Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mecz towarzyski ze Słowenią we Wrocławiu. Nie ma co jednak kampić wokół stadionu modląc się o autograf boskiego Roberta - Lewandowski, Piszczek oraz Glik już pojechali do domu. Nie są kontuzjowani, po prostu zmęczeni.

 

Ogółem będzie to okazja do wypróbowania innych graczy. Nawałka zapowiada obecność wielu wyróżniających się piłkarzy z polskiej ligi i wiele zmian w trakcie meczu. Jeśli to jakiś znak: na konferencji pojawili się Bartosz Bereszyński, Igor Lewczuk i Kamil Wilczek.

 

Kraj Żiżka jest niezły w piłkę, walczy o awans w swojej grupie. Ale nie wiem, na ile serio będą jutro grać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Geez, koleś, Polska zagrała właśnie najlepszy mecz w historii nie męcząc buły tym 4-4-2, zwłaszcza mając same "dziewiątki" wśród powołanych napastników, a ty tęsknisz. Daj im szansę pograć normalnie.

 

Niemniej... tamta linia pomocy miała sens. Tutaj jest pomoc... Krychowiak-Mączyński-Góralski. No nie wiem. Zobaczymy. Wygląda na dobry mecz, żeby Teodorczyk coś błysnął, o ile będzie dostawał piłkę. On i obrona wydają się najmniej wątpliwe w tej jedenastce. Boruc to ok bramkarz, równie dobrze może on grać jak i inni.

 

 

 

Słowenia dość podobnie, czyli połączenie kilku gwiazd z nowymi graczami. Z jednej strony są filary jak Josip Iliczić, tutaj na ataku, rozgrywający Jasmin Kurtić, defensywny pomocnik Rene Krhin czy interesujący skrzydłowy Benjamin Verbić. To czterej piłkarze z jedenastki, która zremisowała 0-0 z Anglią.

 

Kontuzjowany jest nadal Kevin Kampl, do domu pojechał Jan Oblak. Nie gra też opoka obrony Bosztjan Cesar.

 

Z drugiej strony pojawia się wielu graczy, którzy nie grali prawie w ogóle, jak Nik Omladić, Miha Zajc, Miha Mevlja, Boban Jović oraz zupełny debiutant - młody lewy obrońca Gregor Sikoszek, grający w klubie o wdzięcznej nazwie Koper. Być może co bogatsi z was byli w Koprze na wakacjach. Świetna okolica. Można stamtąd za kilka złotych w pół godziny popłynąć do Włoch.

 

 

I pasuje, bo to mecz relaksacyjny, sparing.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Co do skladu to jak najbardziej rozumiem Nawalke ze chce poeksperymentowac ale nie czaje dwoch rzeczy - dlaczego nie dal szans Szczesnemu ktory jest bramkarzem z czolowego zespolu Serie A tylko wprowadzil Borubara i dlaczego od pierwszych minut nie wystawil Wilczka zeby grac naturalnym dla naszej druzyny ustawieniem 4-4-2?

 

no ale to oczywiste, że na drugą połowę wyjdzie Wojtek. Peszko coś se w palca zrobił i siedzi na trybunach.

Odnośnik do komentarza

O, wlaśnie się dowiedziałem że Handanovic zrezygnował z gry w kadrze, bo aż się zdziwiłem że go nie ma. No ale dobra decyzja, Oblak to kozak w dodatku młodszy.

 

Wilczek był na konferencji więc na pewno wejdzie, tylko ciekawe czy bezpośrednio za Teodorczyka czy zmienią formację na to 442.

Odnośnik do komentarza

Nie ma dzisiaj innych meczów, to włączyłem. No cóż... wygląda, jak piłkarze grający ze sobą pierwszy raz. Kopanina. Ciekawe może być jedynie śledzenie jak grają indywidualnie - widać, że się starają zrobić dobre wrażenie. Krychowiak chce wręcz być Pogbą.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...