Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Według Ciebie powinniśmy się bronić i czekać na kontry ? Genialne posunięcie, gdybyśmy mieli obronę, która jako tako radzi sobie z prostymi sytuacjami, takimi jak choćby wrzut piłki z autu na pole karne. Wyprowadzę Cię z błędu- nie mamy.

 

Dlatego nie ma sensu bronić się, mamy w miarę dobrych zawodników w ataku, którzy mogą szarpnąć, ale nie mamy oprócz nieszczęsnego Piszczka, żadnego defensora z prawdziwego zdarzenia.

 

Tak, wiem, że to jest genialne, w końcu parafrazowałem Kazimierza Górskiego :)

 

Wg mnie cobyśmy nie zrobili to"leżym i kwiczym" Piłkarsko to my jesteśmy bardzo daleko. Nawet średniacy nam już uciekają, a tym bardziej gdzie nam do takich Niemców czy Hiszpanów.

Kiedyś, dawno, dano temu naszą bronią była gra z kontry. Ale to stara bajka. Teraz nie mamy nic.

 

A wynik 2-0 dla Rzeszy.

Odnośnik do komentarza

 

Wg mnie cobyśmy nie zrobili to"leżym i kwiczym" Piłkarsko to my jesteśmy bardzo daleko. Nawet średniacy nam już uciekają, a tym bardziej gdzie nam do takich Niemców czy Hiszpanów.

Kiedyś, dawno, dano temu naszą bronią była gra z kontry. Ale to stara bajka. Teraz nie mamy nic.

 

A wynik 2-0 dla Rzeszy.

 

Jak to nic? Przecież mamy młody, międzynarodowy zespół głodny sukcesów i z jasno ustalonym celem pod kierownictwem fachowca uważanego za najlepszego w kraju przez władze piłkarskiej centrali.

Odnośnik do komentarza

na itvp?

 

 

 

:rofl2: :rofl2:

 

Od niepamiętnych czasów Niemcy będą oglądać reklamy gospodarza, a nie sponsorów reprezentacji Niemiec. Spłonął wóz niemieckiej firmy producenckiej, który miał przeprowadzić transmisję spotkania w technologii HD dla stacji ZDF.

 

 

Prowadząca studio, Katrin Mueller-Hohenstein i jej gość Oliver Kahn już wylecieli z Gdańska do Moguncji, aby tam pracować w studio. Niemcy wezmą sygnał telewizyjny od TVP i - chcąc nie chcąc - będę promować firmy, które sponsorują PZPN!

[/left]

Jaka była przyczyna pożaru wozu producenckiego w technologii HD? Wczoraj wieczorem jeden z pracowników nie zamknął okna w dachu. W nocy przeszła nad Wybrzeżem burza. Napadało wody, co nie odstraszyło dzielnego pracownika, aby dziś uruchomić wóz. Doszło do spięcia instalacji elektrycznej i za chwilę pojazd stanął w ogniu, a górę zaczęła unosić się chmura dymu. Kiedy przyjechała straż pożarna, to tak naprawdę nie było co gasić. Taki pojazd - jak poinformował mnie szef kierowników produkcji Polsatu Sport, Jakub Radecki - kosztuje od 5 do 8 milionów euro (od 20 do 32 milionów złotych).

[/left]

Ciekawe, że Niemcy dzień wcześniej poinformowali polską stronę, że nie zasiądą na ławce rezerwowych, na których znajdą się sponsorzy PZPN. Nie uczyni tego trener Joachim Loew, jego współpracownicy, a także rezerwowi piłkarze. Niemcy mają podpisane umowy z Adidasem, a tu "fajka" Nike, mają umowę z T-Mobile, a tu Orange. Ich żądanie szło jednak za daleko, ponieważ tradycją jest, że na ławkach rezerwowych obu ekip znajdują się loga firm sponsorów federacji gospodarzy. Ostatecznie PZPN oraz jej partner firma Sport Five przystały na usunięcie naszych firm z niemieckiej ławki.

[/left]

Jednak pożar niemieckiego wozu telewizyjnego, powoduje, że na niemieckim rynku wypromowane zostanie polskie piwo "Warka", a także sieć sklepów "Biedronka"! Rzuci się w oczy "Orange", "4Move", "Cisowianka", "Europcar", "Fakro", "Hoermann", "Kreisel", a także "Black". Część z tych marek działa na niemieckim rynku, a część tylko na polskim... Piątkowy mecz Niemcy - Austria oglądało u naszych sąsiadów prawie 10 milionów ludzi. Dziś oglądalność transmisji ZDF z Polski może być niewiele mniejsza.

[/left]

 

za interia.pl

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Wbrew forumowym hejterom, nie wygląda to tak źle. Robimy jakieś akcje, Lewy i Mierzej grają prawie na poziomie rywala, wygląda to nawet żywo. Tylko jeden łże-Polak na boisku, ale trzeba przyznać, że na tej pozycji robi, w przeciwieństwie do tych Polańskich czy kto tam jeszcze ostatnio był, całkiem wyraźną różnicę na plus.

Odnośnik do komentarza

Wbrew forumowym hejterom, nie wygląda to tak źle. Robimy jakieś akcje, Lewy i Mierzej grają prawie na poziomie rywala, wygląda to nawet żywo. Tylko jeden łże-Polak na boisku, ale trzeba przyznać, że na tej pozycji robi, w przeciwieństwie do tych Polańskich czy kto tam jeszcze ostatnio był, całkiem wyraźną różnicę na plus.

Mierzej na pewno nie gra na poziomie rywala, z tym się nie zgodzę. Lewandowski bardzo dobre piłki w tempo daje (i nikt poza niem w reprze nie daje takich piłek). Peszko dobrze wychodzi, ale piłki przyjąć nie umie. Na miejscu Smudy zmieniłbym Peszka i Głowackiego, bo dwie akcje to były prezenty dla niemców, więc mam wątpliwości po czyjej stronie gra.

 

Według mnie cholernie brakuje w tym składzie Mili. Mógłby zagrać na ŚPD i dawać długie piłki na kontrach.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Wbrew temu co pisze ogqozo wygląda to źle. Źle, a nawet gorzej. Reprę oglądałem ostatnio jakiś czas temu, ale nie widzę progresu, a regres. Mierzejewski? Ten człowiek nawet piłki przyjąć nie umie (akcja gdy wyszedł sam na sam z Wiese i udawał, że sprawdzał czy spalony, a tak naprawdę piłka kręciła się w niezrozumiały dla niego sposób uciekając), w swojej bezsilności faulował Kroosa chyba na trzy różne sposoby, w trzech kolejnych akcjach, a do tego ma bródkę i jakieś wąsy. Bez jaj. Te dziury w środku pola po przejęciu piłki, te jak najszybsze oddawanie gały byle gdzie i byle komu, te popuszczanie po spodenkach gdy zbliża się szkopski zaciąg. To nie Polacy grają źle, to Niemcy rozgrywają nędzne spotkanie. W formie i składzie z meczu z Austrią mielibyśmy pozamiatane i Ci wszyscy przedstawiciele handlowi okupujący trybuny i gwiżdżący przy byle okazji (przemówienie Lahma) już pakowali by się do swoich Mondeo i Passatów ciskając biało czerwone szaliki do zakratowanego bagażnika. A tak, oglądamy brak stałych fragmentów w wykonaniu Smudersów (bo jak nazwać te kopniaki Adriana i żenujące wykonanie wyrzutu z autu blisko linni końcowej boiska), brak zorganizowanych, ćwiczonych zagrań, brak jakiejkolwiek taktyki i brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Miałem ostatnio pecha słuchać w radio wywiadu ze Smudą i te jego kilkunastominutowe wywody mogę podsumować w jednym, Smudy zdaniu: "Reprezentacja nie jest w optymalnej formie i składzie i nie gra tak jak bym chciał, bo cały czas ktoś ma kontuzje albo pauzuje za kartki." Trudno się z tym nie zgodzić. Ten pan w dresie, wyglądający jak sprzedawca runa leśnego przy trasie S8 po prostu głęboko wierzy, że jego rolą jest naznaczenie palcem maczanym w zsiadłym mleku kilku piłkarzy z polskimi paszportami, wypuszczenie ich na boisko w składzie jaki to akurat przyśni się panu Smudzie, a nie koliduje z wspomnianymi kontuzjami i obserwowanie co będzie się działo. Co z resztą wychodzi mu doskonale. Zwróćcie uwagę jak dyskretnie zerka na telebim, czy akurat jego prezentują i przybiera pozę. Mamy lepszych piłkarzy niż za czasów Beenhakker'a, mamy stadiony, ale nie mamy niestety nic więcej. Nie tak się po prostu dziś gra w piłkę. A mottem dla Franca i jego kadry ode mnie niech będą te dwa skromne cytaty:

"Czy konie mnie słyszą?"

"Więcej pary, idioto!"

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...