niemcom.

Z calym szacunkiem, niech od tej polski zatem (pipi).

 

sorry jezeli bylem nieco ofensywny wobec Twojej osoby, ale mi sie we łbie nie miesci jakiekolwiek poparcie lub próba zrozumeinia dla tego typu człowieka. Dla mnie to zwykla szmata bez honoru.

Edytowane przez Matinx
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Facet powiedzial, ze nie wyobraza sobei gry dla polski bo czuje sie niemcem. W Niemczech sie wychowal, w Niemczech gral w pilke, zadawal sie z Niemcami i sam jest Niemcem. Jakich ty jeszcze dowodow potrzebujesz? Niemcy go niechcieli - pokochał polske. Czego tu zamierzasz bronic? Rece mi opadaja jak widze ludzi popierajacych tego typu postaci w kadrze narodowej.

Jak chcezs dowodow to idz na weszlo.com i poczytaj artykuly. Tam masz kilka prostych przykladow. W tej sprawie to jest akruat rzetelny portal, ktory z palca tego typu informacji nie bierze i sam sobei wywiadów nie pisze.

Polanski powiedzial, ze w meczu polska - niemcy kibicowal by niemcom.

Z calym szacunkiem, niech od tej polski zatem (pipi).

Daj linka do wywiadu w którym tak mówi i tyle :P

 

Dla kogo rzetelny dla tego rzetelny :turned:

Odnośnik do komentarza

A jak Podolski mówi, że w meczu Polska - Niemcy jest za Polską to jest fajnie, tak? Po prostu, wybrał kraj, który chce reprezentować. Skoro uważa, że Polska potrzebuje jego pomocy i może tę pomoc zaoferować, to dlaczego nie? W wielu reprezentacjach grają obcokrajowcy. Podolski to dokładnie ten sam przykład, tylko w drugą stronę. Zobaczył, że nasi geniusze go nie chcą, to poszedł do Niemiec. Tam go przyjęli i uwierz, bywa i bywało sporo ludzi na stadionach w jego koszulce. Wiem, bo jestem w połowie Niemcem. Ja nie mam nic przeciwko temu, skoro w Europie granice się zacierają. Co innego ludzie typu Roger, którzy kompletnie nie mają z Polską związku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może ja jestem nieobiektywny, bo podobnie jak Donald miałem dziadka w Wehrmachcie, ale akcja z gwizdaniem na Ojgena jest idiotyczna- chłop zawinił jedynie tym, że głośno (ale w całkiem wyważony sposób) powiedział to samo co przed odebraniem telefonu Dyzmy myślał np. lubiany przez kibiców Obraniak, czy każdy inny Matuszczyk, Boenish, bądź Perejro. Dla każdego z nich polska kadra to nie wymarzony zespół, tylko wybór typu 'u mnie nie mam szans na grę, to se pokopię w PL'. Nie ma się o co spinać i nagle nadymać patriotyzmem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ja europejskich trendów na sciaganie farbowanych lisów popierać nie muszę. Dlaczego polska musi we wszystkim nasladowac zachod? Zupelnie nie trafia do mnie tlumaczenie, ze FRANCJA lub ktokolwiek inny tak robi to i my możemy. Wole, zeby polska przegrala kazdy mecz po walce, w ktorej wezmie udzial w 100% polski zespol, niz wygrac Euro z z kilkoma murzynami lub ludzmi, ktorzy do polski maja taki stosunek jak polanski.

Być moze mam dla niektorych niezrozumialy stosunek do tego typu spraw ale mamy tak piekna historie, ze nalezałoby ją szanować. Nie po to przelano tyle krwi i walczono, by polska byla polska, zeby teraz Polska nie miala normalnej reprezentacji, tylko jakis przebierancow.

Nie nadymam się nagle patriotyzmem, po prostu uwazam ze w reprezentacji polski powinni wystepowac prawdziwi polacy, ktorzy faktycznie sie z naszym krajem utozsamiaja. Chcialbym, by z orłem na piersi garli Ci, ktorzy beda stanowili wzór dla kolejnych pokoleń i którzy będa chcieli działać na rzecz polskiej piłki w przyszlości. Myslicie, ze taki polanski bedzie keidys miał pobudki do naprawiania lipnego stanu polskiej piłki? Nie wydaje mi sie. Promował polski po zaprzestaniu gry w pilke tez raczej nie bedzie. Takich ludzi nei chce. Niech maja sobie polski paszport, ulatwiaja zycie ale od kadry won.

Odnośnik do komentarza

no bo o jakim honorze mówisz? okażemy się nacją bez honoru bo "ktoś tam kto nie powinien " zagrał u nas w kadrze?

 

aż mi sie reklamówka pisu przypomina "w czaach bez honoru oni mieli odwagę miec własne zdanie"

 

 

Lech + Maria + Matinx.

 

 

Nie no daj spokój, akurat tez nie widze tego gościa w kadrze ale po co te wzniosłe słowa o honorze, czy o folkksdojczach jak inni powiadają...

Odnośnik do komentarza

Nie mowie ze okazemy sie nacja bez honoru, bo to nie nacja wybiera, tylko kałmuk ze wsi, ktory wyslowic sie przed kamerą nie potrafi i zmienia zdanie w zaleznosci od tego jak wiatr zawieje. Dla mnie honoru nie ma człowiek, ktory tak jak polanski, na przestrzeni roku raptem zapałał miłoscia do Polski. Nagle okazuje sie, ze wszystkie media go źle interpretowały, ze on pewnych slow nie mowil i tak dalej...

Honorowe będzie, jeżeli kibice uświadomią dyzmie, ze nikt tego czlowieka w naszej kadrze nie chce. Bo co więcej niby mozna zrobic?

 

Dla porównania, coś o gościu z honorem:

http://www.weszlo.com/news/7503-Sa_jeszcze_pilkarze_godni_podziwu_Jeden_z_nich_zagra_przeciwko_Polsce

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Naturalizowanie to dobra rzecz, bez obcokrajowców reprezentacja prezentowała by jeszcze niższy poziom niż teraz, a to już jest trudne. Z dostępnych w tej chwili kopaczy można by skleić dobrą kadrę, która miała by szansę walczyć z dobrymi europejskimi zespołami jak równy z równym (nie mówię o Hiszpanii czy Portugalii) ale ze słabą Francją czy Włochami można by pograć. Problemem naszej kadry jest selekcjoner debil-wieśniak, który obraża (się) na piłkarzy i ogólnie jest kretynem, co nawet zdania poprawnie powiedzieć nie potrafi. Nie powoła Meliksona, Małeckiego, Boruca i paru innych chłopaków. Zamiast sprawdzać skład w meczach towarzyskich to wystawi paru pupilków, a reszta utalentowanych chłopaków wejdzie przy odrobinie szczęścia na 2 lub 3 minuty. Minusujcie, ha

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Smutas został wybrany selekcjonerem na fali obrzucania błotem Beenhakkera. Media zaczęły typa lansować, kibice podchwycili, pzpr miał możliwość większej kontroli nad takim delikwentem i został wybrany. Dla mnie żałosne jest to bieganie za obcokrajowcami i proszenie się (!), by zagrali dla Polski. Mamy już paru naturalizowanych "Polaków" i wystarczy. Można ich powoływać jak będzie trzeba, a nie Jąkała jezdzi po świecie i ich na kolanach prosi.

 

Prawda jest taka, że łatwiej o dobrą grę byłoby z selekcjonerem zagranicznym. Nie ma i nie było usprawiedliwienia, że na trenerską gwiazdę brak kasy. Jak taki analfabeta jak Lato zarabia ok. 50 tysięcy złotych miesięcznie (!), to o czym my tu mówimy ;]

 

 

 

Nie uważam też, jak to usiłują wmawiać wszystkim niektóre media oraz wieczni malkontenci, że mamy słabą reprezentację. Ten ranking FIFA o kant dupy rozbić. Moglibyśmy grać ze średniakami i słabeuszami i piąć się w górę w rankingu. Czy o to chodzi? Nie. Mamy całkiem niezłych piłkarzy i jeżeli ich odpowiednio poukładać, są w stanie zagrać dobrze, a przynajmniej być takimi europejskimi "średniakami". Zawsze byliśmy średniakami z przebłyskami, a kreują nas w Polsce na piłkarskich analfabetów.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co minusować, dużo w tym prawdy. Na pewno naturalizował kilku niezłych piłkarzy (Boenish !). Lewy faktycznie dobrze ale jak zwykle swoje zmarnował. Chciałem zobaczyć Polańskiego i się nie zawiodłem, dobrze grał, może będzie z niego polski Xavi, podania celne i ogólnie grał z głową. Już go lubię :D Dla mnie zawodnikiem meczu jest nasz Kapitan i Ściezny :lol: Coś tam klepią ogólnie, jest w nich jakiś potencjał, zobaczymy w następnych meczach co z tego będzie.

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

A ja po obejrzeniu pełnych 90 minut jestem zawiedziony - gdyby nie kapitalny Szczęsny mecz zakończyłby się wynikiem 1:2 dla Gruzji. Polska miała 2 celne strzały na bramkę, co oddaje aktualną dyspozycję tej kadry jako zespołu. Indywidualnie grać chłopaki potrafią, niektórzy nawet bardzo (Obraniak, Lewy, Błaszczyk, Mierzej, Muraś) ale drużynowo to się nie chce skleić.

Odnośnik do komentarza

Głowacki coś tam w obronie porobił, ale znowu, gdyby nie Szczęsny, to by było w plecy, defensywa jest tragiczna

Polański bez rewelacji

 

aha, jeszcze trademark tej reprezentacji: typowi zdarzy się przechwycić piłkę koło 20. metra od bramki przeciwnika i się wycofuje, żeby obrona mogla się ustawić i rzeźbienie daremnego ataku pozycyjnego

Edytowane przez golab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obrona jak zwykle masakra. Już dawno przestałem wierzyć w Jodłowców, Glików, a na pewno w wiecznie kontuzjowanych Głowackich, którego powołanie było chyba tylko po to, aby nikt nie zapomniał, iż to zawodnik brany przez trenera pod uwagę w kwestii Euro ( i tak będzie wtedy kontuzjowany :blum2: ) Niech już tego Perquisa bądź Arboledę "sprowadzą", bo jak dla mnie są po prostu lepsi (nawet w słabszej formie) od wymienionej przez mnie ferajny.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszą połowę, w drugiej poszedłem grać w piłkarzyki. Myślę że miałem dzięki temu więcej emocji. Później niestety koniec pracy i trza było iść do domu, ale zanim wyszedłem ktoś rzucił że Polska wygrywa 4-0. Nie zdziwiłem się za bardzo. Teraz sprawdzam i jednak było 1-0 :F

Z tego co piszecie, to w drugiej połowie mieli jeden strzał na bramę.

Sędzia nam trochę pomógł nie dyktując karnego po pierwszej akcji Gruzinów. Szkoda że nie gramy z nimi co tydzień. Dobra beczka jest z ich nazwisk:

Kałnawardze

Kakakładze

Targawadze

 

XD

 

Smuda chyba wyczaił co się święci z PolaNskim i wpuścił go od razu. Jak schodził to były gwizdy? ;>

Cieszy że pomimo zakazów i prikazów płemieła cały czas da się usłyszeć hymn PZPNu na początku meczu :)

 

aaaaaaaaaaa, bym zapomniał. ZA(pipi)ISTA asysta Lewego. Kurcze, najpierw ta z Werderem[?], teraz tutaj. Kolo ma naprawdę nosa i fuksa do nietuzinkowych zagrań.

Odnośnik do komentarza

Byłem na meczu, nie było żadnych gwizdów na Polańskiego. Ba, nawet brawa dostawał. Niestety. Ogólnie mecz średnio-słaby. Szczęsny bronił jak z nut, Lewy coś tam pokazał, ale jak zwykle trochę niemrawo, trochę zmarnował. Dobry mecz Murawskiego, Polański blado - nic nie popsuł, no ale jak się cały mecz podaje do najbliżej stojącego gracza obok, to trudno jakoś wybitnie dużo spier.dolić. No ale trzeba przyznać, że bramka ładna. Szkoda, że nasi grali przez, bo ja wiem, 15 ostatnich minut pierwszej połowy i 15 pierwszych drugiej, resztę meczu piłkarze spali. Repra gra tak czytelnie i na stojaka z przodu, że każda inna mniej drewniana drużyna niż Gruzja wyszłaby na zero z tyłu bez bramkarza. Od Niemców będą srogie baty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...