Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Jeleń zlamił masakrycznie, mogło być 1:0. Portugalia gra nawet całiem fajną piłkę, niezłe akcje kręcą. Nasi grają lekko padaczkowo, kilka kontr wyszło, ale podania i przyjęcia piłki na poziomie San Marino, czy tam Tadżykistanu. Idzie kontra, a nasi przyjmują piłkę na dwa-trzy razy, zabawnie to wygląda porównując naszych do Portugalczyków.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znamy już dokładnie cały schemat: za chwilę tutaj pojawią się komentarze, że Portugalia zagrała najgorszy mecz w swojej historii, przy okazji przyjmując łapówkę i grając przez sen, zaś Polska też była beznadziejna, poza może bramkarzem (bramkarza można pochwalić, bo jego dobroć wynika tylko ze słabości obrony).

 

Dziwnym trafem w zagranicznych mediach przeczytamy z kolei o całkiem niezłej grze Polaków i to, że Błaszczykowski pokazał wiele świetnych podań.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Rozebał mnie komentarz Błaszczykowskiego po meczu jakoby polacy grali to co lubią czyli dużo kontrataków... Jakie kontrataki ja się pytam. Dobiegać zaczęli dopiero gdy piłka była już w posiadaniu jednego z naszych przez co potem nie było komu podawać... Przy takiej grze to o wyjściu z grupy bym raczej nie marzył na euro.

Druga sprawa ciągle było słychać Lewandowski to, Lewandowski tamto.... Robert sam meczu by nie wygrał i ciągłe porównania tego nie zmienią

Odnośnik do komentarza

dalej jest protest kibiców? bo doping na narodowym przypominał stypę

Tak to jest, jak się wymieni wszystkich kibiców na takich co się tylko delektują futbolem...

 

Co do meczu Portugalia w 2 polowie po prostu stala. Bez kitu, na zywo wygladalo to tak, jakby nikomu nie chcialo sie grac :down: inna sprawa, ze pewnie gdyby choc troche sie postarali, wlepili by nam kilka bramek na luzie. Stadion na zywo naprawde robi wrazenie, ale z takim poziomem kibicowania to nawet nei zaluje ze biletu na euro nie wylosowalem. Jasne, wtedy gra nie bedzie o nic, ale patrzac jak nasi marnuja sytuacje za sytuacja, biorac pod uwage grupe ktora bedzie rozgrywac mecze w Warszawie, wole juz to obejrzec w telewizji.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nani jakby nie strzelal tylko podawal to zamiast pozytywnych slow o obronie bys słal z(pipi)y. Dla mnie oni wygladali jakby przyjechali na piknik, a jak juz na moment przyspieszyli to mialem uczucie, ze zaraz stracimy brame...

W 2 polowie jak z boiska zeszli Ronaldo, Nani, Almeida, Moutinho, Coentrao i Pepe juz nawet nie biegali i nasi znowu zlapali wiatr w zagle, ale daleki jestem od zachwytow i mowieniu, ze nasi zagrali dobrze.

Od tego jest Smuda i Ty :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
dalej jest protest kibiców? bo doping na narodowym przypominał stypę

Bo ja wiem, gwizdów na Portugalczyków było całkiem sporo. Pewnie większość gwiżdżących wcześniej oglądało ich treningi i zbierało autografy. Mam nadzieję że na ME będą się umieli zachować.

 

btw przy sytuacji Naniego był spalony :) ale też odniosłem wrażenie że strzelił od niechcenia, wątpie by w meczu o punkty nie trafił.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

myślę , że awans z grupy jest realny

 

:o

 

Znaczy jakiej grupy? Podczas ME2012? XD

Nie żartuj.

 

Z meczu zapamiętałem pierwszą połowę, czyli totalną padaczkę we wszystkich liniach oraz komentarz szpakiego który chyba na siedział na innym stadionie, skoro jarał się "dopingiem" i naszą postawą. W drugiej chyba była nawet jakaś akcja Jelenia ale facet 'za bałdzo chciau i nie wyszło'.

 

Aaaaaaaa, przypomniała mi się jeszcze akcja Naniego który minął 3 obrońców na przestrzeni ok 1m2 :D Gdyby ich tam było jeszcze 2 to tez by ich pewnie minął.

Odnośnik do komentarza

Żałośni byli Ci wygwizdujący kibice - polaczkowate buraki typu "yyyy mecz dziś, bijemy kogo? eee hehehehehehee". Na ch.uj gwizdali jak schodził Ronaldo? Koleś - za którym osobiście też nie przepadam, ale nie jest to wina kwejka, demotywatorów oraz wrzucanych przez kolegów wpisów na FB - nic nam nie zrobił, grał słabo, nawet straszliwie nie aktorzył. Ale nie - POLACY MUSZĄ POKAZAĆ JACY SĄ TWARDZI - na kaukaz bydło (pipi).ane, dobrze zrobili nie wpuszczając całości pro "bojówek" - czyli dorosłych dzieci przebierających się w jednostajne stroje. Fakt, "doping" jak na taką liczbę ludzi był żałosny, to jedyny minus. Tak czy siak przewiduję top żenę na EURO, jedyne co będe mógł zrozumieć to mecz z Niemcami i jakaś niechęć.

Edytowane przez Wiolku
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o gwizdy, to brylują w tym pikniczki, które dopingować inaczej nie potrafią, więc trafiłeś jak kurą w płot.

Napisałeś posta totalnie z dupy, posługując się wyobrażeniami o kibolach na poziomie ogqozo. Nie sądzę żeby na meczu PZPNu z Portugalią była jakaś większa ilość kiboli z grup kibicowskich. Wiara która chodzi dopingować zespoły ligowe ma wyjebane na repę reszty świata

Odnośnik do komentarza

Gwizdy jak najbardziej zasadne. Ronaldo nigdy nie bedzie Polakiem i powinien zdac sobie w koncu z tego sprawe.

 

 

 

Tymczasem, odnosnie rzekomego pisania w zagranicznych mediach jakoby Blaszczykowski rozegral swietny mecz, to albo nikt nie pisze o tym spotkaniu (bylo wiele ciekawszych) albo za najlepszego gracza Polski uwaza (uwaga, uwaga) Szczesnego (tadam). No i Obraniaka.

 

http://www.goal.com/en-us/match/77113/poland-vs-portugal/report

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/portugalska-prasa-obraniak-byl-nie-do-zatrzymania,1,5043863,artykul.html

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...